Přejít na obsah


Fotka

FCPT na kole - nekdy v druhy pulce rijna


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 16:02

Jo, to si mě pobavil, dík;)

noe1 napsal/a:

krejcarci napsal/a:
2.10 tam byla cca stovka lidí. Nechápu motiv. Body? Elektrické vedení?


Vedení!!! B) Zvláště je-li dlouhé.B)


  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#22 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 8:18

tak na kolikátou vidíte ten sobotní sraz sněhuláků?
  • 0

#23 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 12:40

Ahoj, My pojedeme z Brna a radi by jsme se k vam pridali. Bylo by mozne se sejit na tom parkovisti ? v kolik hodin cca ? Diky
  • 0

#24 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 12:56

Čas jsem zatím neřešil, mám docela fičák. Předběžně odjezd z Prahy 7.00 - 7.30 úměrně k tomu dojezd do Nového Města. Konečné rozhodnutí padne ve čtvrtek. Na parkovišti se můžeme sejít, dám potom číslo mobilu.
  • 0

#25 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 22:18

Zdravím účastníky tohoto zájezdu. Ozvali se mi Bezi33 a Noe1, tím je moje kapacita vyčerpaná (mám jen 3 nosiče). Navrhuji tento časový plán: Cca v 6:45 naložit Bezi33 v Kamenných Žehrovicích, v 7:30 pak Noe1 na Jižní spojce u McDonald's. Poté odjezd směr Nové Město nad Metují. Tam bychom se mohli sejít se zbytkem výpravy, počítám tak kolem 10:00. Pokud tedy nenapadne moc sněhu, nemám ještě zimní obutí ani na autě, ani na kole.
  • 0

#26 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 7:16

Ahoj, nasel jsem tohle tema docela pozde, ale kdybyste mel jeste nekdo misto, rad bych se pridal. Videl jsem odjezd z kamennych zehrovic, jelikoz jsem z kladna, tak by to pro me bylo v pohode. Jen mam trochu obavy z pocasi, no ale snad bude nejak rozumne. Takze kdybych se jeste nahodou mohl pridat, tak dejte vedet, asi nejlepe na mail nosferatu.pells@seznam.cz diky
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#27 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 9:37

Jaké další okolní keše jsou v plánu? Já bych nerad vynechal tuhle T5: GC2F9RW. Taky mě zaujala GC20648 (5/4), ale zatím jsem nevyluštil.
  • 0

#28 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 10:55

Já jsem počítal taky spíš lehčí, vesměs tradičky, případně jednodušší multiny, v okolí. V Náchodě i v Novém Městě jich je dostatek. Výšky moc nemusím, ale na tu GC2F9RW se mrknu - třeba bude cestou. Mám v plánu se cestou zpět zastavit na dvou keších - U kříže, Jan Pavel II. Není problém poslat, případně vložit sem soubor do MS, který mám téměř připravený. Pro osvejdu a mufu: Musíme se domluvit na čase a místě nalodění - nejlépe na metru na severním okraji Prahy. Když tak přes mail nebo ICQ - obojí zde na profilu.
  • 0

#29 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 19:35

Ahoj, omlouvám se, ale nevyjde mi to. Mám tátu v hospicu a doktorka už v pondělí svolala rodinu, že je to vážný. Táta se zatím drží (zaplaťpánbůh), takže v sobotu buď budu cel den s ním (v týdnu musím do páce) anebo už s ním moct být nebudu a pak asi nebudu mít náladu na zábavu. Mrzí mě to, už dlouho jsem nikde nebyla a těšila jsem se, že zas vyrazím na kole, navíc obklopená samýma chlapama... Ale tohle je pro mě momentálně důležitější.
  • 0

#30 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 8:11

mtb-17: Dám dohromady ještě i čtvrtý nosič a vezmu si svoje záložní kolo, které nemá takové prostorové nároky na střeše auta -> vezmu tě. Můžu zajet i do Kladna pokud máš Kamenné Žehrovice z ruky. Vytvořil jsem si narychlo profil FCPT trasy začínající v Novém Městě nad Metují a končící v Náchodě, jen aby bylo vidět co nás čeká. Trasu samozřejmě upravíme dle dohody.
  • 0

#31 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 8:30

Vzhledem k tomu, že mufa z rodinných důvodů nejede, osvejda se zatím neozval (to snad dořešíme), měl bych návrh úpravy rozložení do aut.
Když se vyskytl další mimopražský účastník mtb-17, tak by možná byla vhodnější tato varianta.
Kulhal vezme Bezi33 a mtb-17 a já vezmu osvejdu (snad se domluvíme) a noe1 - ten je z Prahy. pojedeme obě auta ve třech a bez komplikací.
Na vyřešení máme čas do pátku odpoledne.
  • 0

#32 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 9:37

kulhal napsal/a:
Vytvořil jsem si narychlo profil FCPT trasy začínající v Novém Městě nad Metují a končící v Náchodě, jen aby bylo vidět co nás čeká.

To ani nebylo třeba. Profil je v profilu ;) ownerů. Taky je tam kompletní PQ série apod.
  • 0

#33 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 9:44

krispel napsal/a:
osvejda se zatím neozval

Já to tady čtu. Jako řidič místo srazu asi vybereš líp. Takže něco navrhni a já se přizpůsobím. Ocenil bych to někde u metra C.
  • 0

#34 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 10:11

Ještě k tomu terénu 5: nic se nemusí hledat, jen se tam musí vylézt. Takže to bude nejspíš rychlejší, než jakákoli multina.
  • 0

#35 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 10:32

osvejda napsal/a:
Ještě k tomu terénu 5: nic se nemusí hledat, jen se tam musí vylézt. Takže to bude nejspíš rychlejší, než jakákoli multina.


Ahoj, ja si 5* vybaveni beru sebou, takze s lezeni nebude problem.
  • 0

#36 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 11:00

[quote]noe1 napsal/a:
[quote]osvejda napsal/a:
příprava, lezení (zvlášť pokud poleze víc lidí), balení taky nějakou dobu trvá.[/quote]
U té další T5, kde se leze na skálu jo, ale na ten sloup stačí sedák a smyce (a i to teoreticky stačí až nahoře při logování). Už jsem na takové sloupy lezl čtyřikrát.
Ale rozhodně nikoho nechci nutit a nechám to na rozhodnutí většiny. Já mám prostě rád co nejvíc hvězdiček. :)
  • 0

#37 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 11:47

Konečně jsem se dostal k odpovědi :D. Metro C předpokládám jako nalodění 100% (myslím, že jsem to dokonce už někde psal). Konkrétní stanici bych viděl až u nás na severu tj. Ládví (mám vyzkoušené, dá se tam zastavit i na delší dobu a v klidu naložit), i kvůli plánované trase - hradecká dálnice (z Černého Mostu) až na konec a dál do Nového Města. Ovšem pokud by s tím byl problém, můžeme se domluvit i jinak. Co se týče sloupové T5, nevidím velký problém, je cca 2 km od dalších tradiček, které mám v "plánu odlovu". Jen podotýkám, že na sloup mě nedostanete, jsem ochoten půjčit svoje razítko pro zalogování ;). Jak jsem už psal můžu dát, sem či jinam, buď soubor do MS nebo GPX z GG (v patřičném formátu pro konkrétní GPS), se souhrnem plánovaných okolních keší.
  • 0

#38 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 17:51

osvejda napsal/a: To ani nebylo třeba. Profil je v profilu ...

Díky za tip, profil ownerů jsem nezkoumal. Naštěstí jsou to jen dvě promarněné minuty :).

krispel napsal/a: Kulhal vezme Bezi33 a mtb-17 a já vezmu osvejdu (snad se domluvíme) a noe1 - ten je z Prahy. pojedeme obě auta ve třech a bez komplikací.

Proč ne, i když čtvrtý nosič jsem už našel. Bezi33 ani mtb-17 účast zatím nepotvrdili, pošlu jim mail.

osvejda napsal/a: Ještě k tomu terénu 5: nic se nemusí hledat, jen se tam musí vylézt.

Nejsem proti, sedák a kousek lana můžu taky vzít, ale že by se mi chtělo tahat to s sebou celou cestu v batohu...

Mimochodem, platí sraz v 10:00? A kde přesně? Nebyly by souřadnice?
  • 0

#39 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 19:18

Ahoj, diky moc. jen ve zkratce, kolik je v planu asi odlovit cachi a jake bude cestovni tempo? Doufam, ze to nejak moc nepozenete :)(videl jsem profil trati a po tom prvnim stoupaku uz by to snad melo jiz v celku bez problemu).Jinak pro me by to kladno bylo prijatelnejsi nez KZ :) Jeste si tedy s urcitosti dame vedet, snad to vse vyjde.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#40 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 19:29

jo,FCPT! uz to vidim, sorry nemysli mi to :)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama