Přejít na obsah


Fotka

Lovení keší na motocyklu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#21 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 20:35

jezdim na TDM850, hlavně po silnici, ale s terénem problém nemám, holt bys na mne pak musel chvíli čekat než tam tu kozu na silničních gumách dostrkám..jezdim sice rád i sport režim, ale pohodičku si klidně dám, jezdí se vždycky podle nejpomalejšího, to je jasný :-) Osobně nemám problém dojít pěsky od motorky třeba pár km, ale to bych viděl spíš až se oteplí, až se bude dát jezdit v džínách a pohorkách.. Vláčet se v kůži a těch holinách na motorku po kopcích neni žádnej šlágr a neni to zrovna bezpečný ani, ty boty zatraceně kloužou.. Za mě se k nám určitě přidej :-)
  • 0

#22 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 22:30

To je různý, někdy zajedu do nějakého městečka, které si předem určím, někdy náhodně, někdy se prostě projíždím a někde zastavím kde se mi líbí, načtu si podle polohy nejbližší keše a pak si je odlovím a projdu se i po přírodě, někdy si přímo zajedu někam kde jsou pěkné keše a odlovím si jich pár po okolí... Nebojím se ani chodit pěšky, na choppera nemám kožené kalhoty, ale kevlarové džíny s chráničemi, takže se s nimi dá i celkem dobře chodit. Na motorce jezdím už přes 11 let a nikdy jsem neměl potřebu jezdit po silnicích jako blázen, vždycky jsem jezdil s rozumem podle předpisů a proto mám i Intrudera. Na jízdě miluji tu pohodu.
  • 0

#23 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 2:26

Tak já už taky jezdím nějakých pár roků po keších na motorce - teď na SV. Většinou tím způsobem, že se chcu projet a něco ulovit, takže nejlíp co je poblíž a rozumě (časově) dostupné od cesty. Mimo asfalt se mi s SV nechce. Na to vytahuju Jawu. Pokud je teda nějaký motokačer z Valašska, či rozumě vzdáleného okolí, tak jsem pro nějakou geovyjížďku spáchat. ;) Nápad geosrazu se mi líbí, zvlášť pokud by byl někde uprostřed republiky, ať to není dál, než je nutné. ;)
  • 0

#24 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 16:43

Ten motosraz uprostřed republiky, je fajn nápad, ale stejně to bude mít někdo dál někdo blíž. Musel by ho pořádat někdo místní, kdo zná okolí. Nebo udělat jednou sraz na moravě a jednou v česku, republika není tak velká, aby se nedala přejet ;-) Chtělo by to ale zajistit možnost spaní pro vzdálené účastníky. V Ostravě máme přijemnou motohospodu http://www.infernosenov.cz/ tam bych si sraz dokázal představit, vyjížďka do beskyd...
pro RPT já jsem třeba z Ostravy...
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#25 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 21:27

až bude teplejc, tak něco spácháme. Třebas nějakej kemp, bo tak.. někde na vysočině, to je tak střed republiky cca+-. z ostravy halt vo něco dalej no.. klidne bych to zorganizoval az prijdu na to kde a jak a tak...
  • 0

#26 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 21:29

padla mi oka přehrada Vír I. souřadnice 49.569202,16.290321
  • 0

#27 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 7:36

čau lidi, jakou mate gps na motorku? případně jak na ni přidelat oregona 550
  • 0

#28 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 7:53

...máme Zumo 550 ...Oregona můžeš přidělat na cyklo držák, nebo si koupit lépe vypadající od RAM
  • 0

#29 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:21

Já vozim pankově mobila v tankbáglu pod folií.
  • 0

#30 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 19:42

Používám Samsung Omnii, kde mám navigaci na navigování a GeoScouta na hledání keší. Na motorce to mám na šikovném držáku v pouzdře proti dešti a proti vibracím od www.touratech.cz a je to dobíjené z motorky.
  • 0

#31 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 20:54

Jo, s tou vzdáleností je to ošemetné. Druhá věc je, kolik by bylo geomotorkářů. Pokud nás je pár, tak by byla škoda dělat 2 srazy na různých koncích republiky.

2unionjam: Přehrada ve Víru je sice hezká, ale je zdrojem pitné vody, takže rekreační využití nepřipadá v úvahu.

Navrhoval bych Litomyšl s krásným historickým centrem. V jejím okolí by se mmj. dala ulovit Minarjova serie Krajem Smetany a Martinu, což by šlo spojit i s vyjížďkou přes Nové Hrady a Vysoké Mýto a bonusovkou nakonec.
Ubytování bych byl schopný zařídit v místním kempu.
Délku bych navrhoval jako klasický sraz: příjezd v pátek, sobotu geovyjížďka, neděle odjezd.
Narozdíl od klasického srazu bych neřešil kapelu.
Co vy na to? ;)

  • 0

#32 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 21:31

já to tedy beru šéfe!
  • 0

#33 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 22:06

Pokud bude vyhovovat termín tak jedu :-)
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#34 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2011 - 20:05

Když to bude někdy v létě, tak proč ne. Ale nejdřív musím najít práci a udělat státnice, dřív nikam nejedu.
  • 0

#35 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2011 - 20:29

Co se týče termínu, tak bych to dal před hlavní sezonou tak, aby to nekolidovalo s dovolenýma a zkouškovým.
Motokačeři, co říkáte na tenhle termín?
Hlasujte vy, kdo berete mašiny. Šlo by o pětkový event, na který je potřeba "speciální" vybavení.
Logování by probíhalo na vyjížďce, tak kdo by mohl i jen v sobotu, stačilo by mu to ;) .
  • 0

#36 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2011 - 21:46

tak sem se přidal, jestli to bude na celej vikend/nebo jenom na sobotu jeste nevim, ale sobotu bych dal jistojistě !
  • 0

#37 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 11:09

Tenhle vikend nemuzu, kdyby to bylo o tyden pozdeji, pridal bych se asi taky. Neslo by tam pridat jeste dalsi termin pro hlasovani?
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#38 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 11:12

...udělej to jako normální event, tak aby to vyhovovalo hlavně tobě a kdo přijede, ten tam bude :D
  • 0

#39 RPT

RPT

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 14:53

hydrous- to mě těší že nejsem jediný z Ovy. Pokud by byl sraz někde v Ostravě či okolí, tak bych se nejspíš přidal. Ale taky předem říkám mám 125ku čili pro Vás asi zdržení. Terén by mi nevadil pokud by to nebyly žádné extrémy...či bahno. Nyní je krásně opravdu teplo!! Ale na víkend zase hlásí smíšené srážky. Asi by bylo opravdu vhodné na delší vyjížďky ještě počkat! Ovšem co se týče do pár desítek km tak to je v klidu!!;)
  • 0

#40 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 17:13

RPT: Myslím že vyjíždku bys nezdržoval, to nebývá stíhací jízda, ale pohodová - tady nejspíš navíc s lovem. Ten terén by byl vysoký kvůli té vyjížďce (cca 60km), ne kvůli rajtování po poli. ;) 2 Colonel74: Následující mám bohužel plný. Původně jsem chtěl nabídnout i ten před ním na výběr, ale pátek tam mám taky plný.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama