Přejít na obsah


Fotka

GCVote


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
134 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2010 - 8:18

"Vite, je to moje kes, a ja zakazuji vsem ostatnim se o ni vyjadrovat." To mi v poradku opravdu neprijde a nemyslim si, ze jsem v tomto nejaky divny.
  • 0

#42 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2010 - 9:11

Jak rikam, ja mam GCVote rad a povazuju to za vynikajici vec. Na my prvni kesi, ktera ted ceka na publikaci, zadny hodnoceni nikomu zakazovat nebudu, na dalsich (zatim ve stavu planovani) samozrejme taky ne. Zrovna Jeeper.at tusim nekde psal, ze kdyz se nekomu jeho kese libej nebo nelibej, ma to napsat v logu a ne v anonymnim hodnoceni, ktery on povazuje za nedostacujici. To je jeho nazor, brat mu ho nemuzem. Ja vetsinou svy znamkovani lepim na log a casto (ne vzdycky) pisu "tolik a tolik za dozu, tolik a tolik za misto nebo tak" a pocitam prumer. Jak ohodnotis hnusnou dozu na fantastickym miste? Nebo naopak pekne velkou krabicku, rafinovane schovanou na smetisti? U tech je jakykoli cislo na pytel, tam potrebujes epiku v logu, abys rekl svuj nazor. -- A co me teda uplne vzalo, kdyz jsem videl, ze muzu (pochopitelne, GCVote nejni od GC...) ohodnotit i svou krabicku. To mi vysvetlilo to hodnoceni "5" u nanicovatejch doz, ktery uz jsem x-krat videl. Dycky jsem si myslel, ze to tak hodnotil kamarad ownera, ted bych to spis svadel na majitele samotny. :) Ja mam, jak uz jsem vickrat a i ted tady nahore psal, GCVote moc moc rad a stojim k tomu, ale opacnej nazor bych jednak nikomu nebral, druhak par hodnoticich vet v logu je dycky lepsi nez kliknuti na nejakou hodnotu. (Mmch. kdyz nemuzu hodnotit neco, co se mi libilo, a chtel bych, pisu dycky: "kdybych mohl hodnotit v GCVote, dal bych tolik a tolik hvezdicek" at se dotycnej chyti za nos. ;))
  • 0

#43 cholisek

cholisek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 17:30

Díky podrobnému návodu od "kiReGPS" zprovozněno a již klikám na hvězdy. Díky
  • 0

#44 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 19:44

Taky ho mám rád a používám. Hodnotím i zpětně.Bohužel je nás stále málo.Chce to tady na fóru chvíli posunovat nahoru,aby si GCvote všimlo co nejvíc kačerů.
  • 1

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#45 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 20:40

Nevím, nevím, ale nějak z těch hodnocení jsem jelen... K čemu je dobré GC Vote? Ano, podporuje ho GSAK a je rozjeté v zahraničí... u nás máme gc.cz hlasování a nic z toho :( a Favorites jsou takové nějaké neslané nemastné... ale vidím je hned v listingu atd.

Osobně se držím spíš různých bookmark listů od TOP kačerů. Nenašel jsem jednoduchý způsob, jak dostat do prohlížeče GC Vote a následně do GG :(
  • 0

#46 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 21:18

Do chromu je doplněk na Chrome Web Store.Jiné prohlížeče nepoužívám.Do GG je přímo doplněk GCVote,který je součástí instalace. Takže stačí přidat sloupec s tagem.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#47 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 21:21

Jinak GCvote vidíš v listingu taky,ale musíš mít doplněk nainstalovaný.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#48 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 9:05

Autor už to předělal tak, že se to nenačítá tzn. script, přestal být zátěží...
  • 0
Užívej života...

#49 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 9:21

wabicek: od toho má GCVote v konfiguraci volbu "hide on long lists".
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#50 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 9:50

sobikovi napsal/a:
Nevím, nevím, ale nějak z těch hodnocení jsem jelen... K čemu je dobré GC Vote? Ano, podporuje ho GSAK a je rozjeté v zahraničí... u nás máme gc.cz hlasování a nic z toho :( a Favorites jsou takové nějaké neslané nemastné... ale vidím je hned v listingu atd.


Hlavní výhoda GCVote je integrace v prohlížeči a mapě.

To naše gc.cz hodnocení nemá. A FP taky nejsou vidět tak dobře.

Co tak zkusit rozšířit více GCVote v našich krajích a vykašlat se na poměrně pracné hodnocení legend ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#51 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 9:55

Ja jsem k tomuhle systemu ponekud skepticky. Nevidel jsem nikde prurez casem, takze pokud kes na zacatku nabere dobra hodnoceni, tak se z ni muze stat vrak a porad vychazet na prumer. Stejne tak moje kes mohla mit prumer, pak byla tragicka a po adopci rekneme prumer nebo lepsi, ale zustane dlouhodobe pod prumerem, protoze se ji dalsi vyhnout na zaklade starych hodnoceni. U me kese tomu nasadil korunu Cardasek zalogovanim "Bez krabicky, bez logbooku, všude poházené figurky ..." a hodnocenim 1. Ano, nejaky dobrak mi tam odlozil pytel kinderbordelu, ale letet ho hned vyzvednout, kdyz uplynulo 14 dni od minule kontroly? Kazdopadne samotnou kes nenasel, v ramci dalsi komunikace slibil zmenu hodnoceni, ale jestli k tomu doslo neni jak overit...
  • 0

#52 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 14:36

Blexa napsal/a:
pokud kes na zacatku nabere dobra hodnoceni, tak se z ni muze stat vrak a porad vychazet na prumer. .


Tomuhle právě účinně zabraňuje mediánové vyhodnocení (i když lze v nastavení GCVote stále zvolit i aritm. průměr, je dobré nechat medián - v české verzi jako "střední hodnota").
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#53 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 15:45

Tak jsem si zase neco nastudoval a neco se naucil. Keska si prekvapive jeste pohorsila o pul hvezdicky proti aritmetickemu prumeru. Kdo pouziva GCVote se tam spis nepodiva (2 hvezdicky pri medianu) a sance na vylepseni je tudiz miziva. Takze si stejne se myslim, ze lepsi sluzbu udela casove omezeni...
  • 0

#54 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 15:54

Blexo, s možností nastavit nějaké časové omezení (třeba brát posledních 5 hodnocení) souhlasím, lépe by to odráželo aktuální stav.

P.S.: Odebral jsem jedničku, co jsem Juliáně hodil v dobách, kdy schránka byla zanedbaný okurčák pohozený v listí, se "švýcarským geocoinem" ve výpisu, nereagujícím ownerem a plesnivým bordelem uvnitř. Jestli budu mít někdy cestu kolem, tak cache ohodnotím znovu:).
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#55 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 16:14

sobikovi napsal/a:
u nás máme gc.cz hlasování a nic z toho

Jak nic z toho? Podle zdejších nářků bych řekl, že to používá daleko více lidí než GCVote. Z mé strany spokojenost.
  • 0

#56 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 16:40

Blexa napsal/a:
Tak jsem si zase neco nastudoval a neco se naucil. Keska si prekvapive jeste pohorsila o pul hvezdicky proti aritmetickemu prumeru. Kdo pouziva GCVote se tam spis nepodiva (2 hvezdicky pri medianu) a sance na vylepseni je tudiz miziva. Takze si stejne se myslim, ze lepsi sluzbu udela casove omezeni...


A jaký hodnotící systém takhle pracuje ?? Že by bral hodnocení jen za posledních pár týdnů ?

Myslím, že každý hodnotící systém je zatížený zhruba stejnou chybou. Tady je výhoda, že se to dovede zobrazovat hned u keší a že je globálnější, než hodnocení na GC.CZ
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#57 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 17:16

Nevim, ale pouzivat 2 roky stare hodnoceni je pri dnesnim vyvoji mimo misu. Za odpovidajici bych povazoval maximalne 1 rok... Mimochodem, da se zjistit kdo pro kes hlasoval, pripadne kdy a jak? Prijde mi to lehce zneuzitelne na obe strany.
  • 0

#58 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 17:36

Jako uživatel to nezjistíš. Kdyby to zjistit šlo, bylo by to taky zneužitelné a objektivitě by to moc neprospělo. Stejně nemá cenu to nějak hrotit, hodnocení je fajn, jenže všechny hodnotící systémy jsou jen berlička. Neznám nikoho, kdo by si cestou kolem keše řekl "ta má jen jednu a půl hvězdičky, to pro ní ani nebudu sahat". Funguje to spíš opačně - tahle má spoustu favoritů a čtyři hvězdičky k tomu, tak se na ní mrknu. A vida, hezké logy, to by mohl být fajn cíl pro výlet. Ve výsledku pak navštívíš i ty méně glorifikované poklady v okolí, ohvězdičkovaná cache funguje jen coby hlavní lákadlo.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#59 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 19 leden 2012 - 18:50

Dohodnotil jsem všechny odlovené cache a jak jsem na to koukal, u většiny je cca 0-20 hodnocení. Pominu-li ovšem ty profláknuté (Václavák apod.)...
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...

#60 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 20:09

Ještě nedávno jsem u nás na Zlínsku pozoroval, že průměrně odpovídá jedno hodnocení na 100 nálezů. Ale začíná se to pozoruhodně lepšit. A především, kešky opravdu odpovídají hodnocení. Zřejmě kdo je schopen si s Guidem vyjednat přidělení hesla (no ono to není zas tak složité :)), tak úplný blb nebude - možná se tak tvoří určitý "elitní klub".;)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama