Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pomoc - chodí mi maily


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#41 MK1MK1

MK1MK1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 20:48

Netušil jsem, že exhumuji vlákno z roku 2010, napsal jsem to tam, jelikož se tam řešily problémy podobné mému, tak sorry. V každém případě děkuji za vysvětlení, že mi jako ownerovi TB budou emaily automaticky chodit dále bez možnosti zrušit sledování. Ověřil jsem si u jiných TB, které nejsou moje, že tam možnost sledování a jeho ukončení existují, u mého vlastního ne. Dík.


  • 0

#42 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2020 - 21:42

U TB bys měl být rád, že občas něco přijde. Až to chodit přestane, tak to znamená že TB je zřejmě ukraden.


  • 3

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#43 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2020 - 7:33

Exhumace vlákna po devíti letech, dobrý.

Zase nač zakládat nové vlákno, pokud se tady v nějakém už o podobném problému mluvilo. Nevidím na tom nic špatného. Krom toho alespoň vidím nicky, které už jsem skoro zapomněl :-) A některé už jen potkám na procházce mimo GC.


  • 7

#44 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2020 - 18:53

Netušil jsem, že exhumuji vlákno z roku 2010, napsal jsem to tam, jelikož se tam řešily problémy podobné mému, tak sorry. V každém případě děkuji za vysvětlení, že mi jako ownerovi TB budou emaily automaticky chodit dále bez možnosti zrušit sledování. Ověřil jsem si u jiných TB, které nejsou moje, že tam možnost sledování a jeho ukončení existují, u mého vlastního ne. Dík.

Oživení vlákna ničemu nevadí. Neudělal jsi nic špatně.  ;)


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama