Přejít na obsah


Fotka

GCVote


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
134 odpovědí na toto téma

#1 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 21:38

Díky jednomu zahraničnímu logu na své kešce jsem se dneska pořádně podíval na hodnotící systém GCVote. Musím říct, že jsem z něj nadšen...! Především výborná integrace přes prohlížeč s GC.COM (používám Google Chrome) prostě nemá chybu. Hodnocení je k dispozici nejen v listingu keše, ale i v jejich seznamech a na mapě! Vlastní hodnocení kdekoliv a na jedno kliknutí. Na stránce profilu GC.COM má každý nastavení parametrů včetně jazyka (existuje i v češtině). Základní popis na domácí stránce.

Používáte to někdo? Jaký jsou vaše zkušenosti? Já vím, máme naše hodnocení z GC.CZ, ale když srovnám ten komfort používání "uživatelského interface", tak se to slovy klasika nedá srovnat...
Nebo snad existuje podobně kvalitní integrace GreaseMonkey skripty (a jejich obdobou v Chrome) i pro naše hodnocení?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 21:47

Existuje! (nebo prinejmensim existovalo) Ale sam ti presny odkaz nedam, nebot integraci do weboveho rozhrani vubec nepotrebuji. Nicmene urcite to tu nekdy na forech bylo.
  • 0

#3 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 22:02

HaLuMa napsal/a:
Existuje! (nebo prinejmensim existovalo)

Ale sam ti presny odkaz nedam, nebot integraci do weboveho rozhrani vubec nepotrebuji. Nicmene urcite to tu nekdy na forech bylo.

Vím že něco existovalo, ale tohle zaintegrování u GCVote mi přijde dokonalý...
Sám jsem doteď občas hodnotil v GSAKu, ale je to dost těžkopádný.
  • 0

#4 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 22:04

U nás sa to bežne používa a vyhovuje, určite lepšie ako ten GC.cztkový.
  • 0

#5 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 22:07

Skript se jmenuje GcCzRating // @name GcCzRating // @namespace http://artax.karlin....p5am/gcczrating // @description Přidává do stránek geocaching.com rozhraní pro hodnocení keší na geocaching.cz // @version 0.3 // @copyright 2009, Petr Morávek (http://artax.karlin....5am/gcczrating/)
  • 0

#6 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 22:47

polnjumen napsal/a:
Skript se jmenuje GcCzRating...

Díky, vypadá to taky dobře. Jen zatím funguje jen ve Firefoxu :(...
  • 0

#7 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 9:44

Doposud jsem se hodnocenim cachi nijak nezabyval. Halt si clovek obcas lehce zanadaval ;) Az kdyz jsem rano zabrousil sem a Erikem zminene nainstaloval, hned mi to zvedlo naladu. Je mi vcelku fuk, ze o ceskych cachi se takto vetsinou prd dozvim (hodne lze ostatne vycist z listingu, logu apod.), ale hned za carou v Sasku jsou cache takto snad vsechny ohodnoceny a skutecne mi to pomuze pri vyberu, do ceho se poustet a do ceho ne. S preklady listingu jsou obcas problemy a parkrat uz jsme se s lasicema pekne napalili .. :(:o Takze Eriku dik za upozorneni :)
  • 0

#8 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 10:38

Vypadá to pěkně, ale nějak se mi nedaří ohodnotit keše. Hodnocení se mi zobrazuje, používám Chrome. Mohl by někdo poradit:-)
  • 0

#9 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 10:48

sasik1 napsal/a:
Vypadá to pěkně, ale nějak se mi nedaří ohodnotit keše.
Hodnocení se mi zobrazuje, používám Chrome. Mohl by někdo poradit:-)


Co jsjem pochopil, tak k hodnoceni potrebujes heslo. O to si zazadas primo u provozovatele. Zkus neco ohodnotit a budes tam mit odkaz na profil, kam mas poslat zpravu. Prave se na to divam a moc se mi to libi. Skoda, ze jsem to nemel minuly vikend pred cestou po evrope.
  • 0

#10 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 10:50

Tam jsem se také dostal, ale žádné heslo mi nedorazilo.
  • 0

#11 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 11:32

Jestli me nesali pamet (to uz je dlouho, co jsem se u GCVote prihlasil), tak neprijde nic automaticky, ale je to posilany osobne. Dej provozovateli chvilku cas. :) Jinak GCVote je prdacka vec a bez ni ani ranu!
  • 0

#12 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 11:35

Dík myslel sem, že automaticky přijde heslo;)
  • 0

#13 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 12:56

sasik1 napsal/a:
Dík myslel sem, že automaticky přijde heslo;)

Ty ja mam dokonce pocit, ze sjem autorovi musel prez GC profil heslo poslat, on ho zaradil do databaze a pak jsi to sve vlastni mohl pouzivat...

Jinak casto jsem pred pul rokem byl prvním kdo danou kes ohodnotil (i dnes to tak v brne casto je), ale GcVote se množí a já jsem za to rád. Dnes hodnotím uplně všechny. Hlavně jak je to krásně implementováno jak na osobní stránce, tak při logování, tak v mapě...

Oproti tomu GC.cz hodnocení, které je pouze na stránce listingu je hodně pozadu,ale sem tam ho použiju taky. Blbé je, že když se člověk dívá na listing, je to většinou před odlovem, a poodlovu si uz tezko na hodnocení vzpomene...
  • 0
Užívej života...

#14 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 13:02

polnjumen napsal/a:
Skript se jmenuje GcCzRating

Aha koukám, že je tu jeste jedna lepší verze CZtkového hodnocení...nevíte kdo je autorem? Bylo by príma implementovat na logovací stránce toto hodnocení poblíž GcVote a ne až uplne dole...
  • 0
Užívej života...

#15 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 13:27

Ke GCVote - na strankach je jasne napsano, ze zajemce musi autora kontaktovat SZ pres geocaching.com, aby bylo overeno ze se jedna opravdu o kacera ... a opet pres SZ na geocaching.com vam autor heslo posle... (Toto jsem absolvoval v patek/o vikendu, takze opravdu overena informace). A trochu OT: Pokud pouzivate v androidich telefonech c:geo, ma primo implenetovano hlasovani pri zasilani logu ...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#16 mikeser

mikeser

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 14:55

Na GCVote jsem narazil náhodou, vyzkoušel jsem a nemůžu si ho vynachválit. Jen by bylo třeba ho více rozšířit, aby byli informace objektivnější.
  • 0
Garmin Oregon 300

#17 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 18:11

GcCzRating: stačí dát do hledání a vypadne
http://www.geocachin...252#post_204252
autor je xificurk. Původně ten skript uměl asi to samé co GCVote, ale po nějakých změnách gc.com to přestalo fungovat a dá se hlasovat jen v listingu. A autor se tomu bohužel asi už nevěnuje.
  • 0

#18 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 18:50

sasik1 napsal/a:
Vypadá to pěkně, ale nějak se mi nedaří ohodnotit keše.
Hodnocení se mi zobrazuje, používám Chrome. Mohl by někdo poradit:-)

Jen ještě upřesním - pošleš heslo přes SZ autora na GC.COM. Jestli jsem to pochopil, tak musí být unikátní, protože tě podle něho systém poznává. Jo a samozřejmě má být jiné, než na GC.COM. Za chvíli ti přijde potvrzené (mě to trvalo asi 10 minut). Heslo pak zadáš v konfiguraci GCVote ve svém profilu na GC.COM:

Vložený obrázek

A je to...

Pak už jen klikáš na škálu svého hodnocení.
Zvládá to i více vláken - nemusíš čekat na odeslání hlasu a klikáš vesele dál a dál...
Hodnocení stovky keší u FCPT bylo hotovo za chvilku ;).
Klik na hvězdy všech hodnocení ti ukáže distribuci hlasů.

Prostě pěkný...!
  • 0

#19 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 21:02

Díky za rady, už hodnotím keše:)
  • 0

#20 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 21:29

Jen do toho, mrzelo mne, že každou keš hodnotí jen 2-3 lidi :) Mám GCVote asi půl roku a dohodnocoval jsem zpětně všechny nalezené.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama