Přejít na obsah


Fotka

wigo Hans Hagen - společný odlov 28.10.


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
46 odpovědí na toto téma

#41 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 18:10

zajimave by mohly byt Signaly z vesmiru - GC286H5
  • 0

#42 Sven-10434

Sven-10434

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 18:38

Bacha, jeden nas geo-bohuzel-kolega a zaroven nadsenej "zelenej" mi psal email ohledne Hagena a vyhrozoval, ze bude zejtra cihat na trase a pokutovat kacery. Tak si na nej davejte pozor, at nema moc velkou radost. Hodne stesti pri lovu! Sven
  • 0

#43 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 21:03

Sven napsal/a:
musim rict, ze byste me vic potesili vlakovym vyletem. Nechte si to prosim jeste projit hlavou - usetrite za benzin, udelate neco pro prirodu,…
Doufam, ze jsem vas aspon trochu zviklal a ze se aspon zastydite, ze jedete karou ;-D Sven


Já mám vláčky taky rád, poněvadž jsou romantický, poněvadž jsou trampský, poněvadž jsou country & western, poněvadž s nima jezděj hoboes, to všechno beru, ale bohužel od té doby, co mám poněkud větší rodinu je pro mne cestování s ČD spíše vzácným milionářským výstřelkem, zážitkem, co se pořizuje dětem za odměnu. Jediné pozitivum veřejné železniční dopravy je to, že se netřeba vracet z výletu nebo vandru k výchozímu bodu. Jinak je to drahé, pomalé a špinavé přesouvání s firmou, co po sobě zanechává obrovská zaolejovaná brownfields a slouží k obohacení spřátelených managementů. Jestli je to zelenější cestování je rovněž k diskusi - např. zde http://www.dfens-cz....anku=2010101004.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#44 NiHa58

NiHa58

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 21:05

Potvrzuji nastup na uvedenych souradnicich . Budu tam.
  • 0

#45 jednou nohou v hrobe

jednou nohou v hrobe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 21:06

Sve misto ve voze c.2 uvolnuji... budto v 9:30 na benzine vlastnim anebo cca v 1100 na wigu, zelBohu musim resit takhle ukvapene a taky vozmo, ikdyz na srbac mne vlacek privezl jiz mnohokrat..;-) kazdopadne budu doufat, ze vse klapne jak ma a se "zelenym" uzijem hodne legrace..
  • 0

#46 brouk

brouk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 21:59

Sven napsal/a:
Bacha, jeden nas geo-bohuzel-kolega a zaroven nadsenej "zelenej" mi psal email ohledne Hagena a vyhrozoval, ze bude zejtra cihat na trase a pokutovat kacery. Tak si na nej davejte pozor, at nema moc velkou radost.
Hodne stesti pri lovu!
Sven

Je vidět, že autor nepochopil ironii. Jen jsem se mu snažil vysvětlit že existují jakési zákony a že ať se mu to líbí nebo ne, že je porušuje a zkrátka umisťovat kešky kam se zlíbí zkrátka nejde. Záleží na domluvě a vždy často existuje kompromisní cesta. Tady bohužel žádná předchozí komunikace neproběhla. Vůbec nejde o to bránit rezervaci vlastním tělem, ale o to aby se dal usměrnit pohyb lidí v případech že hrozí reálné nebezpečí o kterém ani neví.
P.S. Poblíž finálky je jediná a poslední lokalita hrachoru různolistého v Českém krasu. http://botany.cz/cs/...-heterophyllus/
  • 0

#47 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 11:01

Děkuji všem za společný odlov.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama