Přejít na obsah


Fotka

Šílenství zvané FCPT


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
112 odpovědí na toto téma

#41 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:30

S474N napsal/a:
Or_Mi: a je to snad tvuj problem, co videla nebo nevidela? Stalo to tebe korunu nebo tvuj cas? Pokud ne, tak proc ti to trha zily? Chces tu diktovat, co kdo a jak ma lovit?


Podepisuji.
  • 0

#42 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:31

[quote]Zegga napsal/a:

add1: Jelikož jsi reagovala na někoho kdo reagoval na můj příspěvek, tak bylo logické, že směřuješ příspěvek na mě. Nebo tady chceš slovíčkařit a uhýbat, že prostě zbytečně hrotíš diskuzi? Nejsem tvůj nepřítel, jen mám jiný názor. B)

add2: Najdi mi někde v mých příspěvkách, že jsem napsal, že ten kdo loví kombajny je špatný a duševní chudák. Jen jsem psal o kvalitě keší, nic víc, nic míň. Pokud považuješ 100 kešek podél jedné silnice, které ti ukážou jen tu jednu silnici, za kvalitní, tak máš nízké měřítko pro kvalitu, ale to je tvá věc. Když kombajn, tak třeba nějaké keše, které ti ukáží něco víc. Nevadí mi kombajn jako takový, ale upadlá kvalita keší, které jsou tu jen na nahnání bodů.
  • 0

#43 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:32

Or_Mi napsal/a:

Takže jsi jela na sever, abys tam zhltla 500 krabiček? ;) No a ty krabičky byly taky jen podél nějaké silnice a odlovila jsi je za den či za dva? Takže z toho mi vychází, že jsi z celého severu viděla jen jednu silnici s 500 krabičkami, zatímco spousty krásných keší v krásné přírodě ti zůstalo utajeno. :P


Hele, já jsem třeba nebyla na severu, ale letěla jsem jednou na jih, odlovila tam JEDNU podřadnou krabičku u letiště (no dobře, bylo to FTF, ale v to jsem až tak moc nedoufala :P) a za necelých 24 hodin jsem zase letěla zpátky. Viděla jsem tam jedno malé bezvýznamné město, dala si tam oběd a kafe. Ale ona i ta cesta může být zážitek, ba dokonce cíl, víme? Na poznávání kultury jsou holt zase jiné typy výletů.
  • 0

#44 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:33

S474N napsal/a:
Or_Mi: a je to snad tvuj problem, co videla nebo nevidela? Stalo to tebe korunu nebo tvuj cas? Pokud ne, tak proc ti to trha zily? Chces tu diktovat, co kdo a jak ma lovit?


Myslím, že jsem svůj dotaz směřoval na někoho jiného a ten někdo je dost velká holka, aby odpověděla sama. :P
  • 0

#45 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:35

Hele, já jsem třeba nebyla na severu, ale letěla jsem jednou na jih, odlovila tam JEDNU podřadnou krabičku u letiště (no dobře, bylo to FTF, ale v to jsem až tak moc nedoufala :P) a za necelých 24 hodin jsem zase letěla zpátky. Viděla jsem tam jedno malé bezvýznamné město, dala si tam oběd a kafe. Ale ona i ta cesta může být zážitek, ba dokonce cíl, víme? Na poznávání kultury jsou holt zase jiné typy výletů.[/quote] Tys tam letěla jen kvůli té krabičce? :D Tak to je nářez. Taky posunuji pořád laťku toho co člověk udělá pro krabičku, ale tohle bych asi nedal. :D
  • 0

#46 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:42

Nevadí mi kombajn jako takový, ale upadlá kvalita keší, které jsou tu jen na nahnání bodů.

Já myslím, že pokud by šlo někomu jen o body, tak si zaloguje keše od stolu a může se kochat nad body. Cílem série keší asi není ukázat nějaké konkrétní místo v přírodě, ale udělat zábavu ostatním, které to baví. A koho to nebaví, ať to prostě ignoruje. Vždycky a všude se najde někdo, kdo si myslí, že má patent na to určovat co je a co není kvalitní, hodnotné, hezké,... Já si o tom s dovolením rozhodnu sám, které keše budu lovit, co budu číst, na kterou televizní stanici se budu dívat, atd.
  • 0

#47 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:44

pouze jsem tady napsal svůj názor
A je nutné ho omílat 17x stále dokola? Nestačilo to napsat jednou?
  • 0

#48 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:52

[quote]marekd napsal/a:

Jo, v tom máš pravdu ať si každý loví co chce a co se líbí jemu. Jako i v ekonomice, tak i tady se střetává nabídka s poptávkou. Pokud bude poptávka po takových keších velká, bude zde i hodně takových žížal. Nikdo patent na určování hodnoty věcí nemá, ani samozřejmě já ne, všechno co jsem napsal byl pouze můj subjektivní názor. Já s tím dokážu žít, že někdo loví žížaly, ale sám tu touhu prostě nemám. B)
  • 0

#49 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 11:54

Or_Mi: tak ja myslim, ze to tady staci napsat jednou a ne to jet dokola jak kolovratek.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#50 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 12:18

[quote]Or_Mi napsal/a:
[quote]Zegga napsal/a:

add1: Jelikož jsi reagovala na někoho kdo reagoval na můj příspěvek, tak bylo logické, že směřuješ příspěvek na mě. Nebo tady chceš slovíčkařit a uhýbat, že prostě zbytečně hrotíš diskuzi? Nejsem tvůj nepřítel, jen mám jiný názor. B)

add2: Najdi mi někde v mých příspěvkách, že jsem napsal, že ten kdo loví kombajny je špatný a duševní chudák. Jen jsem psal o kvalitě keší, nic víc, nic míň. Pokud považuješ 100 kešek podél jedné silnice, které ti ukážou jen tu jednu silnici, za kvalitní, tak máš nízké měřítko pro kvalitu, ale to je tvá věc. Když kombajn, tak třeba nějaké keše, které ti ukáží něco víc. Nevadí mi kombajn jako takový, ale upadlá kvalita keší, které jsou tu jen na nahnání bodů.[/quote]

add1: Mířeno na všechny co hodnotí přístu jiných "svým názorem", někteří i plivou, kdo se v tom najde to jeho jest. :-) Noticka o plivání na Tebe mířena nebyla, proč pak se jí držíš jak pověstné H...O boty?

add2: Hlavně že Ty nejlíp víš jaké kdo má kde zážitky. :D:D:D
"Nabrali jste sice sto bodů, ale z celého dlouhého únavného lovu máte pouze jediný zážitek. A to je myslím ztráta času. Podle mého názoru je to jen kešová bulimie."

"Jen jste získali body, ale co jste se dozvěděli z listingu, co vás ty keše naučily, na jaké zajímavé místo vás přivedly? Ty keše ani nemají listing, jsou jen podél silnice a mě jen překvapuje kolik lidí se za nimi honí jen proto, aby si nabrali body."

"Jen kvůli tomu, že jste za den ulovili sice sto bodů vám unikly jiné krásné keše na krásných místech, ze kterých byste měli hlubší zážitky a které třeba v životě neulovíte. "

PS: Nauč se číst, nikde jsem nepsala o duševních chudácích ale o duševním ochuzení o zážitky.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#51 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 13:19

S474N napsal/a:
Or_Mi: tak ja myslim, ze to tady staci napsat jednou a ne to jet dokola jak kolovratek.


Ono slovo diskuze je od slova diskutovat. A pokud v diskuzi někdo směřuje svůj dotaz či názor přímo na mě, tak si myslím, že je slušnost odpovědět, protože si vážím každého jednotlivého člověka a každého názoru.
  • 0

#52 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 13:23

[quote]Zegga napsal/a:

To jsem rád, že jsme se shodli, že tady nikdo na nikoho neplive. :)
Život je otázka výběru aneb něco za něco. Kvalitu za nekvalitu apod. ;)
  • 0

#53 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 13:25

Na serii už se těšíme. Příští, nebo za 14 dní na serii doufám vyrazíme :) Moc se těšíme.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#54 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 13:42

Or_Mi, proboha, proč máš pořád potřebu dokazovat si v diskusich, ze tvuj zpusob loveni je ten nejvznesenejsi a nejlepsi? Je hezke, ze mas svuj nazor, ale tohle uz je trochu moc. Velmi se mi asociovala oblibena internetova diskuse nad velikosti penisu. Rozumny clovek vi, ze s malym i s velkym to muze byt bezva/i hruza, zalezi na mnoha okolnostech a nelze generalizovat. Ty mi ovsem pripominas diskutery se 13 centimetrovym udem, kteri maji potrebu vsechny kolem presvedcovat, ze to je ten JEDINY SPRAVNY rozmer, protoze jim zalezi na uspokojeni partnerky, jsou sikovni, apod. Navic nezapomenou v kazdem prispevku dodat, ze naopak 20 centimetrova klada MUSI kazdou zenu bolet, zadne se to nemuze libit a aniz by se chteli nekoho dotknout "vyjadri svuj nazor", ze tihle lide jsou vlastne chudaci. Chci tim rict, ze tvuj nazor je v zasade ok - libi se ti jeden typ loveni, ale neprijde mi zrovna idealni neustale plivat na zpusob loveni ostatnich a doslova se povysovat - protoze povysovani je to, co z tvych prispevku citim na cele kolo.
  • 0

#55 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 13:50

[quote]Kocovina napsal/a:
Or_Mi, proboha, proč máš pořád potřebu dokazovat si v diskusich, ze tvuj zpusob loveni je ten nejvznesenejsi a nejlepsi? Je hezke, ze mas svuj nazor, ale tohle uz je trochu moc.

Najdi mi v nějakém mém příspěvku, kde jsem psal, že můj způsob lovení je ten nejvznešenější a nejlepší. Pokud něco takového najdeš, dám ti 100 tisíc. Všude jsem psal "dle mého názoru" "já si myslím"... apod.

Je fakt dobrý srovnávat lovení kešek s velikostí penisu. :D To nevíš, že velitelem je ten kdo má největšího pindíka? :D

Když už chceš srovnat lovení kešek s něčím, srovnej to třeba s jídlem. Představ si co keška, to gurmánský zážitek. A teď si představ, že je tady skupina lidí, která se rozplývá nad tím, že v jedné restauraci dávají k obědu 100 párků za stejnou cenu co jinde pořádné chutně uvařené jídlo. No, když to někoho baví jíst párky bez chuti, kde je tak 10 % masa, já si raději zajdu na pořádný steak. ;)

Řídím se heslem: Nad nikoho se nepovyšuj, před nikým se neponižuj. Tady v Čechách neumí lidi diskutovat. Proč se věcná debata zvrhává v osobní osočování? Nenapsal jsem jedinou špatnou věc, jedinou urážku na adresu nějakého kačera. Jen jsem v diskuzi, která se jmenuje "Šílenství..." napsal svůj názor na věc. Nic víc, nic míň.
  • 0

#56 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 13:54

Kdyby byli mistni potentati v Novym Meste nad Metuji (event. Hradci Kralovy) co k cemu, tak ownerum daj metal za zvyseni turistickyho ruchu a budou pomahat s udrzbou. My planujem na serii jet v celkem velky skupine :D az z Rakous, s prenocovanim v Hradci spojenym s prohlidkou samotnyho mesta a samozrejme i okouknutim Novyho Mesta nad Metuji. A je v tom stopro nekolikery jezeni po hospodach, nakupy atp. a eventuelni moznost, ze se tam nekomu z nas zalibi a treba tam pojede jeste nekdy. Ze to bude kesovaci stress, s tim tak nejak pocitam, ale mne osobne jde tentokrat nejen o body (o ty taky, samozrejme :)), ale hlavne o to posunout svuj osobni rekord na hodnotu, kterou jsem dosud povazoval za zcela nerealnou. Jasne ze kvuli tomu pojedu pres 350 km. Kdyz se trhaj rychlostni rekordy s autama, taky se nejezdi v normalnim provozu, ne? Jet delat nejakou prdackou kesku tak daleko by me asi nikdy nenapadlo. Cimz jsme zase u oziveni turistickyho ruchu. Ja to za silenstvi nepovazuju, zato za turistickou atrakci presne v mym duchu.
  • 0

#57 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 14:11

Ja bych jen rad vsechny poprosil, at na serii FCPT nejezdi tuto nedeli. B)

Nerad bych se tam potkaval se zastupy honicu a sberacu, chci si proste jen pohodove vyjet do prirody na kole, vyslapat na Dobrosov a vzit to pres Novej Hradek na Slavonov a pak pres Sendraz do Novyho Mesta nad Metuji. Tam si dam na namesti zmrzlinu a vymyslim, jestli se mi chce slapat jeste tech par kilaku domu.

Jo a jestli u toho ulovim nejakejch 100 bodu muze bejt kazdymu putna. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#58 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 14:15

Or_Mi napsal/a:
Najdi mi v nějakém mém příspěvku, kde jsem psal, že můj způsob lovení je ten nejvznešenější a nejlepší. Pokud něco takového najdeš, dám ti 100 tisíc. Všude jsem psal "dle mého názoru" "já si myslím"... apod.

Slovíčkaření je, zdá se, tvoje liga. Pokud bychom se chtěli motat v kruzích, mohl bych pokračovat "najdi mi v mém příspěvku, kde jsem psat, že ty jsi psal přesně slova nejvznesenejsi a nejlepsi. Pokud neco takoveho najdes, dam ti sud piva, meloun a kolobezku.
Ve skutecnosti jsem psal, jak na me pusobi cele tve prispevky jako celek. Jen mi je tedy zahadou jedna vec, zda si vazne neuvedomujes, jak to cele vyzniva nebo jen nemas dost odvahy to priznat a budes se radeji schovavat za sve "nenapsal jsem jedinou spatnou vec, jedinou urazku".

Or_Mi napsal/a:
Řídím se heslem: Nad nikoho se nepovyšuj, před nikým se neponižuj. Tady v Čechách neumí lidi diskutovat. Proč se věcná debata zvrhává v osobní osočování? Nenapsal jsem jedinou špatnou věc, jedinou urážku na adresu nějakého kačera. Jen jsem v diskuzi, která se jmenuje "Šílenství..." napsal svůj názor na věc. Nic víc, nic míň.

Zvlastni je, ze se najednou vecna debata strhava osobni osocovani. Neni to spise tak, ze se neadresne osocovani davu zvrhava v opravnenou reakci? Ze jsi nenapsal jedinou spatnou vec je tvuj nazor a vypada to, ze mu veris. Bohuzel jak jsem psal vyse, pravda je takova, ze tve prispevky pusobi dojmem povysovani v duchu "vy, co delate kombajny, nikdy nemuzete mit ty spravne zazitky! Ja si ctu listingy, ja si kese uziju! Vy si neuzijete nic, dokonce ani z navstivenych statu nic nevidite! To je k nevire, jak ja lovim skvele krabky, zatimco ostatni jen honi trapne body" (nez me pozadas, abych ti tyto vety nasel v tvych prispevcich, znovu podotykam, ze jde o vyzneni - ne o citaci). Dost neohrabanym zpusobem tak hazis spinu na zabavu, ktera nektere lidi bavi a vubec se nedivim, ze se takova diskuse lidem nelibi.
  • 0

#59 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 14:22

Or_Mi napsal/a:Život je otázka výběru aneb něco za něco. Kvalitu za nekvalitu apod. ;)


Bezva názor, ale kde proboha bereš tu neochvějnou jistotu, že zrovna Tvůj výběr je ten JEDINÝ PRAVÝ A SPRÁVNÝ??? A že to co považuješ za powl není ve skutečnosti kvalitou, jen z jiného pohledu. Je to jako s hudbou, někdo rád folk, jiný vážnou hudbu, další rock a nebo hip-hop. Žvanění o tom jak je hudba jiného žánru než sama preferuji nudná a neposkytuje zážitek, je pouze ukázka vlastního malého rozhledu a netolerance.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#60 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 14:25

Ale kruci, kluci (a dámo;)), někoho kombajnovací keše baví, někoho ne. Přes to vlak nejede. Nechcete se tedy vykašlat na x-krát převařené polemiky a nechat prostor těm, kteří mají co říct k této konkrétní sérii? Snad nejsem sám, koho víc než teoretizování zajímají spíš pozitivní, vtipné, negativní, smutné, zkrátka jakékoliv zážitky z odlovu?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama