Přejít na obsah


Fotka

Lovení keší na motocyklu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#41 VerOnTeam

VerOnTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 22:10

Hm, na masine zkousime lovit taky, pohoda. No ale Litomysl je pro nas trochu dal, skoda.
  • 0

#42 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 7:47

ja keskuju uz delsi dobu na malem enduru po sluknovskem vybezku a sasku, tak kdyby se nekdo nasel, budu rad, ale moc rychle mi to po silnici nejede, spise se kocham :-)
  • 0

#43 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 9:12

Tak co teď o víkendu, jel by někdo lovit keše do okolí Prahy? Samozřejmě na dvou kolech. :)
  • 0

#44 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 17:22

jo, jel bych, v sobotu vyhovuje ?
  • 0

#45 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 9:19

Nejsem proti, napiš mi prosím na můj profil a pošli mi mobil a domluvíme se.
  • 0

#46 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 9:44

Chlapi, tak je to na světě. ;-)

Geomotostraz Litomyšl 2011 http://coord.info/GC2QQXQ
Koncepce je stejná, jako jsem tu psal už dříve, včetně data 13.-15.5.

Doufám, že se tam s váma, co můžete, uvidím. ;-)
  • 0

#47 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 17:19

Dík za event :-) Pokusím se přijet. Pojede někdo další z Ostravska? že by jsme jeli ve skupince. A co CWGečka budou?
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#48 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 17:43

Prima. CWG jsem zatím neřešil, nechtělo se mi s tím drbat. Zkusím se nad nějakou menší sérii zamyslet. Ty bys měl zajem?
  • 0

#49 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 11:46

No určitě to není nutné, ale potěšilo by ;-)
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#50 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 21:19

skvělý ! už sem si řikal, jestli to náhodou nevyšumělo, ale je vidět, že si frajer :-) cwg nesbírám, ale tohle motorkářské.. to bych si jedno vzal třeba na klíče od moto :D
  • 0

#51 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 19:20

tak si zejtra nebo pozejtri jdu konecne pro novej ridicak a povysim na uskrceny nahacovy petikilo, cimz se mi ovsem zuzuje spektrum kesek nejlepe na drajfinky. se 125kou sem si v klidu moch jezdit po polnackach, ale s timhle to moc nepujde (nebo aspon si nato tak pulroku urcite netroufnu). tak sem se chtel zeptat jestli nemate k dispozici nakej bookmark, ci watchlist s motorskarskejma keskama, nebo aspon driveinkama, pro ktery se nemusi chodit moc daleko od silnice. ne ze bych byl nak extra linej nekam dojit pesky, ale kdyz uz sedim na motorce, tak radsi jezdim a nerad se zdrzuju keskama. keskam se vic venuju na kole, nebo pesky, ale zase kdyz uz clovek jede kolem... :D
  • 0

#52 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 8:49

Ajaj, teď jsem zjistil že je to ve stejném termínu jako probouzení netopýru :-( nastavá dilema jak to udělat a být na dvou místech najednou...
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#53 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 11:50

Dilema ti (bohužel) odpadá. Nejnovější předpověď nám udělala čáru přes rozpočet.
Event Geomotosraz se přesouvá.
Navrhuju tohle datum. Prosím hlasujte.
  • 0

#54 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 16:19

Já mám sice taky jednostopku, ale asi se s vámi nemůžu srovnávat. Jezdím na stařičkém, ale dobrém simsonovi. Sice jede maximálně 60km/h, ale jízda na něj se skvělá :-) Letos jsme ho doma dali pořádně do kupy, udělali technickou a drandím si po našem okolí po keškách. Já tedy spíš jezdím po keších tak, abych ho měla pod dohledem. Terén mu nedělá problémy, takže si nějak klidně i povyjedu ke keši. Tak motolovu zdar :)
  • 0

#55 staller

staller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 21:18

Ja motokeskuju na geoJawe 350 639 sice bych byl na motosrazu asi pro smich ale ma to i sve vyhody.Clovek s tim muze i na lesni a polni cesty a kde co se da zdrivevovat,pokud nepotkate protivneho lesnika:-))Je pravda ze kdyz se nedari tak po dnu keskovani nasleduje den spravovani ale to uz k tomu patri a clovek ma alespon u ceho relaxovat:-))
  • 0

#56 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2011 - 13:46

Koukám, že se přesunul motosraz v Litomyšli na 2. červenec. Hm, vážně o tom uvažuji. Nechce se mi tam jet samotnému z Prahy, je tady někdo kdo pojede na tento geo moto sraz z hlavního města? Ne, nějaký střelec, jezdím na cruiseru pohodově a dodržuji předpisy a rychlost, hlavně v obci. A můžu vzít i nějakou kačerku, jedno místo na motorce mám, je pohodlné i s opěrátkem. :)
  • 0

#57 MichelleR1

MichelleR1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:56

Zdravím ve spolek bikery na pekelných židlích:) Jakmile pořídím držák na moto a new aku (po zimě klekla), tak se hlásím do akce-na lov-prostě na 2v1-příjemné a zasejc příjemné...je vás tu požehnaně, taxe snad ke mně někdo přidá nebo já k někomu?!!:) Zatím páček a kolama dolů kačeři, zdraví Micheller1 (JAK JINAÁČ NEŽ r1) z Práglu...:)B)
  • 0

#58 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 21:23

Tak jsem konečně založil hlasování pro termín letošního Geomotosrazu 2013. Směřovat jej tentokrát chci tak, abychom se na vyjížďce podívali do Telče. Motokačeři-řidiči, kteří se hodláte zúčastnit, odklikněte vyhovující termíny ve formuláři Doodle, ať vím, kdy se to bude nejvíc hodit spáchat. ;)

Předem díky!
  • 0

#59 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 9:31

tak to vypada na 5. rijna. uz vytvaris event? nebo to bude bez eventu a opravdu jenom motorky?
  • 0

#60 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2014 - 12:36

Pro zájemce o účast na dalším ročníku Geomotosrazu - hlasování o termínu je zde: http://bit.ly/Geomotosraz2014.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama