Přejít na obsah


Fotka

GeoToad + Open cache manager + čeština v listingu - funguje to?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 dr_doll

dr_doll

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 11:41

Ahoj, docela by mě zajímalo, jaké aplikace požíváte pro kešing pod Linuxem. Mám účet PM a docela jsem zklamaný (lépe řečeno nasr.....) těma html entitama v PQ gpx pro české znaky, co z listingu dělají nečitelný guláš (Oregon 450). Chystám se napsat na GS jestli s tím něco hodlají dělat, ale pochybuju že to bude mít nějakou smysluplnou odezvu. Hledal jsem tedy náhradu, která by mi umožnila s tou češtinou hnout. Zkoušel jsem Skrýšotlač, ale ten generuje GPX, který mi Oregon nepřečte. Hledal jsem tedy něco jiného a našel jsem GeoToad. Ten je celkem dobrej a upravil jsem úspěšně i modul pro generování výstupu, abych se zbavil těch entit a listing je čitelný, ale problém je, že asi půlku kešek mi oregon nezobrazí a nevím proč. V GPX normálně jsou. Našel jsem i pěkný program Open cache manager, který načte i zobrazí z výsledného GPX generovaného GeoToadem vše, ale při opětovném exportu GPX, zase vidím jen asi půlku kešek. Má někdo nějaký postup jak dostatat do oregona čitelné listingy pomocí pokud možno nativních progs pod linuxem? Provozovat něco pod VM nebo Wine mi to připadá takové "nečisté". Díky.
  • 0

#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 12:02

dr_doll napsal/a:
Provozovat něco pod VM nebo Wine mi to připadá takové "nečisté". Díky.

Ahoj, mozna je to "linuxove neciste", ale zase je to funkcni :) Geoget pod Wine slape jak vino, tak ho muzes minimalne vyzkouset...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#3 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 20:08

Taky se pripojuji, Ubuntu 10.04, Geoget pod wine a bez problemu
  • 0

#4 dr_doll

dr_doll

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 17:34

Tak jsem si zatím nainstaloval ten GeoGet a jede to celkem dobře. Snad se situace do budoucna zlepší a objeví se něco nativního. Díky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama