Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo (Wherigo player - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#21 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 21:25

scarabeus napsal/a:
jen pro info: HTC Wildfire, whereyougou, Plzenska skladanka - proběhla bez problému.

EDIT: Hra samotná sice proběhla bez problémů ale v zařízení chybí soubor *.gws a vygenerovaný kód mi stránky wig.com nechtějí uznat. :( kontaktoval jsem autora a čekám na řešení.


Má ten odemykací kód 16 nebo 15 znaků?
  • 0

#22 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 12:48

Maxinoha napsal/a:

scarabeus napsal/a:
jen pro info: HTC Wildfire, whereyougou, Plzenska skladanka - proběhla bez problému.

EDIT: Hra samotná sice proběhla bez problémů ale v zařízení chybí soubor *.gws a vygenerovaný kód mi stránky wig.com nechtějí uznat. :( kontaktoval jsem autora a čekám na řešení.


Má ten odemykací kód 16 nebo 15 znaků?


Mě nakonci vyskočilo 16 znaku,ale při vložení na stránky mě to hlásilo že je to špatně,pak jsem se někde zde dočetl, že musím ubrat poslední číslo a už to bylo v pohodě příjmuto.Tak to zkus.
  • 0

#23 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 14:22

Zdravím. Tak kód má 16 znaků. Zadal jsem bez posledního a stále to hlásí špatný kód :( EDIT: keš se nakonec povedlo unlocknout když jsem ubral jeden znak na konci kódu a vložil ho do volby 2) odemknout keš kódem. Doteď jsem se snažil to udělat pomocí volby 3) abych to mohl unlocknout i přítelkyni.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#24 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 15:37

scarabeus napsal/a:keš se nakonec povedlo unlocknout když jsem ubral jeden znak na konci kódu a vložil ho do volby 2) odemknout keš kódem. Doteď jsem se snažil to udělat pomocí volby 3) abych to mohl unlocknout i přítelkyni.


Přítelkyni to můžeš taky odemknout jen se musíš přihlásit na wherigo.com pod jejím nickem a pak tam dát svých 15 znaků z odemykacího kódu a přesně svůj nick.
Odemykací kód je svázán s nickem, takže nemůžeš použít odemykací kód s jiným nickem než pro který byl vygenerován při stahování cartridge.
  • 0

#25 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 14:44

Nová verze WhereYouGo 0.5.0 mi nejde nainstalovat na můj starý bílý G1 (Android 1.6). Na marketu už není ani starší verze WhereYouGo 0.4.13, která v pohodě fungovala
  • 0

#26 petr.valasek

petr.valasek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 12:41

Mám Vodafone 845, stáhl jsem aplikaci, stáhl cartridge pro hru Čertova rokle, spustil, ale první lokace ukazuje vzdálenost 184 km, takže to je nehratelné. Nevíte, čím by to mohlo být? GPS mi normálně funguje, předpokládám, že nic víc k tomu nepotřebuju...
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 18:09

Dneska jsem odehrál s poslední verzí Pacmana, ale bohužel si neměl jak poznamenat odemykací kod, spoléhal jsem na upload gws souboru, ale ouha. Žádný tam není, jen nějaký ows a ten wherigo.com odmítá jako neplatný :-( Poradí někdo jak na to?
  • 0

#28 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 21:13

Ahoj, mam problem se samtnym nactenim whiga, mam Samsung Galaxy 5 (I5500) s OS Android 2.1, a aplikace WhereYouGo proad hlasi ze zadna cartridge neni dostupna, pritom jsem chtel zkusit sporilovsky labyrint, ktery jsem si do pozadovane slozky stahnul? nevite nekdo co s tim? diky za odpovedi
  • 0

#29 sb_one

sb_one

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 22:03

Mam VF 945 Android 2.1, hrál jsem na něm Broučka, Sherloka Holmese, Hořovickou wig, Keltskou, Hobita apod. vždy současně s Oregonem, abych si to porovnal. Vždy bez problémů, jen mobilu dojdou baterky pokud je to delší jak 2 hodiny. Jediný problém je vždy s uložením gws souboru. Docela to doporučuji takto si to vyzkoušet, je zajímave sledovat jak každé zařízení jinak reaguje na skryté locations a co dělá kompas. Stojíto samozřejmě více času. :-)
  • 0
sb1

#30 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 22:26

tak jsem preinstaloval cartridge a uz se to rozjede, akorat nevim ma byt mapa "ctvereckovany papir" nebo se do WhereYouGo da nainstalovat nejakek mapsource? jak sem koukal slozka tam na mapy je...
  • 0

#31 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 22:43

sobikovi napsal/a:
Dneska jsem odehrál s poslední verzí Pacmana, ale bohužel si neměl jak poznamenat odemykací kod, spoléhal jsem na upload gws souboru, ale ouha. Žádný tam není, jen nějaký ows a ten wherigo.com odmítá jako neplatný :-( Poradí někdo jak na to?

A i po znovu spuštění z uložené pozice se ti tam ten kód nikde neukazuje? Jestli ne, tta bych napsal ownerovi, jestli ti danej kód může poslat, nevidím v tom problém proč ne...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#32 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 22:59

Tak sobíku ještě jinak: otevři si soubor .gwl např v PSpadu a tam ten kód najdeš. "MessageBox - Odemykaci kod je: XXX" (nebo tak nejak) Jestli tam ten soubor není (nevím jestli se generuje u každé hry) tak si v hexa editoru (PSpad třeba) otevři .ows, nech si tam vyhledat svůj nick a řádek nad tím by měl bejt taktéž odemykací kód.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2011 - 9:15

Dík za rady, pořešeno.
  • 0

#34 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 13:46

Tak bohuzel nejak jsem nezjistil jak na ty mapy. Nevite nekdo jak do WhereYouGo uploadnout mpay, ktere by bezely offline?
  • 0

#35 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 13:31

to nejde ... alespoň do včerejška :)

taky si myslíte že je na čase updatovat WhereYouGo? Tak zkuste test verzi tady prosím ...

pokud nebude zásadní neřešitelný problém, začátkem týdne vypustím do éteru
  • 0

#36 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 14:27

Jestli tomu rozumím, měla by ta nová verze umět spolupracovat s Locus mapami? To by bylo skvělé... Tak nasucho doma to zatím funguje, díky.
  • 0

#37 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 17:26

tak pánové, neříkám že se naplno pouštím do vývoje WhereYouGo ale už bylo na čase ho zaktualizovat. Updatoval jsem OpenWIG knihovnu na které WhereYouGo pracuje, opravil pár chybek, doplnil spolupráci s Locus ofline mapama a vypustil do světa. Tak snad vám to bude šlapat a užijete si na podzim trošku srandy pobíháním venku
  • 0

#38 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 13:13

Stáhla jsem si novou aktualizovanou verzi a od té doby mě ten prográmek zlobí. Po spuštění (někdy v průběhu spuštění) občas stmavne obrazovka a všechny spouštěcí ikonky (start, mapa, gps a nastavení) jsou nefunkční. Nestává se to vždy, ale docela často. A když jsem si chtěla o víkendu užít srandu s pobíháním venku, tak se mi krátce po začátku hry při navigaci na první stage zablokoval kompas - stále ukazoval 32m, ať jsem šla kam jsem šla. Točil se, měnili se tam různé údaje, jen metry stále zůstávaly stejné. Hraji wherigo na HTC Desire. Zkusila jsem program odinstalovat a znovu nainstalovat, ale hned při prvním spuštění to ztmavlo znovu. :(
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#39 tomaho

tomaho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 21:48

menion napsal/a:
tak pánové, neříkám že se naplno pouštím do vývoje WhereYouGo ale už bylo na čase ho zaktualizovat. Updatoval jsem OpenWIG knihovnu na které WhereYouGo pracuje, opravil pár chybek, doplnil spolupráci s Locus ofline mapama a vypustil do světa. Tak snad vám to bude šlapat a užijete si na podzim trošku srandy pobíháním venku


No spis by mi zajimalo, jestli jsou/budou ke stazeni starsi verze. Az se zas neco nepovede ;)
(uprime receno u Locusu bych se vratil nekam hodne k zacatku).

Do toho whereyougo je problematicke sahat. Pokud pokurvis Locus, tak je to asi celkem jedno, furt je dost jinych programu, ale bohuzel na wigo je v androidu asi jen tohle (???).

Odehral jsem s tim dneska 2 wiga a fungovalo. To, ze nefunguje kompas, na to jsem si uz v Locusu zvykl, takze mi to tady ani neprekvapilo. Nejspis je to blba kombinace LG OO a knihoven Locusu.
Uz jsem si zvykl, ze je lepsi ten HW kompas vypnout a nechat ho delat pohybem GPSky.

No a zaverem: rozumny uzivatel neupdatuje programy, ktere funguji. :D
(zas bych ale pak nemel ceho litovat)
  • 0

#40 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 16:02

he, no vy jste dvojka ... tak prvně, starší verze je ke stažení tady http://forum.asamm.c...php?f=22&t=1068 hned v prvním příspěvku a moc by mě zajímalo proč by jsi se vracel v Locusu někam na začátek ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama