Přejít na obsah


Fotka

Reklamace Garmin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 9:49

Zegga napsal/a:
Jak se závada projevuje podstatné není, Podstatné je spíše jak velký zásah do přístroje oprava vyžaduje.


Na to jsi přišla jak? Má to nějakou oporu nebo je to jen názor?
Pohybuji se v reklamacích elektroniky nějaký pátek, ale něco takového jsem opravdu ještě neslyšel...
  • 0

#22 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 11:35

Saludo napsal/a:

Zegga napsal/a:
Jak se závada projevuje podstatné není, Podstatné je spíše jak velký zásah do přístroje oprava vyžaduje.


Na to jsi přišla jak? Má to nějakou oporu nebo je to jen názor?
Pohybuji se v reklamacích elektroniky nějaký pátek, ale něco takového jsem opravdu ještě neslyšel...


Vzhledem k tomu, že dnes se 90% reklamací elektroniky řeší výměnou za jiný kus, tak jsou tyto debaty nesmyslné.

Pokud není reklamace vyřešená do 30ti dnů, tak není prakticky o čem diskutovat. Ale už jsem se setkal s tím, že při předání podepíšete předávací protokol a jeho součástí je dohoda, že reklamace trvá, místo 30 dní, 60 :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#23 malyvena

malyvena

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 17:09

Oregon 550 jsem odesílal na reklamaci tak nějak podobně jako MAK_cz, tj. před dvěma měsíci. Po měsíci od reklamace mě prodejce kontaktoval s nabídkou vrácení peněz. Jenže já chtěl zpátky Oregona a ne peníze, takže jsem si musel počkat další měsíc až bude k mání. Můžu potvrdit, že opravdu v celé republice nebyl nikde na skladě, kontroloval jsem průběžně eshopy. Nová 550 dorazila ve čtrtek 16. 9. Reklamace se drobet prodloužila, ale jinak spokojenost.
  • 0

#24 plesoun-8564

plesoun-8564

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 12:47

S reklamací mám podobnou zkušenost.Picodas se se mnou bavil jen do chvíle zjištění, že přístroj je v záruce.Do té doby tvrdili, že závadu kterou mám , opraví na počkání za cca 500kč.Přes prodejce jsem tedy Oregona poslal obchodním balíkem a už ho mají tři týdny.Jsem zvědav, jak se k tomu postaví, příští týden prodejce.:@
  • 0
Plešoun,HTC Wildfire,GPS TUNER,Oregon 550 PRO

#25 hudyny

hudyny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 12:04

Tak můj Oregon 450 dnes taky putoval do reklamace..., mám to o kapánek horší, protože prodejce u kterého jsem to kupoval uzavřel obchod,ale reklamace přijímá dále..., tak doufám, že se mi ještě vůbec někdy vrátí...
  • 0

#26 schvabM

schvabM

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 12:25

3.1.2011 jsem byl reklamovat totalně hluchou Dakotu 20 v GPS centru v OV a za týden mi poslali sms,že si mám vyzvednout svou GPS.Dali bez řečí uplně nový kus.:)
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama