Přejít na obsah


Fotka

GCVote


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
134 odpovědí na toto téma

#81 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 21:43

HaLuMa napsal/a:
Co blbnete? Mluvilo se tady o hodnoceni na Gcvote, to s mirou grafomanstvi pri logovani nijak nesouvisi.


Částečně to souvisí. Lidi jsou líní kliknout na hvězdičku, natož se rozepisovat.
  • 0

#82 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 7:04

Tak castecne souvisi vsechno uplne se vsim. Nicmene 'vsechno' neni predmetem tohoto vlakna.

Treba jiny pohled na vyuzivani gcvote - Lide, kteri maji potrebu hodnotit, se treba take mohou uspokojit s oficialnim systemem favorites. A protoze je jen pro PM, muze nizsi pocet hodnoceni v GCvote souviset i s rozdilnym procentem PM hracu v ruznych zemich, ne?

Jiny pohled: Napriklad moje potreba hodnotit byla uspokojena zdejsim systemem hodnoceni, ktery byl lepsi nez GCvote jak po technicke strance, tak i po strance formalni. Ted, kdyz se zavira, tak jsem si rekl, ze favorites mi vlastne staci, ze mi prinos GCvote nestoji za to. A to na GCvote mam ucet a napsal jsem i skripty pro Geoget... Na to, abych byl upozornen na nejakou perlu, mi favorites staci.

(nutno poznamenat, ze gcvote i zdejsi hodnoceni vzniklo v dobe, kdy favorites neexistovaly... kdyby existovaly, pravdepodobne by zdejsi hodnoceni ani nevzniklo... a mozna by nevzniklo ani cele Gcvote!)
  • 0

#83 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 7:53

Já PM chápu jako vytváření svého "Favorites" listu. Ostatně můžeš tak "hodnotit" pouze systémem 100%/0%... Stává se, že standardní keška v hezky provedené schránce u silnice za svých 7 let existence získá víc FP než hodně naprůměrná někde na vyhlídce, kam je nutné se vyškrábat, za rok svého života, tam hodnocení pomocí FP selhává. Za kratší čas není moc vypovídající ani procentuální poměr %FP/PM logy. No ale nevadí, každý má svoje. Já toto vlákno o GCVote probudil proto, že mě fakt hodně překvapili ti Slováci. :)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#84 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 8:03

HaLuMa napsal/a:
Na to, abych byl upozornen na nejakou perlu, mi favorites staci.


Mno, já bych řekl, že hlediska, rozsahy působnosti a možmosti různých systémů jsou natolik rozmanité, že si místo na slunci určitě najdou bez ohledu na to, který přišel dřív. Golf se taky nehraje jednou holí, ale každá ze sady má svoje použití.

Pro mě má GCVote oproti FP tři velmi podstatné přednosti:
1) Není to stěr smetany (pozitiv), ale hodnocení od hladiny po dno, čili po celé šířce spektra. FP tě před nanicovatou keší nevarují - minimum bodů může keš mít jak proto, že je mizerná a odpudivá, tak proto, že je solidní, ale prostě "jen" není ničím výjimečná, aby se do pozornosti vnutila. FP z principu mírně zkresluje ve prospěch keší, které se něčím z řady ostatních umějí vymykat (i kdyby pro část kačerů taková keš byla ze stejného důvodu kontroverzní, nemají šanci dát za sebe minus). Zato když na GCVote vidím akumulované 1,5 hvězdičky, vím, že by to byla ztráta času.
2) GCVote není vázán na FI log, tudíž při svém stylu můžu alespoň takto ve stručnosti zhodnotit navštívené keše v reálném čase, i mnoho měsíců před tím, než se dokopu sepsat podrotný log z výpravy.
3) No a samozřejmě se obejde bez výdajů na PM (ke kterému mě jinak tlačí především právě takovéhle statistické potřeby).
  • 2

#85 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 8:18

Já lovím keše tak, že si najdu nějakou pecku a cestou k ní a od ní lovím ty obyčejné kolem. A tu dobrou hledám podle FP bodů a hodnocení GCVote. Hromady FP mají výborné keše, ale jsou i vcelku dobré keše, kterým ne každý dá FP, ale ta keš má třeba čtyři hvězdičky na GCVote. A i na takovou se pak moc těším.
  • 0

#86 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 7:54

Všimli jste si zajímavého jevu v mapě, že přes některé kešky je potřeba přejet myší aby se jim (a obvykle i několika dalším v jejím okolí) zobrazily hvězdičky hodnocení? Zároveň se objeví i v cache listu.

 

Nebo je to jen nějaká chyba u mě?


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 12 prosinec 2013 - 15:51

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#87 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 10:58

Zdravím,

zjistil jsem, že mi nefunguje v Chrome GCVote. Ještě minulý týden fungovalo, přitom jsem si nevšiml, že by GS dělal nějaké úpravy.

Když jsem si otevřel stránku http://www.gcvote.de/index.php píšou, že to nefunguje s nějakou verzí FF, o nové verzi Chrome se nic neříká (nainstalovala se mi aktualizace). Ve stránce můj profil se mi objevuje nastavení GCVote 3.2b, u zobrazení listingu keše tam hvězdičky jsou, ale třeba u logování keší, kde bych rád přiděloval body, skript nefunguje, nevíte, kde je chyba?


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 24 březen 2015 - 10:58

  • 0

#88 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 11:12

Tak fajn, to už máme k Firefoxu i Chrome. To Guidovi přijdou další e-maily a třeba se do toho dokope.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#89 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 11:35

Podle mne to funguje, nebude chyba v něčem jiném ?


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#90 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 12:51

Tak už mi to taky funguje. Nevím, jak je to možné, ale chvíli se mi to nezobrazovalo. A nebo jsem byl slepý. Omlouvám se za histerii.


  • 0

#91 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 1:05

Opět mě zlobí GCVote. Na mapě se hvězdičky zobrazují, v seznamu odlovených se mi zobrazí možnost kliknout na počet hvězdiček, stejně jako v listingu keše, ale při logování se mi nenabízí ohodnocení keší a vložení info do logu. Dělá vám to taky, nebo je to jen chyba u mne? Případně nevíte, kde dělám chybu?

Zkusil jsem vymazat i cookies, ale nepomohlo to.


  • 0

#92 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 8:53

Opět mě zlobí GCVote. Na mapě se hvězdičky zobrazují, v seznamu odlovených se mi zobrazí možnost kliknout na počet hvězdiček, stejně jako v listingu keše, ale při logování se mi nenabízí ohodnocení keší a vložení info do logu. Dělá vám to taky, nebo je to jen chyba u mne? Případně nevíte, kde dělám chybu?

Zkusil jsem vymazat i cookies, ale nepomohlo to.

Nefunguje to už od 9.11.

Taky jsem zkoušel psí kusy a bez výsledku.


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#93 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 22:20

Zrovna jsem dologoval tři kešky a žádnou anomálii jsem nezpozoroval. Hodnocení do logu vložit šlo.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#94 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2015 - 7:46

Jak máš přesně nastavené GCVote a co používáš za prohlížeč?

Já Chrome.

Zkusil jsem to dnes v práci na jiném PC a jsem na tom stejně jako doma... Alespoň co se týče logu.

V listingu keše se mi již GCVote zobrazuje. Stejně jako v mapě, ale tam se mi hvězdičky objevují i doma. Je to opravdu divné chování.

Do FireFoxu jsem sice GCVote nainstaloval, ale tam mi nefunguje, i když je povolený (FireFox 25) Do IE se mi nainstalovat nepodařil (IE 11).


  • 0

#95 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2015 - 8:27

Firefox 42.0

 

Nastavení:

 

2015-11-18_GCVote_settings.png

 

 

Nedivím se ti, že v FF 25 ti to nefunguje, protože v nějaké verzi Firefoxu potom došlo k výrazné změně práce s add-ony a Guido musel GCVote přizpůsobit.

 

Ale ať je legrace, já zase můžu nahlásit, že se mi GCVote nezobrazuje v listingu. :)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 18 listopad 2015 - 8:31

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#96 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2015 - 20:26

Tak je venku nová verze 3.3b a ta řeší právě chybějící hodnocení v listingu (viz changelog) :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#97 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2015 - 7:51

Tak doufám, že brzy vydají i další opravu na zobrazování v logu...

Tam se to kdysi taky zobrazovalo. Ale je pravda, že v tom listingu jsem si všiml, že se to už zobrazuje.

Dříve však šlo ještě pohodlně rovnou vložit i info do logu o vložení hodnocení z GCVote.


  • 0

#98 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2015 - 8:27

S novou verzí gcvote se mi přestalo zobrazovat hodnocení na stránce s profilem ( https://www.geocachi...my/default.aspx ). Nezobrazuje se ani v 15 posledních keškách ( https://www.geocachi.../geocaches.aspx ). Zobrazí se pouze v celém seznamu ( https://www.geocachi...s.aspx?s=1&lt=2 ), ale zde se zase vypisují úplně všechny keše, takže se skriptem gcvote se mi stránka načítá i 20 minut.

 

Je nějaká možnost, jak hromadně hodnotit naposledy odlovené keše?


  • 0

#99 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2015 - 8:35

Mikeant: GCVote 3.3b, FF 42.0? Máš ještě nějaké další skripty aktivní? (např. já kromě GCVote používám ještě GC little helper).

Jinak u mě jak na profilu, tak v posledních 15 keších GCVote běhá.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#100 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2015 - 9:01

Mikeant: GCVote 3.3b, FF 42.0? Máš ještě nějaké další skripty aktivní? (např. já kromě GCVote používám ještě GC little helper).

Jinak u mě jak na profilu, tak v posledních 15 keších GCVote běhá.

 

Mám také gcvote 3.3b a FF 42.0. Z dalších scriptů mám GC little helper 11.5, a Geocaching Map Enhancements 0.7.3 (ten jsem teď zkoušel vypnout, ale nepomohlo to).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama