Přejít na obsah


Fotka

GCVote


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
134 odpovědí na toto téma

#61 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 7:48

Škoda jen,že integrace nefunguje v beta mapách,které používám.Ale přepnutí do původních není problém. Malý průzkum na mých keškách potvrzuje,že ten poměr 1/100 zhruba souhlasí. Favoritní bodíky prémioví členové celkem používají,jenže hodnocení jen ANO/NE a ještě jen od PM taky není úplně ono.A při pohledu na mapu nejsou FP vidět. Ale kombinací těchto dvou hodnocení získáme celkem dobrý přehled o kvalitě keše.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#62 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 9:57

GC-Vote používám k hodnocení kešek, stačí mít nainstalovaný greasemonkey = opičku a být zaregistrován (pošlou heslo). Nakonec si nainstalovat jejich script, který při jakékoliv změně aktualizují. Doporučuji B)
  • 0

#63 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 11:49

Ten skriptík do GG jen stáhne hodnocení keší.... Není něco na hodnocení z GG, abych si to tam naklikal a pak hromadně poslal na GCVote?
  • 0

#64 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 12:33

Na neco takoveho jsem se chystal, ale pak mi prislo zajimave zabyvat se radeji oficialnim hodnocenim.
  • 0

#65 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 13:22

Ten skriptík do GG jen stáhne hodnocení keší.... Není něco na hodnocení z GG, abych si to tam naklikal a pak hromadně poslal na GCVote?

Jednodussi a hlavne mnohem rychlejsi je to naklikat primo na gc.com.

Na neco takoveho jsem se chystal, ale pak mi prislo zajimave zabyvat se radeji oficialnim hodnocenim.

Mas na mysli asi ceske reseni kolem gc.cz, oficialni hodnoceni jsou asi spis favorite body na gc.com.
  • 0
MaFa

#66 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 13:32

Prave ty na gc.com jsem mel na mysli. Zdejsi hodnoceni uz bylo davno hotove, na to jsme sahat nemusel. ;) Ja to beru tak, ze tahle hodnoceni vznikala v dobe, kdy na gc.,com nebylo mozne nijak hodnotit. kdyz uz ta moznost je, tak je otazka, jestli stoji za namahu zacinat se zabyvat nejakym novym hodnocenim?
  • 0

#67 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 13:37

Jenom si rejpnu, GCVote tu bylo drive nez hodnoceni na gc.cz, takze nove rozhodne neni. Ja ho dost pouzivam, protoze v Bavorsku je hodne rozsirene a dost pomaha.
  • 0
MaFa

#68 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 13:47

Me je uplne jedno, jake hodnoceni bylo driv, nebo ne. (Nicmene si muzes overit na wayback machine, ze v dobe, kdy vzniklo ceske hodnoceni, bylo gcvote jen nemecky...) Me jde o to, kdyz vznikly skripty pro Geoget. Skripty pro gc.cz jsou davno hotove a funguji. neni duvod je vyhazet pryc. Skripty pro gcvote jsou ted jen pro cteni, a je otazka, jestli se ma v dnesni dobe vubec vynalozit sadlo na napsani i zapisu.
  • 0

#69 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 14:37

HaLuMa napsal/a:
Skripty pro gcvote jsou ted jen pro cteni, a je otazka, jestli se ma v dnesni dobe vubec vynalozit sadlo na napsani i zapisu.

Osobně nemám moc rád doinstalovávat do prohlížeče různé skripty a systém hodnocení gc.cz mi vyhovuje, jelikož si v klidu vše zpracuji doma offline a pak to postnu. Zároveň u nově odlovených keší to mám zařazený do combine mezi různá tagování atd. Proto bych se přimlouval k tomu, abych mohl hodnotit gcvote pro ostatním (já na to nekoukám) aby se dalo hodnotit z GG.
  • 0

#70 F-i-n-r-o-d

F-i-n-r-o-d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 23:56

Chvilku to tu spí, tak scválně jestli mi někdo odpoví... Začal jsem te nhle skritík používat a podle mě je geniální, nic bych na něm neměnil. Chápu, že někdo může mít problém s doinstalováváním věcí, ale bohužel, když jsou na groundspeaku neschopní, tak si člověk ty funkce musí dodělat sám... Mě by jenom zajímalo, jak je GCVote rozšířené a jestli se nějaký konkurenční rating system nepoužívá víc, protože jediné co tomu chybí jsou pořád ty hlasy. Takže jestli je GCVote jediný globální, rozšířený a nejpoužívanější (což nevím) tak ho budu jen propagovat :)
  • 0

#71 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 0:04

F-i-n-r-o-d napsal/a:
Chvilku to tu spí, tak scválně jestli mi někdo odpoví... Začal jsem te nhle skritík používat a podle mě je geniální, nic bych na něm neměnil. Chápu, že někdo může mít problém s doinstalováváním věcí, ale bohužel, když jsou na groundspeaku neschopní, tak si člověk ty funkce musí dodělat sám...
Mě by jenom zajímalo, jak je GCVote rozšířené a jestli se nějaký konkurenční rating system nepoužívá víc, protože jediné co tomu chybí jsou pořád ty hlasy. Takže jestli je GCVote jediný globální, rozšířený a nejpoužívanější (což nevím) tak ho budu jen propagovat :)

Podle všeho je GCVote nejpoužívanější. Podporují ho i Locus (pro zobrazení), c:geo (včetně on-line hlasování), GeoGet... Snažím se ho propagovat v každém svém logu :-)
  • 0

#72 F-i-n-r-o-d

F-i-n-r-o-d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 0:20

Bambulini napsal/a:

F-i-n-r-o-d napsal/a:
Chvilku to tu spí, tak scválně jestli mi někdo odpoví... Začal jsem te nhle skritík používat a podle mě je geniální, nic bych na něm neměnil. Chápu, že někdo může mít problém s doinstalováváním věcí, ale bohužel, když jsou na groundspeaku neschopní, tak si člověk ty funkce musí dodělat sám...
Mě by jenom zajímalo, jak je GCVote rozšířené a jestli se nějaký konkurenční rating system nepoužívá víc, protože jediné co tomu chybí jsou pořád ty hlasy. Takže jestli je GCVote jediný globální, rozšířený a nejpoužívanější (což nevím) tak ho budu jen propagovat :)

Podle všeho je GCVote nejpoužívanější. Podporují ho i Locus (pro zobrazení), c:geo (včetně on-line hlasování), GeoGet... Snažím se ho propagovat v každém svém logu :-)


Dík moc za bleskovou odpověď. Na podporu v Locusu se musím kouknout sám Locus používám. GCVote právě co jsem viděl mi přijde nejšikovnější, jen ho používá zatím hrozně málo lidí...
  • 0

#73 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 8:56

No zdá se, že U NÁS ho používá málo lidí. S překvapením jsem se teď díval po slovenských keškách, např. GC15TNM - na 137 logů je 14 hodnocení, což vychází na 10 hodnocení na 100 logů. U jiných keší je to vyšší. U nás zhruba 1 až 2 hodnocení na 100 logů. Slováci jsou holt asi dobrej oddíl. :) (taky to tam s masovostí geocachingu není tak daleko jako u nás a ještě se do něj zřejmě nestihl infiltrovat kdejaký blb - když se tak u zmíněného Hradu Filakovo dívám, tak má oněch 137 logů od roku 2007 :) a to je v obci u silnice druhé třídy, keška je s nepatrnou obtížností a terénem.) EDIT: už vidím, proč menší návštěvnost - keška v areálu hradu, vstupné. Tím se cosi odfiltruje. Ale i tak bych u nás tipoval aspoň pětinásobnou návštěvnost.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#74 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 9:44

Pontiac_CZ napsal/a:
...
U nás zhruba 1 až 2 hodnocení na 100 logů. Slováci jsou holt asi dobrej oddíl. :)

...


Lidi jsou líní napsat log, natož si toto nainstalovat a u každé keše na to kliknout.
  • 0

#75 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 10:55

Ono je to možná jinak. Ačkoliv to spousta zdejších teoretiků nikdy nepochopí, tak většina lidí chodí keše hledat a ne je hodnotit a kritizovat. Zrovna tady je dobře vidět, jaké je reálné procento hodnotitelů.
  • 0

#76 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 12:34

docile napsal/a:
Ono je to možná jinak. Ačkoliv to spousta zdejších teoretiků nikdy nepochopí, tak většina lidí chodí keše hledat a ne je hodnotit a kritizovat. Zrovna tady je dobře vidět, jaké je reálné procento hodnotitelů.


Jenže v logu keš zhodnotit je velice důležité. Pro mě jako ownera je zpětná vazba kačerů důležitá, abych věděl, co se líbilo, co nelíbilo a jak keše zlepšit.
  • 1

#77 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 12:39

docile napsal/a:
Ono je to možná jinak. Ačkoliv to spousta zdejších teoretiků nikdy nepochopí, tak většina lidí chodí keše hledat a ne je hodnotit a kritizovat. Zrovna tady je dobře vidět, jaké je reálné procento hodnotitelů.


Když si to přeložím (a spojím s tím, co psal Smrk a co sám jako owner vnímám), tak píšeš, že většina lidí jsou konzumní sobci s frňákem na ownery nahoru. Jo, taky to pozoruju. B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#78 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 12:55

docile napsal/a:
Ono je to možná jinak. Ačkoliv to spousta zdejších teoretiků nikdy nepochopí, tak většina lidí chodí keše hledat a ne je hodnotit a kritizovat. Zrovna tady je dobře vidět, jaké je reálné procento hodnotitelů.

Sorry, ale když někdo zaloguje kešku s vysokou kombinací D/T a pak napíše do logu TFTC, THX, v lepším případě "Dík za keš", tak je to hodně smutné. Pokud si pamatuji konkrétní zážitky od jednotlivé kešky, tak je do logu vždy napíšu.
  • 0

#79 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 13:04

Co blbnete? Mluvilo se tady o hodnoceni na Gcvote, to s mirou grafomanstvi pri logovani nijak nesouvisi.
  • 0

#80 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 14:22

Jj, log je jediná odměna ownerovi a "TFTC" zrovna nenadchne a přitom každý kačer jde odněkud někam, něco při odlovu zažil, viděl. Ve srovnání s některými logy je i Jonea se svým počasím vyložený grafoman. :D Ale HaLuMa má pravdu, někdo opravdu na psaní moc není, ale názor na to, jak moc on subjektivně by kešku doporučil dalším přitom má. Přesně tak beru GCVote, jako moje doporučení dalším - tři hvězdy jako střed pro standardní keš, která je "k věci" (k něčemu se vztahuje), čistá krabka, kam neteče, vyměňovaný logbook. A když se těch doporučení sejde víc, tak to může kačerovi, který míří do cizího revíru, dosti pomoct. Ale hlavně nikoho nenutit. Kdo chce, ten jeden klik při psaní logu může udělat. I tak se situace zlepšuje, mám pocit.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama