Přejít na obsah


Fotka

GCVote


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
134 odpovědí na toto téma

#21 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 22:24

asi také vše dohodnotím. používám to pár dní a je to fakt super :)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#22 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 22:45

Citecka napsal/a:
Jen do toho, mrzelo mne, že každou keš hodnotí jen 2-3 lidi :)

Mám GCVote asi půl roku a dohodnocoval jsem zpětně všechny nalezené.


Mám to už víc jak rok a oznámkované vsjo :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#23 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 22:47

HaLuMa napsal/a:
Existuje! (nebo prinejmensim existovalo)

Ale sam ti presny odkaz nedam, nebot integraci do weboveho rozhrani vubec nepotrebuji. Nicmene urcite to tu nekdy na forech bylo.


existuje není dokonalý
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#24 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 8:11

DrakMrak napsal/a:
Mám to už víc jak rok a oznámkované vsjo :-)


No všaks mi to ukazoval ty, pamatuješ? jako ostatně většinu fišušňurátek pro PC. :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#25 jetix66

jetix66

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 17:22

Psal jsem si o potvrzení hesla a stále nic. Není to program jen pro PM????
  • 0

#26 black.susi

black.susi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 17:50

jetix66: neni... mě přislo heslo ještě ten den večer. Zkus ještě počkat a kdyžtak napiš znova
  • 0
Půjdeme zkratkou, je to sice dál, za to horší cesta...

#27 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 17:55

jetix66 napsal/a:
Psal jsem si o potvrzení hesla a stále nic. Není to program jen pro PM????


Čau, myslím že to rozhodně není jen pro PM, zkus ještě vydržet, autor ti určitě dá vědět.
  • 0

#28 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 11:14

Citecka napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Mám to už víc jak rok a oznámkované vsjo :-)


No všaks mi to ukazoval ty, pamatuješ? jako ostatně většinu fišušňurátek pro PC. :D


No jo sem hračička já to vím :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#29 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 19:02

kiReGPS napsal/a:
Díky jednomu zahraničnímu logu na své kešce jsem se dneska pořádně podíval na hodnotící systém GCVote. Musím říct, že jsem z něj nadšen...! Především výborná integrace přes prohlížeč s GC.COM (používám Google Chrome) prostě nemá chybu. Hodnocení je k dispozici nejen v listingu keše, ale i v jejich seznamech a na mapě! Vlastní hodnocení kdekoliv a na jedno kliknutí. Na stránce profilu GC.COM má každý nastavení parametrů včetně jazyka (existuje i v češtině). Základní popis na domácí stránce.

Používáte to někdo? Jaký jsou vaše zkušenosti? Já vím, máme naše hodnocení z GC.CZ, ale když srovnám ten komfort používání "uživatelského interface", tak se to slovy klasika nedá srovnat...


Naprostý souhlas, k chvále se připojuju. Perfektní integrace do Chrome, od ruky to jde samo, i pohádkový líný Honza by byl spokojen! Jemné hodnocení po půlhvězdičkách (tedy, pokud si je člověk nastaví - defaultně je škála celočíselná), okamžitý přepočat ratingu, rozklikávací náhled distribuce hodnot (krásně vidět jak jsou některé keše přijímány vcelku unisono a jiné vyvolávají širokou škálu pocitů od naprostého obdivu po odsouzení). Osobní hodnocení nejen že je po ruce spolu s celkovým, ale lze je jedním kliknutím kdykoliv změnit.

Třebaže má většina řadových tuzemských keší zatím výsledek jen z pár hlasů (letmý odhad na malém vzorku zní tří až čtyř), připadá mi i takový předběžný výsledek až na výjimky přibližně adekvátní a tedy užitečný. Rozhodně všem alespoň trochu zainteresovaným, kteří jedou na některém z podporovaných prohlížečů, doporučuju zapojit se, ať tedy nezaostáváme za zahraničními kolegy.
  • 0

#30 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 19:41

Taky jsem GCVote hned zkusil a paráda :D Jen mne mrzí, že moje keš má nulu. U nás doma hold k tomu zatím nikdo nepřišel, je tam hodnocené jen málo :| Jinak, což trochu nechápu, že bych mohl hodnotit i keš svoji. To při častém nulovém hodnocení si může owner udělat hezké od sebe. Ale snad nikdo takový není :) Jen bych se chtěl zeptat, chtěl jsem si dát odkaz na GCVote k listingu, ale ten z jejich stránek má vždy podobu 4 hvězdiček a napsáno že hodnotilo 25 lidí. To se mi moc nelíbí a nechápu to. Pak to mate. Nejsou jiné odkazy s obrázky? Protože pouhý textový odkaz moc lidí nenaláká...
  • 0

#31 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 19:53

http://gcvote.com/banners_en.php

  • 0

#32 Winston

Winston

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 20:08

ajne: Pozri to čo poslal R4ZoR, a v kóde zmeň GC kód(ten čo tam je, na GC kód tvojej kešky.).
  • 0

#33 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 20:33

ajne napsal/a:
Taky jsem GCVote hned zkusil a paráda :D Jen mne mrzí, že moje keš má nulu. U nás doma hold k tomu zatím nikdo nepřišel, je tam hodnocené jen málo :|



Snadná pomoc. Až odteď budeš logovat nějakou keš, budeš mít nad okýnkem pro zápis logu nové tlačítko Insert GCVote info. Když je použiješ, vloží se ti do textu logu něco jako (Rated 3 stars with GCVote). No a nepochybuju, že tím regionálně příslušné kolegy rychle nalákáš.
  • 0

#34 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 20:46

Setkal jsem se ale v německých zemích se spoustou keší, kde si autoři výslovně nepřejí hodnocení přes gcVote.
  • 0

#35 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 21:01

Arne1 napsal/a:
Setkal jsem se ale v německých zemích se spoustou keší, kde si autoři výslovně nepřejí hodnocení přes gcVote.



Chm, chm... Takže to když kupříkladu prší, oni vyjdou na ulici s tím, že si prostě nepřejí být mokří? :D Nepřát si to můžou, leč vox populi, vox dei.
  • 0

#36 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 21:31

R4ZoR, Winston: Díky moc, ty bannery jsem zkoušel, ale úplně jsem přehlédl možnost vložit svůj GC kód B) Proto jsem se divil, proč tam je pořád hodnocení 4* od 25 lidí. Teď je to OK, děkuji! Arne1: Na to bych se jim mohl, co by mi udělali? Smazali log? Těžko :D Natěstí do německa nejezdím, ale jestli se bojí hodnocení svých keší, tak jim asi dost "důvěřují". To ty keše asi za něco stojí...
  • 0

#37 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 21:39

.... Na to bych se jim mohl, co by mi udělali? Smazali log? Těžko :D Natěstí do německa nejezdím, ale jestli se bojí hodnocení svých keší, tak jim asi dost "důvěřují". To ty keše asi za něco stojí...


Já se s tím, že nechtějí hodnocení, setkal v Rakousku. Nevím jak to mají vymyšlené, ale prostě mi to ohodnotit nešlo. Měli to nějak bloklý.
U některých mi bylo líto, že nešly hodnotit páč byly povedené, ale většina nestála za víc jak jednu hvězdu. Tak možná proto to nechtěli ohodnotit.

A GCVote používám už pře půl roku a poctivě hodnotím každou nalezenou keš a taky při výběru trasy se juknu, jak byla keš hodnocena. U nás toho zatím moc hodnoceného není, ale snad se to časem zlepší.
  • 0

#38 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 21:46

Arne ma samozrejme pravdu. Zkuste napr. ohodnotit Eis im 11.

Na nemecky strance od GCVote stoji v oddilu "ochrana dat": Wenn der Besitzer eines Geocaches keine Bewertungen seines Caches wünscht, diesen Wunsch ausdrückt und seinen Besitz nachweist, wird eine Bewertung zukünftig verhindert. Um dies zu ermöglichen, werden ID und Waypoint des Caches und der Geocaching-Name des Besitzers gespeichert.
  • 0

#39 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 22:00

Asi se bojí, aby jim náhodou nedal někdo špatné hodnocení. Jestli si to ale zaslouží...no jejich věc, jak říkám, německo je mi ukradené a tady s tím snad zatím není problém. Ale je to skvělý systém, hlavně bezchybně integrovaný do GC.com. Ještě trochu zvednou povědomí o této funkci a bude to skvělé. Co jsem dohodnocoval své nalezené keše (mám jich jen přes sto, jsem spíš příležitostný kačer, ale díky tomu si všechna dobře pamatuji :D ), tak většina byla s nulou. Líbila se mi ale jedna, která byť naprosto, naprosto obyčejná (ne špatná, ale taky ničím nevýrazná, ani listingem, provedením či místem) měla od někoho pět bodů. To bych si představoval u nějaké naprosto vším jedinečné. Tak jsem hodnocení srovnal do patřičných mezí.
  • 0

#40 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 23:15

Ja nevim, jestli se bojej. Jeeper dela kese, ktery by min jak tri hvezdicky urcite nedostaly. O CGV se tu vedou divoky diskuse a nekdo to nechce, at uz k tomu ma jakejkoli duvod. Ja si osobne myslim stejne jako vsichni tady, ze je to prima vec. Nekdo jinej si to holt nemysli.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama