Přejít na obsah

Fotka

Kese s podminkou - ALR

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
103 odpovědí na toto téma

#101 phrkt

phrkt

věčný rejpálek

• Members
  • PipPipPip
  • 1 490 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2017 - 22:38

Jestli je to ta mysterka na levém břehu Otavy pod Pískem, tak tu jsem ošidil ukázkou svého bicepsu, tedy tím co za něj vydávám. Owner mi log nesmazal :D .

• 0

#102 honzak123456

honzak123456

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2017 - 1:26

A co třeba oční cviky...

• 1

#103 Pavel TT

Pavel TT

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 19:51

Mám pár km ke keši, kde se má přidat fotka s jakýmkoliv cvikem - zatím jsem keš vynechávala, protože sama sebe u cvičení vyfotím těžko.  Tipla bych si, že keš je z éry boomu ALR, ale nikomu podmínka nevadí, většina návštěvníků dál přikládá fotky s cvikem, i když už by nemusela. 

Skoda, ze owner u ni pozaduje cvik primo na te louce. Pokud by mu stacila jen fotka z nejake sportovni cinnosti tak bych o jedne vedel. Mas na ni hulky ale nelyzujes :) Navic ma primou souvislost s geocachingem. A jako autor te fotky samozrejme nemam nic proti tomu, abys ji k tomu listingu prilozila ;) 

No a pokud bychom nahodou na tu kes nekdy vyrazili spolu, tak Kacka muze delat nejaky gymnasticky cvik. To ji bavi a Ty ji muzes davat dopomoc a zachranu. Navic to urcite pojmes s recesi. Ja to vyfotim 2x, cimz mame oba fotku do logu a owner nemuze nic namitat :)

• 0

Pavel z týmu KačíkTT

#104 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 464 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2017 - 16:34

Výzva na společný odlov se s radostí přijímá, ovšem s podmínkou, že každý předvedeme jeden cvik. ;) Mám vymyšlený jeden buď na léto nebo naopak na zimu s mrazem a sněhem, ten určitě jen tak někdo nepoužije.  :D Ale opravdu jde o cvik, i když to bude opět vypadat jako recese ( co jiného v mém případě ).

Na "sportovní" výkony na tebou zmíněné akci jsem znovu mrkla a opět se zasmála. Jestli bude dámská část Hrádků pořádat pokračování, navrhuji, že tentokrát budeš sportovat ty a my s taxoftem se ujmeme focení. :) Takže nejen keše s podmínkou, ale i eventy. Ostatně já to také občas využívám - ke splnění dobrovolného úkolu na eventu motivuji druhým CWG grátis.  

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 17 listopad 2017 - 16:36

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama