Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.29


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
205 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 11:12

lukabike.com: diky moc, ale v tom pripade nechapu, proc to neni soucasti primo balicku. Takhle je to z poloviny DODO (dodelej doma). BTW ty template mas umistene kde?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 11:16

S474N napsal/a:
lukabike.com: diky moc, ale v tom pripade nechapu, proc to neni soucasti primo balicku. Takhle je to z poloviny DODO (dodelej doma).

BTW ty template mas umistene kde?

Aby to chodilo s Autostatem, tak ho musim mit v data. Pokud pustim samotny GgStat.exe, tak vezme i ten co je v script/GgStat.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 11:30

No nastesti GgStat samotny nepoustim, takze to necham v tom datovym adresari. Diky
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 13:14

MaFa napsal/a:
Pokud je systematicky nepises, pak je nejlepsi volba
SORTFOUNDBY logid

Možnosti jsou tři
time - tak jak to fungovalo do verze 1.1.28a, volba pro ty co mají všude vyplněný čas nebo mají v nepořádku logy v GG
logid - tříděno podle data logu a id logu, pro ty co nevyplňují čas, logují popořadě a mají všechny logy v GG - počítá správně i vícenásobné logy
all - třídí podle data a času a id logu, pro ty co občas nevyplní čas a mají logy v GG v pořádku

Doplněno: čas se bere vždy ten co je vyplněn v GG, a to i vpřípadě vícenásobných logů! Všechny logy k jedné keši budou mít stejný čas a to ten, který je vyplněn v GG.


Mám časy vyplněné v GG, pro jistotu jsem vyzkoušel všechny varianty a nic, pořád špatrně. Jestě to budu zkoušet, pak se vracím ke staší verzi.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#25 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 13:22

Arogant: a vysledkem tveho snazeni ma byt co, kdyz ty casy tam mas vyplnene?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#26 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 13:36

Mám časy vyplněné v GG, pro jistotu jsem vyzkoušel všechny varianty a nic, pořád špatrně. Jestě to budu zkoušet, pak se vracím ke staší verzi.


Jelikoz varianta time tridi uplne stejne jako predchozi verze, tak tim nic neziskas. Muzes trosku upresnit co presne je tvuj problem?
  • 0
MaFa

#27 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 16:35

Tak to funguje, opravdu netuším co se mu včera nelíbilo. Možná jsem se někde uklepl nebo tam měl nějaký znak navíc ale teď mi parametr "time" vygeneroval ty správné milníkové keše. Díky za snahu
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 17:10

Tak už mám v profilu vygenerované statistiky novým GGStatem... ještě jednoou díky. Zatím jsem se snažil dosáhnout toho, co jsem tam měl dřív a budu si hrát ještě dál ;) Narazil jsem ale na 2 problémy... První je, že po SPLIT 2 se grafy rozpadnou na 2 sloupce širší než je ostatní výstup. Nepodařilo se mi nějak statistiky donutit k tomu, aby šířka byla stejná jako u full grafů.. Druhá je ve statistice podle hodin. Jak je vidět ve výstupu, v jednom z grafů nemám žádnou keš nalezenou v 0 hodin, ale v druhém už jsou 2. Procházel jsem databázi a žádnou keš s časem 0:00 jsem nenašel B) Do budoucna by možná bylo vhodné odstranit v Ostatní čísla to by autor... Někdy to zbytečně prodlužuje texty a jinde ve statistikách už to není... ... a co třeba implementovat takovou mega fíčurku, jako že najedu na sloupeček s nějakou hodnotou, např. keše nalezené v 0:00 hodin a zobrazí si mi seznámek těch keší, kterých se to týká... B);)
  • 0

#29 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 17:20

sobikovi napsal/a:
Tak už mám v profilu vygenerované statistiky novým GGStatem... ještě jednoou díky. Zatím jsem se snažil dosáhnout toho, co jsem tam měl dřív a budu si hrát ještě dál ;)


A co si kde vymyslel? Ja jsem si vzal novou sablonu a ty novy veci dokopiroval do me stare sablony. Takze v cem si badal ty?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 17:42

S474N napsal/a:
A co si kde vymyslel? Ja jsem si vzal novou sablonu a ty novy veci dokopiroval do me stare sablony. Takze v cem si badal ty?

No jak se mi to tady všechno rozhodilo po instalaci ggstatu do samotného adresáře a nefunkčnosti autostatu, tak jsem si původní svoji šablonu přejmenoval na template.cz, původní neuložil a při instalaci nového ggstatu se to přepsalo :(
  • 0

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 17:50

sobikovi: jestli ti muzu radit, tak si svoje veci vzdycky pojmenuj podle sebe. Zacni klidne datovym adresarem a sablonu si pojmenuj treba taky Sablona-sobik.cz
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 18:13

tak jsem si původní svoji šablonu přejmenoval na template.cz, původní neuložil a při instalaci nového ggstatu se to přepsalo


Hlavne ze je to tu napsano v prvnim prispevku tohoto vlakna.

... a co třeba implementovat takovou mega fíčurku, jako že najedu na sloupeček s nějakou hodnotou, např. keše nalezené v 0:00 hodin a zobrazí si mi seznámek těch keší, kterých se to týká... smileysmiley

Takova mega featura by stala spostu vzacneho mista, pokud vim, tak profil ma jeste porad limitovanou velikost.

Druhá je ve statistice podle hodin. Jak je vidět ve výstupu, v jednom z grafů nemám žádnou keš nalezenou v 0 hodin, ale v druhém už jsou 2. Procházel jsem databázi a žádnou keš s časem 0:00 jsem nenašel

Problem je spis v tom, ze u dvou kesi nemas nastaven cas. Takze doporucuju dodelat, v te druhe tabulce je to nechano schvalne, aby bylo videt ty chybejici, jinak nevim kam je nacpat.


  • 0
MaFa

#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 18:41

Doplnil jsem na instalacni stranku duraznou informaci o proepisu souboru, tak snad uz to nikoho neprekvapi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#34 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 8:57

gord napsal/a:
Doplnil jsem na instalacni stranku duraznou informaci o proepisu souboru, tak snad uz to nikoho neprekvapi.


Instaloval jsem to včera večer a žádné varování se neobjevilo.
Já si teda ale myslím, že přemazávat konfigurační soubory bez jejich zálohy není vůbec slušné, na rozdíl od jiných programů tohle až dosud GeoGet nedělal.

Ten přechod u mne nebyl bezproblémový, samozřejmě jsem se musel podívat na změny v Template a převzít z toho potřebné do svého TemplateMoje. Problém byl ve spolupráci s AutoStatem, zaboha se mi nepodařilo ho přesvědčit že Template je v podardesáři, i když jsem tensoubor v hierarchii adresářů nalistoval, do INI souboru si uložil zase jen čisté jméno bez cesty. Takže jsem skončil na verzi že mám Template zase v adresáři data.
  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 9:22

Vsak to taky Geoget nedela! Pokud by to melo byt prepsane instalaci GIP balicku, pak by puvodni soubor mel stale existovat s pridanou priponou OLD. (pochopitelne, pokud jsi instaloval jen jednou... dalsi instalace by to prepsala tou prepsanou verzi.)
  • 0

#36 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 9:38

Instaloval jsem to včera večer a žádné varování se neobjevilo.
Já si teda ale myslím, že přemazávat konfigurační soubory bez jejich zálohy není vůbec slušné, na rozdíl od jiných programů tohle až dosud GeoGet nedělal.

On GgStat taky zadny konfiguracni soubory neprepisuje, co prepisuje jsou vzorovy templaty. Pokud ovsem nekdo pouziva vzorovy template jako svuj konfiguracni, tak ja s tim nic neudelam. Dikuse o prejmenovani templatu uz tu kdysi probehla a nema reseni. Pokud totiz vzorovy template prejmenuju, tak ho arne2 pouzije jako svuj template, tak ho v dalsi verzi prejmenuju a zase ho pouzije arne3 atd.

Takže jsem skončil na verzi že mám Template zase v adresáři data.

Ja bych tohle videl jako nejlepsi reseni, tady ti ho urcite GgStat neprepise a nemyslim si ze tady tento maly soubor necemu vadil.
  • 0
MaFa

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 9:47

No a hlavne, on prepisuje vzorovy template v adresari /script, takze vcelku pochybuji, ze ho tam nekdo vubec nekdy mel.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 10:21

MaFa napsal/a:

Instaloval jsem to včera večer a žádné varování se neobjevilo.
Já si teda ale myslím, že přemazávat konfigurační soubory bez jejich zálohy není vůbec slušné, na rozdíl od jiných programů tohle až dosud GeoGet nedělal.

On GgStat taky zadny konfiguracni soubory neprepisuje, co prepisuje jsou vzorovy templaty. Pokud ovsem nekdo pouziva vzorovy template jako svuj konfiguracni, tak ja s tim nic neudelam. Dikuse o prejmenovani templatu uz tu kdysi probehla a nema reseni. Pokud totiz vzorovy template prejmenuju, tak ho arne2 pouzije jako svuj template, tak ho v dalsi verzi prejmenuju a zase ho pouzije arne3 atd.

Takže jsem skončil na verzi že mám Template zase v adresáři data.

Ja bych tohle videl jako nejlepsi reseni, tady ti ho urcite GgStat neprepise a nemyslim si ze tady tento maly soubor necemu vadil.


Používal jsem GgStatTemplate.cz v adresáři data - zmizel.
Ne že by to extra vadilo, měl jsem samozřejmě kopii.
řekl bych, že u takového souboru by se při jeho přepisování vždycky měla udělat kopie aby uživatel případně svá nastavení někde dohledal.
S tím pojmenováváním to tu kdysi možná bylo, ale skončilo to pokud vím právě doporučením template nepřejmenovávat.
  • 0

#39 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 10:41

Arne1: pouzivam ten samy nazev souboru a nezmizel mi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#40 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 11:20

GgStatTemplate.cz jsem používal taky a zůstal tam kde byl ale mám jiný problém, nedaří se mi zobrazit v Somenumbers centroid a median a to ani při použití komplet nové šablony. Je potřeba nastavovat ještě někde něco?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama