Přejít na obsah


Fotka

krabicky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 14:39

Osobně kupuji zaklapávací krabičky v OBI na Roztylech, kde jsem nalezla i nejlepší cenu a výběr velikostí a tvarů. Více nás trápí "zipovací" sáčky(pouzdra) - mají je v Tescu na Národní, ale i ty nejmenší jsou děsně velké a do našich tradičních "small" se vejdou jen poskládané, což se mi příliš nelíbí.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 12:53

V Brne jsem je sehnal podvakrate, jednou ve Vichru, a podruhe na Masarykove u Cimrmana. Ze hledate pouze v ?marketech je podivne, ale takova je uz doba :) Zkuste to v centru :)) Chodte se tam ptat, i kdyz nebudou, ja to taky obcas vyzkousim, treba to necemu pomuze a budou je objednavat casteji :)

Náhodou ve Vichru jsem si teď koupil velice pěknou trojlitrovku na nakládaný hermelín, takže není pravda, že nechodím do centra. Akorát jsem zrovna nemyslel na založení žádné cache. Ještě to tam zkusím včetně toho Cimrmana, díky.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 14:28

Google pomůže

ne Google, ale Kolombo pomůže, díky: vždyť od toho je toto fórum
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 14:52

Osobně kupuji zaklapávací krabičky v OBI na Roztylech, kde jsem nalezla i nejlepší cenu a výběr velikostí a tvarů.

Kupoval jsem v OBI Ruzyně levnější variantu Clip&Close - nejmenší regulárka tak do 100Kč, small asi 70Ká. Lock&lock jsou přibližně o třetinu dražší. Máte někdo lepší zkušenosti?
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 16:42

Osobně kupuji zaklapávací krabičky v OBI na Roztylech, kde jsem nalezla i nejlepší cenu a výběr velikostí a tvarů.
Více nás trápí "zipovací" sáčky(pouzdra) - mají je v Tescu na Národní, ale i ty nejmenší jsou děsně velké a do našich tradičních "small" se vejdou jen poskládané, což se mi příliš nelíbí.

Zipovaci pytliky jsem kupoval normalne v papirnictvi, mnoho velikosti od "mikro"
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 18:03

Více nás trápí "zipovací" sáčky(pouzdra) - mají je v Tescu na Národní, ale i ty nejmenší jsou děsně velké a do našich tradičních "small" se vejdou jen poskládané, což se mi příliš nelíbí.

Kvalitni papirnictvi/kancelarske potreby je v Dejvicich na SZ strane namesticka mezi Kafkovou a Wuchterlovou ulici (pro zavislejsi: mezi Nadrazim Dejvice a Tremi krali .-)). Zrovna pred par dny jsem tam byl doplnovat zasobu sacku a predvedli mi je od tech opravdu nejmensich hezky vystavene "na desce" i s cenovkami.

  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 14:58

Ja to tedy zatim resil krabickama do mikrovlnky (z Hypernovy). Ale ted jsem se sveril kamaradovi s bazenem, a ten mi daroval sroubovaci pixly s prachovkou od chemie do bazenu.
Takze ja doporucuji pritele s bazenem ;-)
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 21:54

Kupoval jsem v OBI Ruzyně levnější variantu Clip&Close - nejmenší regulárka tak do 100Kč, small asi 70Ká. Lock&lock jsou přibližně o třetinu dražší. Máte někdo lepší zkušenosti?


Souhlasím, naše tradiční "small" pořizuji za cca 70 Kč
Prostě : když nevíte coby, najdete to v OBI!:-D
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 20:48

Nedelali jste nekdo schranku z plastovych odpadnich trubek jak je to zmineno v navodu jak zalozit cache ? Mam jich doma plno, ale nevim jakym zpusobem je zadeklovat.
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 15:51

Ja to tedy zatim resil krabickama do mikrovlnky (z Hypernovy). Ale ted jsem se sveril kamaradovi s bazenem, a ten mi daroval sroubovaci pixly s prachovkou od chemie do bazenu.
Takze ja doporucuji pritele s bazenem ;-)

A lidi s bazénem zase doporučují zavést v bazénu systém slané vody a síranu hlinitého, pak nejsou potřeba žádné (jiné) chemikálie do bazénu :-))
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 22:31

Já jsem zase asi 2 x použil s úspěchem (nebo si to alespoň myslím) takový malý kbelík i s uchem např. od větších balení salátů, utopenců či zavináčů. Nejlevněji aktuálně v Makru (i s obsahem v ceně okolo 70,- Kč, objem cca 1,3 l). Vcelku vodotěsné a blbuvzdorné.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 22:43

Já jsem zase asi 2 x použil s úspěchem (nebo si to alespoň myslím) takový malý kbelík i s uchem např. od větších balení salátů, utopenců či zavináčů. Nejlevněji aktuálně v Makru (i s obsahem v ceně okolo 70,- Kč, objem cca 1,3 l). Vcelku vodotěsné a blbuvzdorné.

Připadá mi to křehké, jak je to s trvanlivostí?

  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2006 - 23:29

Připadá mi to křehké, jak je to s trvanlivostí?

Je to bida, me vydrzela asi 3 tydny a to byl konec zimy. Zatim pouzivam krabky z Obi Bauma nebo tak nejak se to menuje, stala 25, klasicka potravinova - objem necelej litru.
Ali
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 8:41

Připadá mi to křehké, jak je to s trvanlivostí?

No zatím je to v terénu ani ne půl roku, ale zato přes zimu. Mně to zase tak křehké nepřipadá, víčko drží lépe než u krabice do mikrovlnky a o to víc těsní. Taktéž myslím, že už jsem to viděl ještě někde jinde, ale nemohu si teď aktuálně vzpomenout.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 10:48

Kdyz jsme u tech krabicek, nemate nekdo tip kde sehnat samolepici folii v maskovacim provedeni, kterou by se krabicka dala polepit?
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 11:01

Kdyz jsme u tech krabicek, nemate nekdo tip kde sehnat samolepici folii v maskovacim provedeni, kterou by se krabicka dala polepit?

Cau. O tom tu uz bola diskusia, skus pohladat. Zda sa mi, ze sa to skoncilo tak, ze Ivetka to objednala z Internetu a delilo sa o to viac ludi?
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 11:10

lepenku najdete zde textilni i pvc http://www.armyshop....58214&Stranka=2
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 15:39

Cau. O tom tu uz bola diskusia, skus pohladat. Zda sa mi, ze sa to skoncilo tak, ze Ivetka to objednala z Internetu a delilo sa o to viac ludi?

Chtěla bych jen upozornit, že ona páska zakoupená v českém armyshopu spiner byla značně nekvalitní a s tou, co dovezl Hageaus z Emeriky naprosto nesrovnatelná. Ta Hageova je psíš jako taková ta univerzální stříbrná lepenka, ta česká jako nastříhaná samolepící tapeta. V praxi máme ozkoušené obě (na jednom eventu ji H. půjčoval) - ta naše prostě nedrží :-(
Napadlo mě, jestli už někdo nezkoušel tuhle. Přijde mi od pohledu lepší, takže pokud by se objednávala, tak se přidám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama