Přejít na obsah


Fotka

Středočeský kraj - Slaný, Kladno, Kralupy..


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#41 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 15:43

No, tenhle týden už mám zabitý, i víkend... Tak se můžeme domluvit na ten další týden, a nebo v pátek jdeme asi do Prahy na Motolský potok, tak kdyby jsi se třeba chtěla přidat... dom bych tě pak nějak hodila...
  • 0

#42 Dayisa

Dayisa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 18:47

Tak to necháme na ten příští týden, já teď ve čtvrtek odjíždím a vracím se v neděli. Od příští středy mam zas volno...
  • 0

#43 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 20:56

Oki tak jo, to už budu zas končit v těch půl čtvrté tak pak něco vymyslíme... Koukala jsem na mysterku ve Vinařicích k filmu Vykoupení z věznice Shawshang, a ráda bych se mrkla na horku, ale ani jsem ještě nekoukala jestli tam něco je :)
  • 0

#44 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 7:23

Ahoj, taky nemam moc co delat. Pokud nekam pojedete priblizovadlem, muzu se pridat? (pa-ne). ifno prosim nejlepe mailem /nosferatu.pells@seznam.cz/ nebo skrze profil na geo.com diky
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#45 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 8:26

Oki, pokusím se nezapomenout a dát ti vědět, když něco vymyslíme... víkend budu mít ale volný nejdřív až ten příští a to ještě není jisté...:|
  • 0

#46 Dayisa

Dayisa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 10:09

Jo, já budu mít ten příští taky snad volno...Jinak co teda třeba středa, to mám čas do 18 a nebo čtvrtek-pátek, to mám čas normálně...?
  • 0

#47 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 13:53

Příští čtvrtek je svátek, to bude volno, tak chceme vyrazit do českého středohoří, teoreticky můžeš jet s námi, ještě by jedno místo být mělo... a v pátek jdu darovat krev, ještě jsem nedávala, tak nevím co to se mnou udělá :D
  • 0

#48 Dayisa

Dayisa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 12:04

Aha, on je vlastně svátek...No tak to teda necháme na ten další? Pondělí, středa a čtvrtek mám volno...
  • 0

#49 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 12:13

Nechceš jet v ten čtvrtek s náma?
  • 0

#50 Dayisa

Dayisa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 8:47

Ještě přesně nevim, jestli budu zítra moc, dozvim se to dneska....A kam přesně vlastně pojedete?
  • 0

#51 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2010 - 12:14

Ahoj, nechystate se nekdo na nejaky geolov z Kladna po Strednich Cechach (ale i dal)? Rad bych se k nekomu pridal, mam GPS v oprave a sedet doma me nebavi (bez lovu to proste neni ono :) ). Kladno mam docela odlovene, ale nekam bych zajel. Prispevek na benzin, naftu, vodik :) je samozrejmosti :) Dale mohu nabidnou jen sve hledacske schopnosti :) Muzu zitra (7/11) a pak skoro cely pristi tyden. Tak kdyz tak dejte vedet, diky.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama