Přejít na obsah


Fotka

cwglist


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#41 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 0:11

Ano, i toto je nekonecne. Od zacatku, co jsem "do toho zacal delat", upozornuji na to, ze je v tom zmatek. A jsem za to pranyrovan. Naposledy se vsichni (JPA, cz.nemo, Maxinoha) shodli na tom, ze vsichni maji stejne informace a ze by mely take "davat totez". Dohodli se, ze oficialni katalog cz.nemo, oficialni databaze Maxinoha, ... Kdyz jsem se ptal, jak tomu mam rozumet, nedobral jsem se zadnemu pro me pochopitelnemu vysvetleni. Cely system zpracovani jsem uz menil asi 5x, posledni stav vyplyva z toho, ze je definovan oficialni katalog (cz.nemo) a z nej beru zaklad. Pokud u Maxinohy najdu neco navic, zaradim to. Ale ze je to navic znamena, ze to v oficialnim katalogu neni vubec, ne, ze to vypada jinak. Dokud se panove nedohodnou a nebude tato dohoda jen teoreticka, bude v tom zmatek stale a nema pro me smysl cokoli ve zpracovani menit, protoze to za chvili budu menit znovu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 9:20

Uz jsem ten dotaz myslim jednou vznasel, ale doba se posunula a treba by to slo vyresit. Mam "problem" s CwgList.exe, ktere se rozbaluje vzdycky do pracovniho adresare Windows. Problem je, ze pokazde nekam jinam a tim padem mi firewall porad rve, ze dalsi program odjinud hodla komunikovat. Dalo by se tomu nejak realne zabranit nebo predejit?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 9:29

Situace se nezmenila - nevim jak.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 9:35

Napada me jedno reseni, co kdyby se dalo uzivatelsky zadefinovat, aby se nepouzivam TEMP Windows, ale kuprikladu nejaky libovolny podadresar ve slozce Geogetu ci datovem profilu. V tomto by to mohlo byt nastalo, pripadne by se to mohlo rozbalovat do nej a tim padem by vzdycky byla stejna cesta a firewallu by to vadit nemuselo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 9:47

KOmpilace perlu do exe je pro me cerna skrinka. Pouzivam k tomu PP a vsechny svoje pluginy prekladam stejne. Jelikoz toto je jediny, ktery se takto chova, odhaduji, ze to bude veci nektereho modulu, ktery perl pouziva. Mas-li cas to zkoumat, nainstaluj si perl, dopln pp, potrebne moduly. Ja ti poskytnu perlovy script a davku, kterou to ted prekladam. Treba najdes reseni tveho problemu. Ja se s tim zabyvat nechci, cas venuji jinym vecem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#46 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 10:13

Napada me jedno reseni, co kdyby se dalo uzivatelsky zadefinovat, aby se nepouzivam TEMP Windows, ale kuprikladu nejaky libovolny podadresar ve slozce Geogetu ci datovem profilu. V tomto by to mohlo byt nastalo, pripadne by se to mohlo rozbalovat do nej a tim padem by vzdycky byla stejna cesta a firewallu by to vadit nemuselo.

Ja myslim, ze se to proste rozbaluje do adresare urceneho promennou TEMP, tak si tuhle promennou zmen tak jak potrebujes.
  • 0
MaFa

#47 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 10:21

MaFa: na druhou stranu nechci, aby mi celkove vsechny programy lezly do slozky Geogetu ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#48 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 10:49

Proto si tu promenou nastavis jenom tesne pred spustenim GgStatu. Tohle jsou prece ty uplne nejzakladnejsi zaklady jakohokoliv psani skriptu.
  • 0
MaFa

#49 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 11:01

muzes si generovani statistik obalit do dvou prikazu v combine, kde udelas neco jako tohle:

1, cmd.exe /c "set temp=%USERPROFILE%\AppData\GeoGet\Temp"
2, statistiky
3, cmd.exe /c "set temp=%USERPROFILE%\AppData\Local\Temp"

vice na http://ss64.com/nt/set.html
  • 0

#50 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 10:24

Mam konkretni dotaz k CWGList - lze ho nejak "donutit", aby CWG nalezene v ramci jednoho dne (ovsem v ruznych kesich!) radil opravdu dle hodiny nalezu dane kese?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#51 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 11:11

Po poslednim update gc.com se nezobrazuji obrazky CWG :-( Je uz na to nejake reseni? Diky za radu.
  • 0

#52 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 11:18

Chtěl bych se ze zeptat, proč byl upravený datum nálezu CWG do tvaru například "26.05.2009"/ ? To se mi moc nelíbí, předchozí bylo lepší 26.05.2009. Proč přibyly uvozovky a lomítko? Má to nějaký význam? Díky.
  • 0

#53 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 7:05

S474N napsal/a:
Mam konkretni dotaz k CWGList - lze ho nejak "donutit", aby CWG nalezene v ramci jednoho dne (ovsem v ruznych kesich!) radil opravdu dle hodiny nalezu dane kese?

To jsem tedy opravdu neresil. Nevidim v tom zadny uzitek. Komplikovanost je tak velika, ze se s tim nehodlam zabyvat ani vyhledove.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#54 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 7:23

L@Troj napsal/a:
Chtěl bych se ze zeptat, proč byl upravený datum nálezu CWG do tvaru například "26.05.2009"/ ? To se mi moc nelíbí, předchozí bylo lepší 26.05.2009. Proč přibyly uvozovky a lomítko? Má to nějaký význam?
Díky.


To neni zadna novinka. To je od 5.7.2010 a zmenu jsem udelal kvuli tomu, ze jsme s medwynem dali dohromady knihovnu pro parsovani stringu v tomto formatu, ktery ma blizko ke xml, tak aby se pouzilo univerzalnejsi reseni a nebyly pro jednu vec pouzity 3 algoritmy. Navic puvodni format prinasel problemy s ulozenim nekterych udaju.

V cem se ti tento format nelibi? Pri instalaci verze instalator automaticky preveda stary format na novy, takze by to nikde zadne problemy pusobit nemelo.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#55 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:33

gord napsal/a:
To neni zadna novinka. To je od 5.7.2010 a zmenu jsem udelal kvuli tomu, ze jsme s medwynem dali dohromady knihovnu pro parsovani stringu v tomto formatu, ktery ma blizko ke xml, tak aby se pouzilo univerzalnejsi reseni a nebyly pro jednu vec pouzity 3 algoritmy. Navic puvodni format prinasel problemy s ulozenim nekterych udaju.

V cem se ti tento format nelibi? Pri instalaci verze instalator automaticky preveda stary format na novy, takze by to nikde zadne problemy pusobit nemelo.


Díky za odpověď i skript. ;)

Pro upřesnění: Nepsal jsem, že je to novinka, ani že to působí nějaké problémy. ;)
Vadí nebo přesněji nelíbí se mi to při pohledu na statistiky. Působí to na mě jen jako nějaká chyba formátování. ("26.03.2009"/). Ve tvých statistikách máš jen datum bez dalších znaků. U mého třetího získaného (CWG JiKG) zůstal datum také bez " a /, proč to není stejně? :|
  • 0

#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:34

gord napsal/a:
To jsem tedy opravdu neresil. Nevidim v tom zadny uzitek. Komplikovanost je tak velika, ze se s tim nehodlam zabyvat ani vyhledove.

V pohode a jak ted probiha to razeni CWG? Podle jakeho klice?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#57 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:38

L@Troj+gord: ja se obavam panove, ze se oba dva bavite o necem jinem. Zatimco gord si mysli, ze se pise primo o tagach (tzn. prave tlacitko, Tagy a tam konkretni tag CWG), tak L@Troj mysli zobrazeni tohoto formatu datumu ve svem profilu. L@Troj: zkus se podivat prave pres ty Tagy a vykopiruj sem pro zajimavost jeden spatny zaznam jako celek (pouzij zde tagy CODE).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 9:02

No jo, vyjimecne ti, Satane, musim dat za pravdu :) L@Troj: Takze vlastne tam problem je :-) Skoro bych rekl, ze pouzivas stary plugin GgsCwgList. JInou moznost nevidim. Nemas nahodou to exe na disku vicekrat a nevolas to stare?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 9:07

S474N napsal/a:
L@Troj: zkus se podivat prave pres ty Tagy a vykopiruj sem pro zajimavost jeden spatny zaznam jako celek (pouzij zde tagy CODE).


No ono jich je "špatných" 59:
Ferys (<ID="Výměna"/><DAT="19.07.2010"/><TXT_ID="Výměna CWG v práci"/>)

A jen jeden "správný":
Ten správný je v již archivované kešce. A obsahuje jen:
JiKG
Zůstal bez zaškrtnutého datumu. Ten bere asi z datumu odlovu kešky, ke které je přiřazený.
  • 0

#60 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 9:17

S474N napsal/a:
V pohode a jak ted probiha to razeni CWG? Podle jakeho klice?


Uprimne rece podle zadneho. oni ty informace totiz nejsou u vsech udaju k dispozici. To je prave ta komplikace.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama