Přejít na obsah


Fotka

Tiscali jde do kytek, potřebuju nový mail - prosím, poraďte


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Halstead

Halstead

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:24

Neznam nikoho, kdo by po prechodu na Gmail nebyl spokojenejsi nez pred tim.

Na gmailu se mi nepodařilo najít nastavení aliasů - neumožňuje to nebo blbě hledám? Na volny jich mám k dispozici 5.
  • 0

#22 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:26

Dartanan napsal/a:
Já bych měl ještě otázku zda je možné stahovat z gmailu do outlooku. Důvod je jednoduchý: Starýho psa novým kouskům nenaučíš.

Jde tam pop3 a imap, pro synchronizaci s mobilem i jakási emulace exchange serveru. Předpokládám že tiscali jelo přes pop3.
  • 0

#23 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:45

Halstead napsal/a:

Neznam nikoho, kdo by po prechodu na Gmail nebyl spokojenejsi nez pred tim.

Na gmailu se mi nepodařilo najít nastavení aliasů - neumožňuje to nebo blbě hledám? Na volny jich mám k dispozici 5.

Aliasy myslím nejdou, leda si založit víc schránek a přeposílat to do jedné. Na ní pak jde nastavit víc odchozích adres. Aliasy jsou možné, pokud se gmail používá v rámci google apps, ale to se provozuje na vlastní doméně.
  • 0

#24 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 16:23

pepa.z.pocernic napsal/a:

Dr.Uli napsal/a:
Jen to zobrazování zpráv jako konverzace si někteří přáli vypnout, což nejde... :( Nebo už jde? ;)

jde


Zobrazovani jako konverzace sice vypnout jde, ale nevim jak to upravit, aby se zpravy odesilane z pocitace (tedy z moji emailove adresy) nehromadily na Gmail serveru v odeslanych zpravach, ale po odeslani do cile se automaticky vymazaly. Mozna mi nekdo poradi. Dik.
  • 0

#25 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 16:59

gmail, live.com atp .. je toho hodne, ja mam hlavni schranku na gmailu a gc me chodi na @live.com .. coz je obcas trosku sranda pac kdyz se pripojim na MSNko tak me to obcas vyleti pres celou obrazovku ale jinak pohoda :-D .. a samozrejme to skatulkuju do extra slozky
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#26 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 18:56

Já mám schránek několik, ale všechny maily soustředím na Centrum.cz, protože co mail, to sms od O2, a to za pár sekund. Spolehlivost 99% ;)
  • 0

#27 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 8:42

vousac napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:

Dr.Uli napsal/a:
Jen to zobrazování zpráv jako konverzace si někteří přáli vypnout, což nejde... :( Nebo už jde? ;)

jde


Zobrazovani jako konverzace sice vypnout jde, ale nevim jak to upravit, aby se zpravy odesilane z pocitace (tedy z moji emailove adresy) nehromadily na Gmail serveru v odeslanych zpravach, ale po odeslani do cile se automaticky vymazaly. Mozna mi nekdo poradi. Dik.


člověče, to ti nevím. ale pravda je taková, že já tuto "vlastnost" vcelku vítám, protože díky tomu nepřicházím o odeslané maily z mobilu, když musím udělat hardreset. což byl někdy vcelku problém...
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#28 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 9:49

Bruca napsal/a:

vousac napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:

Dr.Uli napsal/a:
Jen to zobrazování zpráv jako konverzace si někteří přáli vypnout, což nejde... :( Nebo už jde? ;)

jde


Zobrazovani jako konverzace sice vypnout jde, ale nevim jak to upravit, aby se zpravy odesilane z pocitace (tedy z moji emailove adresy) nehromadily na Gmail serveru v odeslanych zpravach, ale po odeslani do cile se automaticky vymazaly. Mozna mi nekdo poradi. Dik.


člověče, to ti nevím. ale pravda je taková, že já tuto "vlastnost" vcelku vítám, protože díky tomu nepřicházím o odeslané maily z mobilu, když musím udělat hardreset. což byl někdy vcelku problém...


Jo jo kdyz ja spis sedim za pocitacem. ale ono je to jedno. Holt to obcas vymazu, prostoru je tam dost.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama