Přejít na obsah


Fotka

Kese s podminkou - ALR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
101 odpovědí na toto téma

#81 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 16:23

Menší výběr z archivovaných mysterek, hledá se to dost blbě, spousta jich pak byla překlopena na obyčejné tradičky.:
 

Pozor, Vas log bude uznan pouze se dvema Vasimi vlastnimi fotografiemi: Foto 1: Vy v miste uvodnich souradnic; Foto 2: pristavajici letadlo focene z mista uvodnich souradnic.


Nedilnou soucasti cache je denik a fotoaparat na kinofilm, ktere prosim neodnasejte! Budeme vsak velice poteseni, kdyz Vas uspesny hledacsky tym vyfotite. Pri logovani na internet prosim napiste poradi fotky na filmu (na fotoaparatu je to ukazatel nahore vlevo)



 

Vasim ukolem je zde vyfotografovat pristavajici nebo startujici stroj. I pres rozvoj tohoto regionalniho letiste to nebude tak snadny ukol. Paklize se vam to nepovede, nezbyde nez prijit nekdy jindy. .... Log bez fotografie nebude uznan.


 

POZOR! Pro uznani nalezu je nutne, aby jste v logu na gc.com uvedli, jake zarizeni jste pouzili pro odloveni teto cache. (znacka, model, typ) napr.: PCMCIA ASUS WL-100G Deluxe



 

Máte 2 možnosti:

1) V tomto prípade provedte nejaký cvik – efektivní je stojka na rukou, na hlave, skupinová sestava, atd. (rozhodne nebude uznán stoj vzprímený, drep, atd). Proste chce to nejakou akci a legraci.
2) Nebo se pred focením bude nezbytné prevléknout do kroje nebo nejakého kostýmu (v kterém se bežne nechodí. Napríklad vytahané kalhoty a tricko uznány nebudou.) nebo treba do parádní uniformy nebo svatebních šatu (u pánu bude uznán oblek s kvetinou ci myrtou na šatech). Ptáte se proc svatebních šatu, vždyt to sem vubec nepatrí, ale ano. Snoubenci prece mají radost - chtejí být spolu. Rodice se radují, že ratolest pujde z domu. Okolí se raduje, nekdy i škodolibe. V prípade svatebních šatu (v rámci svatby), úplne postací svatební pár vyfocený na schodech. Jsme si vedomi toho, že keška by na snímku vypadala hloupe a nedustojne.


 

Pro uznání logu splnte následující: Vytvorte na planine pod úvodníma souradnicema z volných kamenu (nic nerozebírejte z pevných sten) svuj nick. Velikost by mela být alespon pul metru.


Pak vzpomínám na požadavek fotky v koupacím úboru u jakéhosi bazénu.

A jedna z novověku
GC7B8CJ

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 09 listopad 2017 - 16:25

  • 3

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#82 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 16:38

nechuti k selfie tyčím mě naučili asijští turisté v Českém Krumlově...  :wacko:

nejen,že už přestávám stíhat se všem těm "roztomilým" cestovatelům v krumlovských uličkách vyhejbat,ale abych se ještě sem tam nechala selfie tyčí pinknout do hlavy..na to už vážně nemám morál.... :huh:

takže tyč ne....leda na obranu... :P

 

ale ono by vlastně bylo zajímavý i právě nějakýho toho ochotnýho fotografa sehnat....

;)

"...prosím vás,pane,mohl byste mě vyfotit...jak jdu...? "   :D :D :D

 

možná,až by mě viděl pochodovat...že by ode mě stejným "sovětským" krokem,jen ve zrychleným tempu,prchal.... :) :) :)

Ta s tou "chůzí" je tato - https://coord.info/GC12CR5

 

 

Jedna moc pěkná je i tato -  https://coord.info/GC12CR5 - Podmínka: foto s vláčkem  :)


  • 2

#83 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 16:44

Některé tedy byly i docela fajn: napsání básničky GC14GXN

Podepsat se (napsat track-logem první písmeno nicku). Keš je ještě aktivní a vzhledem k tomu, že některým rejpalům může vadit, že nemá napsané, že podmínka je dobrovolná, raději neuvádím odkaz. Kupodivu většina má dodnes přidanou fotku :-).

Jiné zase byly dost podivné: Mít založenou vlastní keš a přinést do keše nějakou fujtajbl věc z vlastní keše: GC13BKB

U jedné bylo potřeba se vyfotit s úrazem na místě kešky (nedohledám odkaz, nevím, zda nebyl změněn listing).

Další - vyfotit se s nevěstou GC1EYV9

Švihlá chůze - GC12CR5, nevím, jestli to není ta, co se tu už zmiňovala. Jako dobrovolná podmínka může zůstat v jakékoliv kešce.

To s tím focením na "Adama" jsem bohužel nedohledal, je možné že si to pletu, že jsem u nějaké keše viděl focení se na Adama s nějakými rekordy. Dohledal jsem jen jednu, kde se fotilo jako důkaz, že tam člověk byl, ale tam stačilo v plavkách...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 09 listopad 2017 - 16:48

  • 1

#84 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 16:59

No, tak tu keš s focením na Adama jsem opravdu našel, pamatuji si to dobře :-):

 

"Pro uspesne nalezeni a jeho uznani je treba tma, fotoaparat a trocha odvahy. Ano, skutecne musi byt tma, potrebujete fotoaparat s bleskem. Na uvedenych souradnicich cache nehledejte.

 
Na zadanych souradnicich nenaleznete nic zvlastniho mimo mista, kam zaparkovat. Odsud se vydejte na ..... Na konci dva z nich pak strezi Poklad. Zanechte zde po sobe pamatku, alespon pisemnou, a vydejte se nejkratsi cestou k Jezeru. Zde Vas ceka finalni ukol. Ukolem je vykonat krest vodou, v rouse Evine (ci Adamove) a dukaz predlozit. Ovsem pozor, vysledny dukaz musi byt publikovatelny, Eva muze stat po pas ve vode a pouzit ruce, Adam pak po kolena a i on smi pouzit ruce. Postava by mela zabirat podstatnou (80%) cast dukazu a byt otocena smerem k fotografovi."

  • 0

#85 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 17:11

Podmínka: foto s vláčkem  :)

 

Foto s žirafkou by někde nebylo? ;)


  • 0

#86 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 17:40

eden cache stale funguje https://coord.info/GCZ2DP'>https://coord.info/GCZ2DP


  • 0

#87 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 20:13

Odkaz jsem nedával schválne :-)


  • 1

#88 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 9:41

Co já si pamatuji ještě mimo výše zmíněných:

  • Vyfotit se na Kulaťáku na piedestalu po Leninovi v budovatelské póze (dnes není ani cache, ani piedestal).
  • Přiložit nějaké výtvarné dílo vlastní rukou (možno i z dětských let).
  • Vyfotit domácího mazlíčka.
  • Foto první lásky.
  • Foto logujícího v co nejútlejším věku.
  • Různá sledování stavu vody a podobných záležitostí.

Být to nějaké drobnosti, bylo by to asi OK, ale jak je uvedeno v jiném vláknu: Owneři neznali míru a vlastně nebyl ani moc hezký pocit odcházet od cache s myšlenkou "Tak a teď ještě splnit úkol aby mi to uznal(a)."

Kdepak, ALR cache mi opravdu nechybí.


  • 4

#89 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 10:22

I když chápu proč se to zrušilo a že to ani jinak dopadnout nemohlo, tak nějak mi z toho stejně vyplývá, že to dřív byla větší zábava. Máte mnohem víc na co vzpomínat i když vám to třeba někdy připadalo úplně blbý.  :) 


  • 4

#90 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 13:11

I když chápu proč se to zrušilo a že to ani jinak dopadnout nemohlo, tak nějak mi z toho stejně vyplývá, že to dřív byla větší zábava. Máte mnohem víc na co vzpomínat i když vám to třeba někdy připadalo úplně blbý.  :)

Já bych řekla, že se jedná o logickej a celkem očekávatelnej důsledek faktu, že původně svobodnou a spontánní hru anektoval komerční Zeměplk.


  • -3

#91 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 14:28

chtěla jsem se mrknout na kešku "foto s vláčkem"....ale oba odkazy jsou stejné.... :-)

To proto, že jsem tele  :)

 

Opravuji: foto s vláčkem je zde  https://coord.info/GCWRDQ


  • 1

#92 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 14:35

Eden byl zajímavý. Švihlou chůzi jsem myslím nenašla kešku, ale splnila úkol. Pamatuju si ještě napsat povídku/příběh a vyvotit trabanta.


  • 1

#93 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 15:43

Tady se musel zachytit místní webkamerou průjezd Škody 105-136, což by dnes byl už opravdu těžký úkol. A navíc ta webka má teď jinou adresu.


  • 2

#94 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 15:44

I když chápu proč se to zrušilo a že to ani jinak dopadnout nemohlo, tak nějak mi z toho stejně vyplývá, že to dřív byla větší zábava. Máte mnohem víc na co vzpomínat i když vám to třeba někdy připadalo úplně blbý.  :)

 

Hele, to máš těžký. Asi bych se tak cítil taky, protože jsem si třeba nikdy nemohl vyzkoušet ulovit Locationlessku a benchmark v USA našel jen velkou náhodou, protože jsem zapomněl, že něco takového existuje, ale za deset let budeš vyprávět ty o boomu virtuálek nebo jak se lovily challenge, které už skoro nebudou, případně vzpomínat na poslední webcamy.

Netřeba plakat, lepší je si užívat toho, co zrovna je.


  • 7

#95 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 21:02

Hele, to máš těžký. Asi bych se tak cítil taky, protože jsem si třeba nikdy nemohl vyzkoušet ulovit Locationlessku a benchmark v USA našel jen velkou náhodou, protože jsem zapomněl, že něco takového existuje, ale za deset let budeš vyprávět ty o boomu virtuálek nebo jak se lovily challenge, které už skoro nebudou, případně vzpomínat na poslední webcamy.

Netřeba plakat, lepší je si užívat toho, co zrovna je.

 

To je pravda,
​přesto bych čekala, že možnosti se budou časem rozšiřovat a ne zužovat.
​Taky jsem měla podmínkové keše ráda...


  • 0

#96 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2017 - 21:45

Co si pamatuju tak na Palmovce v Praze byla CEDULOVA - podmínkou bylo dát fotku zajímavé cedule a Pak v Ceskym Ráji u Sedmihorek bylo potreva zdolat trasu jedné multi v lázeňském úboru (ja to šel v plavkách s turbanem z trika na hlavě a pak sem zjistl, že to jiní šli v zupanu )


  • 3
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#97 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2017 - 21:35

Mám pár km ke keši, kde se má přidat fotka s jakýmkoliv cvikem - zatím jsem keš vynechávala, protože sama sebe u cvičení vyfotím těžko.  Tipla bych si, že keš je z éry boomu ALR, ale nikomu podmínka nevadí, většina návštěvníků dál přikládá fotky s cvikem, i když už by nemusela. 


  • 0

#98 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2017 - 22:38

Jestli je to ta mysterka na levém břehu Otavy pod Pískem, tak tu jsem ošidil ukázkou svého bicepsu, tedy tím co za něj vydávám. Owner mi log nesmazal :D .


  • 0

#99 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2017 - 1:26

A co třeba oční cviky...


  • 1

#100 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 19:51

Mám pár km ke keši, kde se má přidat fotka s jakýmkoliv cvikem - zatím jsem keš vynechávala, protože sama sebe u cvičení vyfotím těžko.  Tipla bych si, že keš je z éry boomu ALR, ale nikomu podmínka nevadí, většina návštěvníků dál přikládá fotky s cvikem, i když už by nemusela. 

 

Skoda, ze owner u ni pozaduje cvik primo na te louce. Pokud by mu stacila jen fotka z nejake sportovni cinnosti tak bych o jedne vedel. Mas na ni hulky ale nelyzujes :) Navic ma primou souvislost s geocachingem. A jako autor te fotky samozrejme nemam nic proti tomu, abys ji k tomu listingu prilozila ;) 

 

No a pokud bychom nahodou na tu kes nekdy vyrazili spolu, tak Kacka muze delat nejaky gymnasticky cvik. To ji bavi a Ty ji muzes davat dopomoc a zachranu. Navic to urcite pojmes s recesi. Ja to vyfotim 2x, cimz mame oba fotku do logu a owner nemuze nic namitat :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama