Přejít na obsah


Fotka

FCPT na kole - nekdy v druhy pulce rijna


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 16:38

Zvažuju nejaky den behem víkendu 16/17 rijna nebo 23/24 rijna odlov tohoto FCPT silenstvi, a to na kole. Pokud ma nekdo podobne chute, muzeme se spolecne domluvit a jet serii na kole ve dvou, ve trech, ... :-) kdyztak dejte vedet sem, SZ nebo pres profil. dik. malin
  • 0

#2 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 20:11

Možná bych se nechal ukecat, už jsem o tom uvažoval, ale samotnému se mi nechce. Myslím, že kolo je na tuhle sérii ideální dopravní prostředek. Kolo na auto, dojet do výchozího bodu a vyrazit, pak návrat k autu a domů. Auto mám, nosič na tři (případně čtyři) kola taky. Termínově bych viděl lepší některou ze sobot, ale v zásadě je mi to jedno, zatím žádný program nemám.
  • 0

#3 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 22:41

Předběžně se taky hlásím. Potřebuju si ujasnit, jestli patřím do tábora příznivců velkosérií nebo jejich odpůrců. Ve spojení s cyklovýletem ovšem hrozí reálné nebezpečí, že se mi to zalíbí ;). V uvedených termínech mám zatím volno. Můžu vzít auto s nosiči na kola.
  • 0

#4 venomacek

venomacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 22:49

Chci jet :-) Termín také ještě nevím, přemýšlím mezi přesně těmahle dvěma. Kolo + nosič mám, auto taky, takže se k někomu přidat, nebo můžu pár lidí vzít... Uvidíme, jak se vlákno rozvine.
  • 0

#5 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 10:07

Ahoj kluci, jestli mezi sebe vezmete i holku, tak se ráda přidám. Kolo mám, jen ten řidič s nosičem je trochu šprajcuje, tak se potřebuju k někomu přidat :-) 16.10. ale bohužel nemůžu, jinak s vámi vyrazím moc ráda :-)
  • 0

#6 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 10:34

Koukám, že tam bude asi nabito....taky jsme to před týdnem s Ragem plánovali na víkend 23/24, takže to tam bude asi pěknej peloton...:D, jinak teoreticky zatím máme volno na jednom nosiči - ale ještě to není 100% jízda ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#7 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 22:43

pokud nebude vylozene hnusne, tak ja bych vyrazil nejspis v sobotu 23. rijna
  • 0

#8 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 7:29

U mě vypadá situace taky celkem příznivě, takže bych se klidně připojil. Nabídka auta s nosiči na kola samozřejmě platí.
  • 0

#9 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 8:12

krispel napsal/a:
U mě vypadá situace taky celkem příznivě, takže bych se klidně připojil. Nabídka auta s nosiči na kola samozřejmě platí.


Tak kdybych se mohla přifařit k tobě do auta i s kolem, tak určitě jedu :-)
Díky
  • 0

#10 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 16:42

Našlo by se jedno místo i pro mě (a kolo)? Jestli se tedy jede 23.10. z Prahy.
  • 0

#11 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 16:53

Na kole je to urcite dobrej napad (asi 100x lepsi nez autem) - my to vcera dali ve trech za nejakych 3:50 a to jsme stihli i kratkou svacinku na slunicku tesne za pulkou. ;) Jednu dvojici jsme dojeli a predjeli (jeli klidnejsim tempem), naopak jedno auto, ktere jsme videli ze zacatku kousek za nama, nas nakonec vubec nedohnalo. B) Z Nachoda nam to k posledni kesi dalo zhruba 30 kilacku.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#12 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 18:35

Postrčím kousek nahoru a současně si dovolím (malin promine) malé shrnutí.

Termín je předběžně sobota 23.10. z Prahy. Zájem projevili malin, noe1, venomacek (auto s nosičem na kola), kulhal, krispel (auto s nosičem na 3-4 kola), mufa, osvejda. Tedy 7 lidí - akorát na dvě auta.

Z hlediska parkování mi přijde výhodnější celou sérii začít z Nového Města nad Metují (velké parkoviště) čili od konce. Cestou je pár dalších kešek a jak v Náchodě, tak v Novém Městě spousta dalších ;) (napočítal jsem jich kolem 60. - tradičky, multiny, mysterky a jeden letterbox).

Na organizaci je ještě dost času a myslím, že se většina z nás potká na Geopotlachu s HopTropem na Vlachovce 22. 10. :D
  • 0

#13 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 22:08

to vypadá že pojedem nejspíš na běžkách :-) jinak díky krispeli za shrnutí, já s tím termínem pocitam, jen jeste nevim zda pojedu autem primo z prahy nebo od rodicu z chalupy u dvora kralove, takze proto se zatim vyhybam diskusim ohledne dopravy
  • 0

#14 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 9:02

Na běžkách nejedu - žádné nemám :D.

Takže to vidím následovně - já vezmu Mufu a osvejdu, případně ještě jednoho a zbytek se dohodne později.
  • 0

#15 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 9:22

23.10. zatím vypadá dobře, pokud tedy do té doby nenapadne moc sněhu. Auto beru v každém případě, pojedu po R6 kolem Kladna, přes Prahu a na D11. Pokud by chtěl někdo přibrat cestou, dejte vědět.
  • 0

#16 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 9:23

Já jsem o tomhle kombajnu taky uvažoval, ale spíš v pracovní den - víkendy mám totiž plné. A nebude tam tak narváno :-) Najde se nějaký spolukombajnér? Auto mám, ale bez nosiče, takže jsem schopen krom sebe pobrat 1 člověka + 1 kolo
  • 0

#17 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:15

noe1: Jasně, vezmu tě. Sejdeme se u toho McDonaldu, Přesný čas dohodneme příští týden.
  • 0

#18 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:23

2.10 tam byla cca stovka lidí. Nechápu motiv. Body? Elektrické vedení?
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#19 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:34

Ano, body, co jiného?
  • 0

#20 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 20:34

krispel napsal/a:
Na běžkách nejedu - žádné nemám :D.

Takže to vidím následovně - já vezmu Mufu a osvejdu, případně ještě jednoho a zbytek se dohodne později.


Jé, já tu odpověď úplně přehlédla. Tak jo, díky, domluvíme to příští týden. Snad to bude ještě na kolo
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka