Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pomoc - chodí mi maily


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 10:10

el Piecho napsal/a:
Dobrej vtip:-) Dík.

comparare napsal/a:
Ale někdo tu keš va watchlistu má.
Hoď sem přihlašovací udáje na Tvuj profil já se na to kouknu :)

Počkej,já to myslel upřímě :) nejsem blázen,abych Ti logoval krabičky ;)
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#22 el Piecho

el Piecho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 11:07

v tom případě se omlouvám a děkuju za nabídku, ale to je jedna z mých zásad: je to moje soukromí a bez urážky, neznám Tě. Proto ještě jednou dík a snad jsem Tě neurazil.

comparare napsal/a:

el Piecho napsal/a:
Dobrej vtip:-) Dík.

comparare napsal/a:
Ale někdo tu keš va watchlistu má.
Hoď sem přihlašovací udáje na Tvuj profil já se na to kouknu :)

Počkej,já to myslel upřímě :) nejsem blázen,abych Ti logoval krabičky ;)


  • 0

#23 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 11:11

Variantu s watchlistem od jiného uživatele bych zavrhnul... pokud si chceš na GC.com přidat email, tak se na něj napřed pošle potvrzovací mail, aby si systém ověřil, že je to tvoje adresa. Leda bys odklikával odkazy v cizích emailech :-)
  • 0

#24 jahuu

jahuu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 14:21

Myslim, ze pokud jsi pm a na watchlistu nic nemas, mohl by byt problem s nastavenim notifikaci, podivej se, jestli u vsech notifikaci mas zatrhnutou pouze polozku: publish listing.
  • 0

#25 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 17:21

jahuu napsal/a:
Myslim, ze pokud jsi pm a na watchlistu nic nemas, mohl by byt problem s nastavenim notifikaci, podivej se, jestli u vsech notifikaci mas zatrhnutou pouze polozku: publish listing.


To by mu ale chodili logy i z jiných keší stejného typu (které ani nemusel odlovit) - dle rozsahu dané notifikace.

Ještě mě napadá - založit si přechodně jiný mail, změnit si v profilu odkaz na nový mail a pak to vrátit na ten původní. Každá změna mailu se musí validovat, tak třeba to odstraní tento bug.
  • 0
Retired slowcacher

#26 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 17:26

Přinejhorším to lze řešit filtry a maily z těchto keší posílat rovnou do spamu. Ale uznávám, že to není kauzální řešení;)
  • 0
Retired slowcacher

#27 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 17:55

A jak mám zrušit maily, které mi chodí, když někdo navštíví mé vlastní keše? Zkoušel jsem nastavit své keše do ignor listu, ale nepomohlo to. Nepotřebuji dostávat maily, když jsem na gc prakticky každý den.
  • 0

#28 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 18:01

Ty na gc.com nezrusis, leda filtrem v mailu...
  • 0

#29 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 18:04

Or_Mi napsal/a:
A jak mám zrušit maily, které mi chodí, když někdo navštíví mé vlastní keše? Zkoušel jsem nastavit své keše do ignor listu, ale nepomohlo to. Nepotřebuji dostávat maily, když jsem na gc prakticky každý den.


Ignore list ti nefiltruje logy. Když budeš mít kešku na watchlistu i ignore zároveň, tak ti stejně ten mail přijde, stejně jako u vlastních keší. Pokud ti ty maily vadí, tak je můžeš odflitrovat (mají subject: "[LOG] Owner" )- a mazat, případně přeposílat na nějaký žumpa mail.
  • 0
Retired slowcacher

#30 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2010 - 2:41

To je ale fakt stupidní! Celý internet je zaplaven spamy. Proč geocaching.com posílá maily, které nechci? Proč se to nikde nedá nastavit kromě nastavení filtru na svém vlastním mailu? To je fakt velká blbost! Někdo u toho nepřemýšlel. Zkusím jim napsat, ať s tím něco dělají, jinak je snad budu žalovat za spamy. A pak se diví proč mají občas tak pomalé stránky, když se každému kdo vlastní nějakou keš posílají maily, to musejí být miliony mailů denně. Kdo z vás ty maily čte? Já si čtu logy přímo na stránkách.
  • 0

#31 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2010 - 5:31

Or_Mi napsal/a:
.... A pak se diví proč mají občas tak pomalé stránky, když se každému kdo vlastní nějakou keš posílají maily, to musejí být miliony mailů denně. Kdo z vás ty maily čte? Já si čtu logy přímo na stránkách.

třeba já. nebo asi tenkdo má víc keší, Představa že procházím sto stránek je děsivá. stáhne semi to do foxmailu a pak jen šipkama procházím mail jeden za druhým.A pokud ti to vadí, nastav si na gc.com nejaky druhy mail, urceny jen pro to...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#32 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 21:46

CZECH.TIR napsal/a:
třeba já. nebo asi tenkdo má víc keší, Představa že procházím sto stránek je děsivá. stáhne semi to do foxmailu a pak jen šipkama procházím mail jeden za druhým.A pokud ti to vadí, nastav si na gc.com nejaky druhy mail, urceny jen pro to...


Proč 100 stránek? Když si dám zobrazit vlastní keše, tak se mi ukáže kdy byly naposled nalezeny, tak si dám zobrazit jen ty, u kterých byly nález ten den co se dívám.
Jde o to, že je to nesmyslné, jsem zahlcen maily a to mám 3 keše a 5 TB. Co až toho budu mít víc a některá keš bude potřebovat údržbu, tak to v té záplavě snadno přehlédnu. Podle mě by se to mělo dát nastavit, že si přepošlu třeba jen ty udržovací zprávy. Když si to budu nastavovat ve filtru na svém mailu, tak ty maily stejně odejdou, sice ke mě do mailu nedorazí, ale tím se zpomaluje zbytečně internet. Kdo ví kolik stránek je takhle blbě nastavených.
A mimo to, já osobně loguji z terénu jen čas a pořadí nalezené keše, ostatní dopisuji až doma, takže v mém případě si owneři v mailech moc nepočtou. :D A jak jsem tak pročítal diskuze, tak to podobně dělá hodně z nás. A mimoto v mailech si neprohlídneš případné fotky, které občas někteří šikovní kačeři (včetně mě B) )přidávají k logům.
  • 0

#33 trestidlo

trestidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 21:44

Napis skutecne Groundspeaku. I mne uz se stalo, ze jsem kes mela v bookmarku, ktery jsem odstranila, ale Groundspeaku jaksi zustal v databazi. Stale mi chodily emaily a odkaz na 'remove' nefungoval. Jestli chces, klidne ti email prelozim.
  • 0

#34 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 14:41

Tvářím se snad jako někdo kdo neumí anglicky? :P
  • 0

#35 MK1MK1

MK1MK1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 11:30

Já mám podobný problém a žádné rady v této větvi mi nepomohly. Když ve svém profilu zvolím  sledování, tak se zobrazí prázdný Můj watchlist, totéž u Benchmarků, prázdno. Nikde v profilu ani v detailu TB o kterém mi chodí emaily nevidím možnost Remove from watchlist, ani v emailech to není


  • 0

#36 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 12:12

Jestli ti hodí info o TB, tak ho nejspíš máš v inventáři. Nebo spíš jestli jsi se nějakým záhadným způsobem nestal vlastníkem toho TB.

Ted koukám že i u TB když loguješ, tak hned pod tlačítkem zalogovat je tlačítko sledovat. Vpravo nahoře


  • 0

#37 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 12:40

Já mám podobný problém a žádné rady v této větvi mi nepomohly. Když ve svém profilu zvolím  sledování, tak se zobrazí prázdný Můj watchlist, totéž u Benchmarků, prázdno. Nikde v profilu ani v detailu TB o kterém mi chodí emaily nevidím možnost Remove from watchlist, ani v emailech to není

Jestli je to tvůj TB, tak to prostě ownerovi chodí automaticky. Tak je to správně, tak to má byť.

 

Exhumace vlákna po devíti letech, dobrý.


  • 0

#38 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 13:05



Exhumace vlákna po devíti letech, dobrý.


Devíti?Desíti.Vždyť je rok 2020.
  • 0

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 14:01

Devíti?Desíti.Vždyť je rok 2020.

přepočítej si to

 

 

Publikováno 15 listopad 2010 - 14:41

 

Dnes je teprve leden 2020


  • 1

#40 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 14:49

přepočítej si to

Dnes je teprve leden 2020


Jo.Deset let by to bylo až na podzim..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama