Přejít na obsah


Fotka

Tiscali jde do kytek, potřebuju nový mail - prosím, poraďte


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:04

Prosím o radu, kde si zřídit freemailový účet, aby to nedopadlo jako s mým současným účtem u Tiscali. Jeho používání je už několik týdnů loterie, s Thunderbirdem spolupracuje tak jednou denně, jinak maily nelze stáhnout k sobě. Dovčerejška se ještě dalo dostat na webové rozhraní, dneska už je to agonie. Nutně a rychle (hned co přestanu sprostě nadávat) potřebuju někde zřídit freemail a rozhodně nechci Seznam, Atlas, Centrum. Poradíte mi někdo stabilní mail, který dovoluje automatické přeposílání, případně i echo na mail pomocí SMS? Díky moc Taura
  • 0

#2 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:09

Jednoznačne GMail.
  • 0

#3 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:09

Jednoznacne www.gmail.com. Neznam nikoho, kdo by po prechodu na Gmail nebyl spokojenejsi nez pred tim.
Preposilani na SMS je na mailovem uctu nezavisle, jde jen o to, jak to ma operator.
  • 0

#4 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:11

Já používám několik let centrum a taky spokojenost. Pokud už je nějaké zdržení v notifikaci, tak na straně operátora (třeba nefunguje zároveň i lidem u seznamu apod.), IMAP přístup v pohodě, používám ho víceméně celý den...
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#5 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:12

GMAIL, Seznam,... rozhodně se vyhni Atlasu, ti asi ani nevědí, na co jsou spam-filtry.
  • 0

#6 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:21

Nápodobně - nejlepší je gmail, pak v závěsu seznam a pak je dlouhá a velká díra...
  • 0

#7 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:23

Osobne mam od pocatku seznam, vcelku jsem spokojeny, ale jelikoz nema a podle info od technicke podpory ani neplanuje podporu IMAP4, tak premyslim o prestupu k gmailu. Zrejme zadny jiny freemail nedosahuje jejich kvalit a funkcnosti.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#8 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 20:51

Seznam je hodně v pohodě, spam filtr též funkční, po sedmi letech užívání nemám potřebu měnit
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 21:02

Michalowic napsal/a:
Já používám několik let centrum a taky spokojenost. Pokud už je nějaké zdržení v notifikaci, tak na straně operátora (třeba nefunguje zároveň i lidem u seznamu apod.), IMAP přístup v pohodě, používám ho víceméně celý den...


Centrum používám - ze setrvačnosti - a nedoporučuju. Kdysi byli jednička v kvalitě, ale to je pryč. Nedávno měli nějaké technické problémy, stratili mě více jak měsíc pošty, ani omluvit se nechtěli, zatloukali, zatloukali až asi po pátem telefonátu přiznali barvu.

Také hlasuju pro gmail (nebo třebas českou doménu pod gmaliem - klikni.
  • 0

#10 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 21:18

Prozradím ti tajemství... mě chodí notifikace cca o minut až dvě rychlej než všem ostatním ve Zlíně. Kombinace Volný + O2 ;)
  • 0
www.povetrnik.cz

#11 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 21:22

weselka napsal/a:
Prozradím ti tajemství... mě chodí notifikace cca o minut až dvě rychlej než všem ostatním ve Zlíně.
Kombinace Volný + O2
;)


Je to neuvěřitelné, ale je to tak.
Mohu potvrdit.
  • 0

#12 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 21:53

Jednoznačně doporučuji Gmail.com. Výborný systém, bleskové vyhledávání, klávesové zkratky a obrovský prostor pro emaily. Navíc jsem za cca 6 let, co ho používám nezaznamenal ani jedný výpadek. Což třeba o sekundárním emailu na Centrum.cz nemůžu říct.
  • 0

#13 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 22:06

Vřelé díky všem, asi prubnu ten Gmail. :) Zatím jsem oživila prehistorickou adresu od lokálního providera, ale to je totálně bez komfortu. Aspoň mám kam akutně přesměrovat banku a GC.com :-D Weselka - myslím, že bys naopak měl přejít tam, kde ti notifikace přijde o dvě minuty POZDĚJI než ostatním, aby se vyrovnaly handicapy :D
  • 0

#14 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 22:27

Gmail :) jinak jsem si ted konečně zprovoznil PUSH email na mém MT SE C510 a jsem nad míru spokojen - odpadá nespolehlivá a prehistorická SMS notifikace emailu na mobil :) Přijde mejl a do 10s jej mám v mobilu :P
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#15 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 22:39

Já funguju normálně na svý doméně, ale čistě pro potřeby geocachingu mám adresu na Volný s přesměrováním na tu adresu na mojí doméně. Funguje to skvěle, vím hned že mi došel mail a klidně je mažu. Vebový rozhraní Volnýho je pak takovej archiv, občas jenom přesunu pár desítek mailů do přečtených. SMS echo nepoužívám, páč neFTFchrtím ;)
  • 0

#16 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 4:54

Gmail. Zatím co jsem lidem doporučil, tak spokojenost. Jen to zobrazování zpráv jako konverzace si někteří přáli vypnout, což nejde... :( Nebo už jde? ;)
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#17 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 5:21

Dr.Uli napsal/a:
Jen to zobrazování zpráv jako konverzace si někteří přáli vypnout, což nejde... :( Nebo už jde? ;)

jde
  • 0

#18 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 6:17

Gmail
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#19 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:02

první jsem si Gmail zřídil jen ze zvědavosti kvůli kalendáři (přeinstalovával jsem doma PC a neměl instalačku Outlooku), nakonec jsem začal používat i mail, reader, ... plná spokojenost
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#20 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:24

Tak to jsem potřeboval slyšet, tchán mi volal, že na tiscali mu nejde přijímat emaily (chodí mutam objednávky), takže pešek a přemýšleljsem kde bude zakopanej pes a ono jim to asi nefunguje jak by mělo. Já bych měl ještě otázku zda je možné stahovat z gmailu do outlooku. Důvod je jednoduchý: Starýho psa novým kouskům nenaučíš. Tím ale nemyslím že je tchán starej, ale nechce se učit nic novýho a složitýho.
  • 0
Dartanan




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama