Přejít na obsah


Fotka

Stav schvalování keší


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
8 odpovědí na toto téma

#1 jaja83

jaja83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:49

Ahoj, chtěl bych se zeptat - jen pro info - jak to vypadá se schvalováním keší? Já mám založený listing už 14 dní a zatím nic, ani zpráva od Reviewera. Vidím že je Keškoměrka v červeném - jak dlouho to tedy může ještě trvat nebo co se to děje? Děkuju za odpovědi.
  • 0

#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 9:58

Odpověděl sis sám...keškoměrka je v červeném, čili můžeš čekat...třeba i měsíc. 14 dní se "běžně" čekalo v letních měsících už za mého reviewerování cca před rokem, a to ještě kešerů bylo daleko méně. Zkrátka revieweři nejsou stroje kteří dle potřeby dokáží zvýšit svůj výkon nebo zvětšit množství volného času, trpělivost... Dokud nemáš žádnou zprávu u keše, tak ji zkrátka žádný rev. ještě neviděl. Zkontroluj si jen zda máš listing aktivován (tj. v jeho editaci zaškrtlé Yes, listing is active) a pokud ano, tak čekej...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#3 jaja83

jaja83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 10:29

OK, děkuji za informace. Jen bych se přimlouval za rozvinutí informací v odkazu "Stav fronty ke schvalování. Čtěto pro více informací". Stačí tam dopsat: "měrka ve žlutém - čekání běžně kolem 14 dnů, měrka v červeném - prosíme o trpělivost, počkejte si až 1 měsíc". Ono když je tam napsáno, že běžné schvalování je za 72 hodin, tak člověk fakt nemá představu....normálně to jsou jen 3 dny, tak ve žlutém se čeká 6 dnů a v červeném 9 dnů.......?!? Pokud by to bylo možné, poprosil bych jen o dopsání informací - jak jsem uvedl na příkladu! Určitě to bude užitečné pro všechny a nebude potřeba vznážet žádné dotazy ve fóru. Samozřejmě je mi jasné, že je toho hodně, psát, že Revieweři nejsou stroje, je zbytečné. Díky!
  • 0

#4 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 10:47

Obecně žádné pravidlo, podle čeho by sis mohl spočítat, jak dlouho bude ještě trvat, než bude tvá keš schválena, není a být nemůže. Záleží totiž nejen na počtu keší (mimochodem, co dílek v Keškoměrce, to 20 keší čekajících ve frontě, takže jednoduchým výpočtem zjistíš, kolik jich momentálně je), ale i na volném čase reviewerů (já jsem např. chtěl schvalovat včera, ale nedostal jsem se k tomu, dnes uvidíme), na tom, z jakého jsi kraje, na tom, zda se danému rev. zrovna sejde většina keší bez chyb nebo naopak s mnoha chybami, atd. Takže jediné, co ti může být vodítkem, je obecné pravidlo: Čím více je Keškoměrka zaplněnější, tím déle bude schvalování trvat.
  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 11:10

DarkLord Reviewer napsal/a:
momentálně je), ale i na volném čase reviewerů (já jsem např. chtěl schvalovat včera, ale nedostal jsem se k tomu, dnes uvidíme), na .

Aha, tak dneska pivo po večeři raději ne B)
  • 0

#6 jaja83

jaja83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 12:24

Jojo, rozumím, ale fakt bych tam dal nějakou poznámku "nedivte se, když to bude trvat i měsíc, i to je možné" a klidně tam nakopíruj celou odpověď, co jsi mi dal tady do fóra :-)) Fakt jen pro představu! Já si třeba řeknu "aha, píšou tam 72 hodin, tak žlutá bude ten týden červená 10 dnů" a pak jsem nervózní :-) Lidi aspoň budou vědět, na čem jsou, a nebudou zbytečně stresovat a otravovat tady ve fóru, jako já ;) Mimochodem, jak jsem se díval, nebyl jsem první, kdo se po 10 dnech ptal, co že se to děje.....tak proto prosím o napsání více údajů do popisu Keškoměrky...!!!!!
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 14:09

Panove, chce to pokoru. Pokud jsem 100% presvedcen, ze jsem udelal vse spravne, pak to chce jen cekat.
  • 0

#8 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 14:43

Ehm... nemohli by treba revieweri prozradit kde bouchne ta bomba? Brzo uz nebude mit keskomerka kam rust.

Horim zvedavosti!
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#9 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 14:46

semik75 napsal/a:
Ehm... nemohli by treba revieweri prozradit kde bouchne ta bomba? Brzo uz nebude mit keskomerka kam rust.


Pokud budou revieweři laskaví, tak pak v sobotu v 10 hodin. Viz GC2DM2Y.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama