Přejít na obsah


Fotka

GCVote


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
134 odpovědí na toto téma

#121 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2017 - 12:14

Vzhledem k tomu, že teď nemám koupené PM tak se na listing nedostanu, takže kdybych je odlovil, tak si stejně nemám kde přečíst, že nechtějí hodnocení...

 

Docela by mě zajímalo proč mu to hodnocení vadí? Kvůli tomu, že mohou hodnotit i BM?


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 04 prosinec 2017 - 12:17

  • 0

#122 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2017 - 12:46

Vzhledem k tomu, že teď nemám koupené PM tak se na listing nedostanu, takže kdybych je odlovil, tak si stejně nemám kde přečíst, že nechtějí hodnocení...
 
Docela by mě zajímalo proč mu to hodnocení vadí? Kvůli tomu, že mohou hodnotit i BM?

Těžko říct, stejně jako to že skoro každá druhá keš je PMO.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#123 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2017 - 12:47

Ty případy jsou vyjímečné a nejčastěji v německy mluvících oblastech (autor odtamtud pochází). Ale pokud mám pěkné hodnocení na GCVote, tak proti tomu určitě neprotestuju, že. :) Takže vyžádaný zákaz hodnocení na GCVote je vlastně hodnocení samo o sobě.


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#124 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2017 - 11:54

Stejně tomu ale nerozumím,proč to někdo zakazuje, myslím si, že BM začátečníci budou mít navíc tendenci dávat spíš lepší hodnocení.Osobně gcvote používám, vždy to naklikam najednou zpetne k naposled odlovenym keskam a až doteď jsem netušil, že to někomu může vadit...
  • 2

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#125 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2018 - 18:57

Nemá někdo informaci zda gcvote.com http://www.gcvote.de  bude dál fungovat?


  • 0

#126 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2018 - 20:11

Guido má asi zase depresivní stav po nějaké poruše (možná db). Už tu něco takového bylo a znovu to zprovoznil. Asi nám nezbude, než počkat.


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#127 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2018 - 7:37

Aha, tím se vše vysvětluje. Já GCVote kdysi používal a zase přestal. Ale zrovna včera jsem večer přemýšlel, že FP body nemají téměř žádnou vypovídací hodnotu, jen ohodnocení, že keš za něco stojí, ale nic víc. GCVote má těch "bodů" 5 a jimi se dá už vyjádřit víc.

Jenže už jsem dávno zapomněl heslo do GCVote a psal jsem autorovi o nové přihlášení. A teď vidím, proč mi rozšíření nejde nainstalovat do c:geo (zaryté odpůrce této appky prosím o shovívavost) a hlásí mi nedostupný web. 

Tak snad bude GCVote obnoveno, když už jsem se rozhoupal.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 28 říjen 2018 - 7:38

  • 0

#128 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2018 - 20:47

Může dojít i na nejhorší a GCVote skončí a nezbude, než se řídit jen podle FP. Jaktakž to jde, ale je fakt, že já často přiřadím FP i obyčejné tradičce na nezajímavém místě jen proto, že se při odlovu něco zajímavého stalo nebo byl fajn minievent u keše, abych si jednou zpětně ve svém logu početl, co že se to tam stalo :). Je to zkrátka můj Favourite List, který si tak tvořím, ale může to nesprávně ovlivnit rozhodování jiných kačerů.

 

U GCVote jsem keš hodnotil co možná nejvíc z hlediska toho, kdo se teprve pro ni bude rozhodovat.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#129 Klaye

Klaye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2019 - 19:15

tak asi na to došlo, GCVote nefunguje, aneb GCVote is currently broken and may never be fixed. Sorry....to mě mrzí, přišlo mi to o hodně smysluplnější a lepší než FP

 

EDIT: tak beru zpět, stránka už funguje, ale nejde mi to nainstalovat na přeinstalovaném počítači. Běhá vám to?


Tento příspěvek byl upraven od Klaye: 21 květen 2019 - 19:17

  • 0

#130 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2019 - 22:12

Dal's odkaz na GCVote.de, kde je opravdu ona hláška. Spravná adresa je ale GCVote.com...!
  • 0

#131 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2019 - 10:01

GCVote.com: GCVote is currently broken and may never be fixed. Sorry.


  • 0

#132 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2019 - 11:39

No ale hodnocení jinak funguje.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#133 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2019 - 20:01

GCVote.com: GCVote is currently broken and may never be fixed. Sorry.


Hmmm, teď ano, obě adresy hlásí tu neradostnou zprávu. Včera to ale bylo, jak jsem psal...
  • 0

#134 Klaye

Klaye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2019 - 20:55

nebazíroval bych na tom, jestli to bylo .de, nebo .com. Ani jedna mi nefungovala v určitou chvíli, ale pointa je jinde. Nedokážu to už zprovoznit na počítači. Pokud už script máte, tak vám to asi dál funguje. Ale já potřebuju chci nainstalovat gcvote znovu a už mi to nejde... škoda, ale tak už to chodí.


  • 0

#135 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 7:49

Nikdy jsem to nepoužíval, ale teď se mi to do Tampermonkey nainstalovat povedlo a hodnocení vidím.

http://gcvote.com/install_en.php

Přidávat zatím nemůžu, nemám heslo.

Ale vidím, že všechny novější keše, mají nula hodnocení, asi to teď moc lidí nepoužívá.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka