Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo (Wherigo player - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#1 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 21:45

Ahojda, Mám HTC Wildfire Android OS 2.1 :-) Nainstalovanou poslední verzi WhereYouGo aplikace pro werigo kesky... Podle komentaru na Android marketu jsou vsichni uzivatele aplikace spokojeni... Bohuzel já jsem zkousel 2 wiga - Vylet Kacera broucka do XIV stoleti - Zásek na prvni stage a Fantomase. to same... Start je vzdy v poradku, je mi divne ze muzu zacit kdekoli i kdyz nejsem v zone, proto radeji zacnu znovu a v zone, zadam zacatecni udaje pro start a vyrazim na prvni stage, tam dojdu do zony a NIC se nedeje... u brouckaj jsem zkousel dve cesty, u fantomase je jen jedna... pokazde jsem zkousel nacist aplikaci znovu jak se savem tak bez save. zkousel jsem i reinstall a znovu nacteni nove hry a porad nic.. proste prvni stage se nenacte.. Dotaz: Neví někdo kde by mohla být chyba? nebo má nekdo podobný problem... chci hrat wiga a nevim jak... Tudíž, existuje nějaké alternativní reseni?? nasel jsem navod na openwig spusteni pres JAVA ale to mi taky nefunguje... presto ze jsem jel presne dle navodu...
  • 0

#2 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 22:26

Ahoj Odehrála jsem Fantomase, Kobru 11, Atentát na Heidricha, Za Šárkou s baterkou a ještě něco bez problémů. U Broučka jsem seklá na stejném bodě, stejně tak při druhém pokusu já i Vlčice na jiném Androidu. Já mám G1.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#3 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 22:31

Vlastníme Vodafone 845 s Androidem 2.1 a odehráli jsme na něm zatím jen jedno Wherigo - Dva proti Říši, na stejné aplikaci, ale k naprosté spokojenosti, bez jediného problému, nebo záseku. Pro jistotu jsme se jistili současně Oregonem, ale vlasně nebylo potřeba. Dovolím si říct, že WhereYouGo je absolutně luxusní aplikace, 100x lepší než originál Wherigo v Oregonu. Možná bych to viděl na nedostatek volné RAM v době kdy jsi to hrál, já mám pro jistotu nainstalované dvě aplikace k obnovení RAM a ty spouštím vždy když zapínám geoaplikace (GeOrg, c:geo, WYG) - uvolní se tím paměť a vypnou aplikace které běží na pozadí, aniž bys o nich věděl. Chce to ještě asi nějakou zkusit.
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#4 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 22:56

hmm, no to jsem z toho jelen... na vraždění aplikací za účelem uvolnění RAM pouzivam task killera. po pravdě řečeno u broučka si uz nepamatuju co jsem měl zaple ale u fantomase toho bylo dost. meebo, georg, opera, hudba... ale pořád jsem měl 80m RAM, to by si myslím mělo stačit... či Je třeba mít opravdu vše vypnuté a jet čistě wigo? každopádně tento nápad hned zítra otestuji... děkuji moc...
  • 0

#5 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2010 - 23:02

žádnýho vraha nepoužívám a všechny jely jak po másličku ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#6 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 6:33

Ja zkousela na Vodafone 845 uz 3x Broucka a 1x Pacmana a ani jedna se nedala dohrat :-( Ale ja jsem lama ... vsak ja to jednou dokazu :-D
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#7 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 10:42

tak jsem byl že zeggou na stinadlech a ty šli bez problémů... dostal jsem radu na fantomase .... tak uvidíme.... každopádně děkuji za ohlasy...
  • 0

#8 iiann

iiann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 11:01

quox napsal/a:
hmm, no to jsem z toho jelen... na vraždění aplikací za účelem uvolnění RAM pouzivam task killera. po pravdě řečeno u broučka si uz nepamatuju co jsem měl zaple ale u fantomase toho bylo dost. meebo, georg, opera, hudba... ale pořád jsem měl 80m RAM, to by si myslím mělo stačit... či Je třeba mít opravdu vše vypnuté a jet čistě wigo? každopádně tento nápad hned zítra otestuji... děkuji moc...

Na androidforum.cz jsem četl, že task managery na současném Androidu jsou pouhý přežitek. Systém by si měl správu paměti zajišťovat tak, aby si vždy vystačil, takže když potřebuje pamět pro aplikaci na popředí, zabije aplikaci běžící na pozadí. Já mám tři týdny VF 845 a nevšiml jsem si nějakého zpomalování.
  • 0

#9 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 17:07

hmmmm tak jsem prave dohrál úplně bez problémů pacmana .. z toho usuzují že problém bude v cartridge jak u broučka tak u fantomase... ale toho fantóma zkusím určitě ještě jednou... všem diiky....
  • 0

#10 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 18:08

iiann napsal/a:

quox napsal/a:
hmm, no to jsem z toho jelen... na vraždění aplikací za účelem uvolnění RAM pouzivam task killera. po pravdě řečeno u broučka si uz nepamatuju co jsem měl zaple ale u fantomase toho bylo dost. meebo, georg, opera, hudba... ale pořád jsem měl 80m RAM, to by si myslím mělo stačit... či Je třeba mít opravdu vše vypnuté a jet čistě wigo? každopádně tento nápad hned zítra otestuji... děkuji moc...

Na androidforum.cz jsem četl, že task managery na současném Androidu jsou pouhý přežitek. Systém by si měl správu paměti zajišťovat tak, aby si vždy vystačil, takže když potřebuje pamět pro aplikaci na popředí, zabije aplikaci běžící na pozadí. Já mám tři týdny VF 845 a nevšiml jsem si nějakého zpomalování.

Tak to já jsem si toho na VF 845 všiml dostatečně...:) Záleží kolik aplikací tam máš, protože když jich na pozadí jede hodně, systém zpomalí tak, že chvílemi zamrzá. Nechápu sice proč, když vše instaluji na SD kartu, ale pakliže se po startu telefonu aplikace samy spustí, dokáže to hodně zpomalit.
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#11 iiann

iiann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 22:55

mimaci napsal/a:
Tak to já jsem si toho na VF 845 všiml dostatečně...:) Záleží kolik aplikací tam máš, protože když jich na pozadí jede hodně, systém zpomalí tak, že chvílemi zamrzá. Nechápu sice proč, když vše instaluji na SD kartu, ale pakliže se po startu telefonu aplikace samy spustí, dokáže to hodně zpomalit.

Z toho, že vše instaluješ na SD kartu soudím, že používáš 2.2 Froyo, s kterým zkušenost nemám. Že by bylo náročnější, než původní 2.1... ? Je asi otázka priorit, zda používat hromadu widgetů, žroucích paměť, nebo mít rychlejší telefon;) Zkrátka žiji v domění, že se aplikace běžící na pozadí ukončí, když je potřeba více paměti a zatím se to tak tváří. Automatické task killery prý u 2.1 nadělají víc škody než užitku...
  • 0

#12 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2010 - 23:00

další úspěšně dokončené wigo za sarkou s baterkou.. takže tento topic byl asi zbytečný.... aplikací to tedy nejspíš neni
  • 0

#13 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 14:52

Ještě doporučení - z vlastní zkušenosti - při dohrání Wherigo cartridge v apklikaci WhereYouGo a uložení na konci hry si NEZAPOMEŇTE poznamenat kód pro odemknutí hry na Wherigo.com, protože aplikace WhereYouGo ukládá hru s příponou .ows místo klasického .gws (např. Oregon), takže není možné výsledný soubor nahrát při odemykání na webu Wherigo. Po kontaktu autora aplikace WhereYouGo to bohužel jinak než odemknutím pomocí kódu prý zatím nejde. Takže ať nedopadnete jako my....
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#14 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 19:22

.ows to mi zavani OpenWIG ...ale pokud si program informace uklada do nejakeho souboru, tak vetsinou jsou z nej ty informace citelene. Urcite v OPENWIG (a tusim ze ten .ows dela) staci si to ows otevrit jakymkoli prohlizecem a Odemykaci kod z nej vytahnout. A neni to jedina moznost jak se k tomu kodu dostat, ale to sirit nebudu.:)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#15 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 11:24

Jaký typ cartridge mám stáhnout, aby mi to tato aplikace vzala. Zatím mi to vždy hlásí, že cartridge je neplatná, ať mu dám jakou chci. Takže neotevřu nic. Android 2.2 on HTC Desire HD, poslední verze WhereYouGo.
  • 0

#16 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 11:45

marwillCZ napsal/a:
Jaký typ cartridge mám stáhnout, aby mi to tato aplikace vzala. Zatím mi to vždy hlásí, že cartridge je neplatná, ať mu dám jakou chci. Takže neotevřu nic. Android 2.2 on HTC Desire HD, poslední verze WhereYouGo.


Stiahnut na pocitaci, nie mobilom. Chyba androidu...

M.
  • 0

#17 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 11:47

Díky za info. To jsou věci, škoda. Snad se to časem vyřeší. Zkusím.
  • 0

#18 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 22:29

Zak sem z legrace zkusil stahnout primo z mobilu OB Kunratice. Takze pote co sem stahnul pomoci Opera mobile cartiridge z webu (verze pro Pocket PC), a zkopiroval sem ji ze slozky download k ostatnim cartridge (slozka WhereYouGo) normalne se cartridge nacetla a tvarila se, ze jde hrat. Zda nezkolabuje nekde v terenu to nevim. testovano na HTC Desire Android 2.2
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#19 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 11:09

potvrzeno http://forum.asamm.c...c.php?f=22&t=10 přes Opera Mobile by mělo být vše OK
  • 0

#20 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 19:41

jen pro info: HTC Wildfire, whereyougou, Plzenska skladanka - proběhla bez problému. EDIT: Hra samotná sice proběhla bez problémů ale v zařízení chybí soubor *.gws a vygenerovaný kód mi stránky wig.com nechtějí uznat. :( kontaktoval jsem autora a čekám na řešení.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama