Přejít na obsah


Fotka

Lovení keší na motocyklu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#1 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 16:20

Zdar, hledá tady někdo z Prahy a okolí o víkendu keše a přepravuje se při tom na motorce? Případně našel by se batůžek na hledání keší? ;)
  • 0

#2 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 19:09

Jsem sice z Pardubic, ale to u motorky nehraje velkou roli ne? Napis kdy a kam bys mel chut vyrazit a domluvime se :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 20:49

Jo, také občas lovím po jedné ose :-) Ještě vím o Ludvajsovi z Kladna. Akorát to hledáš spíš na jaro, ne? :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#4 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 21:33

Občas taky vyjedu na lov, akurát mě nebaví u každé kešky zastavovat, bo bych víc stál než jezdil. Zarembovi loví na Guzzině častěji. Co takhle někdy udělat motoevent, spojený s vyjížďkou? Vložený obrázek
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#5 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 22:48

Ahoj, jako batuzek bych se klidne pridala, jenom nemam potrebne vybaveni :-)) Myslim na tu motorku, na caching samozrejme ano :-))
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#6 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 7:03

Taky občas po keších jezdím na motorce a přidal bych se. Bydlím kousek za Prahou.
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#7 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 11:09

z prahy ja, janccutka a avantas...zrovna tento vikend budem slidit...
  • 0
Garmin 60 CSx, Nokia 6120i Clasic, BT GPS Nokia a iphone s netem...;)

#8 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 12:47

Ha, já se ptal jen ze zvědavosti jestli někdo hledá kešky na motorce jako já. :) Nerad hledám keše v moc velké skupině a i v té malé mám rád, pokud se dodržují pravidla, že pokud někdo najde, nechá ty druhé, aby si také našli sami a nebyli ošizeni o to hledání. ;) Ale to se u některých keší, zvláště městských a těch, které je třeba nahmatat, nedá dodržet, tak raději lovím sám. to sovidoupe: To bychom se museli sjet někde na poloviční cestě někde u Kolína :) to Zegga: Na motorce jezdím až do konce října. Není zima, je jen špatně oblečený motorkář. :D to hydrous: To není špatný nápad s tím eventem, akorát by se asi musel pořádat někde uprostřed mezi Čechy a Moravou, aby to nikdo neměl moc daleko. to Zoffka: Vybavení mám po bývalé přítelkyni. A teď o víkendu máš čas na lovení? I když bych v sobotu rád na bruslích projel nový jižní obchvat v Praze, bude to jedinečná možnost, ale to bych měl zvládnout za dopoledne. :) to Dr.Uli: Někdy můžeme, třeba teď o víkendu... to dusann: Kde budete slídit?
  • 0

#9 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 18:10

to Or_Mi : nakonec jen projizdka... za teplice po hrebeni a zas domu...;) jedete nekdo pristi vikend do vizovic?
  • 0
Garmin 60 CSx, Nokia 6120i Clasic, BT GPS Nokia a iphone s netem...;)

#10 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 23:13

Tenhle víkend stál s počasím pro motorku za prd. V sobotu jsem na ní při lovení keší promokl a měl mokro v botách a to bylo hodně nepříjemné. Co bylo ve Vizovicích?
  • 0

#11 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 23:29

...teď o víkendu jsme jich zase pár dali na motorce - nebylo žádné vedro, takže počasí bylo tak akorát :)
  • 0

#12 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 10:20

Jel by někdo teď o víkendu na motorce lovit kešky? Mám podmínku, že by to mělo být na sever od Prahy. Koupil jsem totiž před časem slevový kupón na korunovační hostinu do jedné restaurace v Březiněvsi a má platnost do konce března. Takže to potřebuji projíst, jinak přijdu zbytečně o 450 korun. Hostina má být pro dva, ale tam je tolik žrádla, že se najedí tři a snad i čtyři. Kamarádi, se kterými jezdím (mudlové) nemají připravené motorky, nebo mají jiné plány na víkend. Takže plán je se naobědvat v té restauraci a pak si něco odlovit. Jel by někdo z Prahy a okolí? Někdo kdo jezdí rozumně podle předpisů a ne jako šílenec. B)
  • 0

#13 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 15:45

Jezdim, kešuju, motorku mám už ready, pojedu ! :-)B)
  • 0

#14 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 22:14

Někdo další, kdo se chce najíst na korunovační hostině a najít pár kešek na dvou kolech?
  • 0

#15 RPT

RPT

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 22:22

Zdravíčko! Taky lovím cache na motorce! Jen asi bude problém že jsem z Ostravy a většina z Vás z Prahy to je celkem kus...:-( Najde se zde nějaký motorkář z Ostravy a blízkého okolí? Ať počasí přeje! A hodně ulovených cache přeju!!
  • 0

#16 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 17:28

Tak to bohužel vypadá, že nám zase zlobí počasí. V sobotu mají být smíšené přeháňky - déšť se sněhem a teplota kolem 0 - 6 °C a v neděli to bude jen o trochu lepší. Takže to na tento víkend nevidím. A já už se tak těšil na projížďku. :(
  • 0

#17 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 18:25

No, taky sem koukal. Tak to dáme příští víkend, předpověd je zatím dobrá, záleží jestli budeš mít čas.
  • 0

#18 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 15:01

Tak kdyby nahodou, sice nemam motorku, ale zkusila bych se pridat jako spolujezdec ;)
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#19 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 17:31

tak příští vejkend, tě klidně svezu, jestli budeš v praze teda :-)
  • 0

#20 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 17:59

Taky jezdim na motorce (do pulky dubna jeste na 125ce) a pritom pokousim nasbirat naky ty kesky, takze se pripadne rad pridam. S cim jezdite? Rsp asi jenom po slnicich co? S malou motorkou to jeste zkousim co nejdal to de, ale to se s petikilem asi zmeni. Takze vybirate hlavne kesky, co sou primo u silnice, nebo ke kterym treba 10a vic min jeste musite pesky? A kolik tak za den urazite?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama