Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo (Wherigo player - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#41 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 23:14

Tak dnes jsem odehrála dvě wherigo a naprosto v pohodě. Vše šlapalo jak má. Pak jsem se později chtěla podívat na odemykací kód, zapla jsem si prográmek znovu a v tu chvíli opět ztmavnutí, jak jsem tu o tom psala. Vyskočila jsem z prográmku, pustila znovu a vše zase OK. Tak nevím, čím to je a proč se to děje. :|
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#42 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 23:17

tomaho napsal/a:
No a zaverem: rozumny uzivatel neupdatuje programy, ktere funguji. :D
(zas bych ale pak nemel ceho litovat)


:D:D:D Na tom vážně něco pravdy je! :D:D:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#43 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 11:57

Nevim zda sem nebo do vlakna OpenWig --objevil sem wigo Robin Hood ke kesi GC2RKQ2 a na WhereYouGo (openWig) je to snad uplne nehratelny. Zkousel sem se optat autora a on mi odepsal, ze to bylo ladeno na OREGONU 300. Co se deje - spustim hru, prectu si pravidla, zalozim hrace a nedeje se nic. Pokud cartridge opustim a ulozim tak po znovunatazeni se mi objevi 1. kolo hry. Navic pri vypinani cartridge se zjevi nejaka chybova hlaska co byla zrejmne "nekde na pozadi". Kdyz po znovunacteni uspesne odehraju prvni kolo (coz je mimochodem taky peknej opruz) tak mi hra pogratuluju, napise pocet bodu, ale dal se nic nedeje - dle popisu by se melo postoupit do druheho kola, ale to se nedeje ani po vypnuti a znuvu nacteni cartridge. No a zase kdyz vypinam cartridge je tam spousta chybovejch hlasek -- skoro jako za kazdej pokus jedna :(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#44 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 7:49

Ahojte, včera jsem dohrál Nocni Vysehrad, pátrám po uloženém odemykacím klíči v logu (*.gwl), ale nikde nic!? Navíc mám jakoby odřízlé části textu (jakoby nedokončené věty). Nesetkal se s tím někdo? Nakonec jsem musel kód vypreparovat z *.gwc.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#45 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 9:07

Setkal sem se s tim a povazuji to za bezny jev. Vsechny delsi texty jsou v tom souboru useknuty - asi s ohledem na pocet znaku co se tam vejde ci co
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#46 hyvet

hyvet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2011 - 14:31

Prosím o radu, jaký typ přístroje zadat v profilu na wherigo.com. Zadala jsem typ telefonu a objevilo se mi GPS Incompatible with Wherigo. Po stažení mi telefon hlásí, že soubor není spustitelný. Mám Samsung GT-S5830 a do něj stažený program WhereYouGo. Díky za pomoc
  • 0

#47 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2011 - 18:04

hyvet napsal/a:
Prosím o radu, jaký typ přístroje zadat v profilu na wherigo.com. Zadala jsem typ telefonu a objevilo se mi GPS Incompatible with Wherigo. Po stažení mi telefon hlásí, že soubor není spustitelný. Mám Samsung GT-S5830 a do něj stažený program WhereYouGo. Díky za pomoc

Ahoj, mám také Samsung Galaxy Ace s aplikací WhereYouGo. Zatím jsem na něm odehrál jen jednu Wherigo hru.
Na stránkách stahuj Pocket PC Device.
Přeji úspěšný lov.

Edit: Na www.wherigo.com nemám nastavený žádný přístroj. Prostě si vyberu ručně jakou stáhnout cartridge. ;) Poslední Wherigo jsem hrál s Oregonem 300 i s mobilem součastně.
  • 0

#48 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 0:35

Ahoj, poraďte pls.Nevím kde se co sesypalo, ale při spuštění aplikace a najetí na OFFLINE-MAPS se mi aplikace okamžitě zhroutí.Za poslední dobu jsem vystřídal asi tři modely HTC a dopracoval to k Sensation XE. Matně, ale vzpomínám že mi to na tomto stroji jelo. Verze app asi taky nemohla být starší protože tato funkce je podporována až od v 0.6 tedy poslední. Aspoň dle popisu.... Tak nevím kde je potíž, ale při hledání problému jsem došel až tak daleko že jsem udělal komplet WIPE ROM, REFLASH a na čistou SD nainstaloval jen LOCUS A WHEREYOUGO. V LOCUSU pak stáhnul malou mapuOFFLINE a opět vyzkoušel WHERYOUGO... To samý...zde tedy problém není...poradí někdo? Všem to šlape?Dík T.
  • 0

#49 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 11:56

To co pise DAMSI sem ted zaznamenal take -- asi pro to, ze jinak sem pouzival Vectorovy mapy. S tema vse Ok, ale jakmile chci prepnout na Offline tak misto nabidky mapy nasleduje pad Aplikace.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#50 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 12:47

Hmm, teď jsem to dlouho nepoužíval a máš pravdu. Padá to. Na ZTE Blade. Naposledy jsem to používal loni v listopadu a to vše fungovalo.
  • 0

#51 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2012 - 19:49

Díky za odp. Každopádně autor o problému ví a přislíbil opravu.
  • 0

#52 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 15:43

Tak nevim zda je problem jinde nebo je to otazka posledni aktualizace Vektorovych map, ale dneska sem zkusil WhereyouGo (pravda asi po 3 tejdnech) a nejdou mi vektorovy mapy --- sice si muzu vybrat mezi temi co mam na karte, ale po vyberu se mi na "pozadi" ukaze napis neexistuje. Pritom v Locusu je vse OK --- neni na vine ta nova komprese vektorovek. Bohuzel diky nefunkcnosti beznych off-line map jsem ted prakticky bez map v aplikaci .
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#53 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 18:57

Rozhodně je problém v nových mapách. Měl jsem starou mapu, whereyougo fungovalo, dal jsem aktualizovat mapu v locusu a potom spustil whereyougo a hle mapa nikde.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#54 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 19:01

Tak já mám vektorové mapy staré pár měsíců a fungujou. Takže asi skutečně je něco s mapa.
  • 0

#55 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 10:35

posoupnem nahoru at to pri patrabni po otevrenejch pokladech nezapadne :P
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#56 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 17:04

Pánové, mám dobré i špatné zprávy Bohužel na WhereYouGo nemám čas. Jsem plně zaměstnán Locusem, to za 1., a za 2. sdílení kódu s Locusem mi komplikuje práci a updaty takže tohle je výsledek http://code.google.c...oid-whereyougo/
  • 0

#57 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 10:00

Tak resit to lze tak, ze si do adresare mapsVector v Locusu nahrajete starsi verzi Vektorovy mapy a oznacite ji jako -- 2 ja to zkousel se Slovenskem takze slovakia2.osm.map --- nevylucuji ze by slo treby i Whereyougo.osm.map. Pak vse funguje jak ma -- ress. mapy se nacitaji. PROSBA HODNE VELKA - NEMATE NEKDO LEDNOVOU (nebo starsi) VERZI VEKTOROVY MAPY CR ???? A pokud ano jste ochotni ji nekam uploadnout.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#58 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 10:37

27.1.2011
http://uloz.to/x9LbB...blic-osm-map-7z
heslo: zumpicka
Toto jsi chtěl?

EDIT:
Toto bude asi lepší:
http://osm.kyblsoft.cz/archiv
  • 0

#59 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 12:00

Diky o vsemocni

Tak prvni odkaz funguje bez problemu --jen mapa uz je trosku starsi, takze sem nakonec nasel jednu CESKOU z unora.

Ten druhy odkaz funguje taky, ale neobsahuje Vektorove mapy --resp. to co sem stahnul neobsahovalo a pri velikosti ty Bitmapy co byla uvnitr cca 5 GB je to na Android vubec nepouzitelne.

DIKY
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#60 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 18:24

tady na té stránce jsou vektorové mapy ještě z dvojkové řady http://vectormaps4locus.eu/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama