Přejít na obsah


Fotka

PMO waymarky ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 21:14

Existuje něco takového nebo ne ? Vycházím z toho, že dneska jsem na hlavní stránce četl, že už je 1001 kategorií a že "Silhouette Public Art Sculptures" má 1000. Já ji v gridu ale mám jako 994, předposlední.
  • 0

#2 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 22:37

Zajimave, Newest a Largest seznamy ukazuji pro zmenu Total Records: 996 . Nevim o tom, ze by existovaly PMO kategorie.
  • 0

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 6:51

nemuze to byt tim, ze ty chybejici kategorie jsou z nejakeho duvodu (treba chybejici oficiri) docasne neaktivni a tim padem v tomhle prehledu neviditelne, ale GS je pocita? nebo kategorie byly schvaleny, tim padem je GS pocita, ale jeste nebyly vypusteny oficirama? nebo GS chce tisicatou nejakou reprezentativnejsi kategorii a bal se, ze jako 1000 vyjde nejaka kokotina, tak to soupli uz ted :D
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 11:43

Dain a Olik napsal/a:
nemuze to byt tim, ze ty chybejici kategorie jsou z nejakeho duvodu (treba chybejici oficiri) docasne neaktivni a tim padem v tomhle prehledu neviditelne, ale GS je pocita? nebo kategorie byly schvaleny, tim padem je GS pocita, ale jeste nebyly vypusteny oficirama?

nebo GS chce tisicatou nejakou reprezentativnejsi kategorii a bal se, ze jako 1000 vyjde nejaka kokotina, tak to soupli uz ted :D


To mi právě nesedí. Koukni se na hlavní stránku, tam je:
The honor of the 1000th category goes to Silhouette Public Art Sculptures. The achievement isn't just a time for congratulations, but also it’s a moment to say "thank you" to everyone who enjoys Waymarking and supports the activity.

Pak jdi na svůj profil, do záložky "Grid" a tam máš něco takovéhoto: Grid Count: 188 of 995
Přičemž ty siluety tam jsou předposlední. Takže rozdíl 6 kategorií.
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 12:40

ja vim, koukal jsem i na odkaz "Newest Categories". proto jsem psal, co jsem psal. ono totiz kdyz je schvalena nova kategoriie, tak neni automaticky hned publikovana, ale publikuji si ji oficiri. takze pokud treba GS ted spocetl pocet schvalenych kategorii - ne jiz publikovanych - tak muze byt rozdil. ale to je takove nasilne vysvetleni, jak si to predstavuju :)
  • 0

#6 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 13:13

Na hlavní stránce kategorií se píše: "Presently there are 1001 user-created waymark categories in the directory." Ale když tam klikneš na "View Entire List of Categories", tak jich tam je fakt jen 996. :o
  • 0
Retired slowcacher




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama