Přejít na obsah


Fotka

Kacerska asociace ano ci ne?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#61 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 13:47

Numira napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

spuzva napsal/a:
Stanu se předsedou kačerskéh spolku. Kdo nesouhlasí, at napíše, jinak beru to, že souhlasíte. Od příštího týdne začnu vydávat členské legitimace a kvartální známky, jedna za 150,- CZK, ty vám pošlu, vy jí zaplatíte a můžete mi říkat předsedo. Zdar !

ok, jdu do dozorci rady :D

Tak to se hlásím na funkci pokladníka :D:D:D:D:D:D


Hmm, tak vidím že všechny funkce, který za něco stojí už jsou rozebraný, tak nemohl bych být pro začátek třeba nástěnkář? A dobrovolně bych si k tomu vzal i obsluhu kopírky...
Jeden nikdy neví, když si vzpomenu na Standu koloťuka, kam to od kopírky dotáhl...:D:D:D
  • 0

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 13:50

A ja bych mohl delat palubniho topice :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 16:45

Citecka napsal/a:

Zegga napsal/a:


nechápu, veveřice... co je na té tragické reportáži špatně?


nevěděli co je usárna a tele, do ohně i plivli, živly... :D:D:D

a pyžamo že nesnese se v lese... :D:D:D


Zákládám "Svaz kačerek za práva žen v Geocachingu" a jmenuju se vrchním radou svazu. Tak.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#64 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 19:08

Požaduji doklad, žes žena. Ověřený, kontrolovatelný. S fotografií důkazu pro kontrolu. Vlastně ne. Co já. Přeceda. Spužvooo?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#65 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 22:34

pepa.z.pocernic napsal/a:
.. že to funguje jinde je irelevantní, protože jiné podmínky. Jak píšeš, tak v tom Coloradu jim nezbývá nic jiného, než spolupracovat a organizovat se. Tady geocachery omezuje jen jejich vlastní svobodomyslnost a nezávislost a každý si dělá co chce, takže nemají ke spolupráci a organizovanosti žádný důvod.

Přesně tak, jakmile se sem dostane ten jejich přiblblý amerikanismus se všemi těmi právními nesmysly, s GC končím.
  • 0

#66 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 23:05

já budu hlavní šťoural ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#67 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2010 - 2:50

dr.vota napsal/a:

spuzva napsal/a:
Stanu se předsedou kačerskéh spolku. Kdo nesouhlasí, at napíše, jinak beru to, že souhlasíte. Od příštího týdne začnu vydávat členské legitimace a kvartální známky, jedna za 150,- CZK, ty vám pošlu, vy jí zaplatíte a můžete mi říkat předsedo. Zdar !

Tak Kačerský spolek, jo?
Tak já zakládám Českou jednotu kačerskou! A jsem prezidentem! A teď se můžeme hádat, kdo jediný je ten oprávněný zástupce všech kačerů... (asi takhle by to nejspíš dopadlo, co?:))

Nedočetl jsem vlákno celé, protože to je vlastně nesmysl jak Alister ...
Ale to co tu napíchli Spuzva a dr.vota, to se opravdu stalo v naší radioamatérské komunitě a nepřejte si znát podrobnosti. Je-li tu nějaký HAM, jistě mi to potvrdí.
k-lord: prosím tě ukaž mi něco co může fungovat v naší republice stejně jako v Americe (kromě baterky ...)
Být členem asociace v Americe má pro mě stejný význam, jako koupit pozemek na Měsíci a stejný efekt jako vsadit Sportku (dva sloupečky náhoda bez šance).
Já říkám NE
  • 0

#68 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2010 - 3:06

DUsoft napsal/a:
k-lord: prosím tě ukaž mi něco co může fungovat v naší republice stejně jako v Americe (kromě baterky ...)
Být členem asociace v Americe má pro mě stejný význam, jako koupit pozemek na Měsíci a stejný efekt jako vsadit Sportku (dva sloupečky náhoda bez šance).
Já říkám NE


No jedna ruka by ti na to urcite stacila. To bohuzel. Jinak trochu nechapu, proc bys mel byt clenem nejake asociace v USA. Uvedl jsem jen priklad, ze jsou organizace, ktere funguji bez problemu. To nebyla agitka, abyste se tam hlasili. :D:D Rozhodne tim taky nechci presvedcovat, aby neco stejneho vzniklo i tady. Ja jsem 100% PROTI necemu takoveho u nas a to protoze je mi jasne, jaky bordel by tam byl. ;);)
  • 0

#69 Discovery Team

Discovery Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2010 - 18:32

Teda nápad strašnej, organizovat kačery do asociace... Snad tak ještě kačerský odbory, který by nás hájily u zaměstnavatele, když tu a tam svévolně kačer zdrhne z práce kvůli FTF... ;) Zegga: tak to je super odkaz, asi to nejlepší, co jsem tady na fóru zaznamenal za poslední dva roky. Kromě tý hymny osady bobrů je ještě super Druhá lavice, bomba, vůbec jsem neznal, díky !!!
  • 0

#70 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2010 - 18:41

Omlouvám se, ale nechci to tady pročítat, je to další vlákno na pěkný flame. Možná věc, jako popsat podrobně o co by šlo a dát hlasovat by tomu teď pomohla... ale bojím se toho, že obecně to bude jen tlachání o ničem...

Za sebe říkám ne. Geocaching nevnímám jako sport a myslím si, že kačeři své "odbory" nepotřebují. Pro mne je to něco jako sbírání turistických známek. Je taky vydaná mapa, mohu si koupit placku atd. Nějak si nedokážu představit, jaká práva kačerů by se měla hájit. Na soulad s legislativou by měl dohlížet sbor schvalovačů a to dle mého stačí.
  • 0

#71 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2010 - 18:47

stačí se podívat, jak fungují některé profesní komory, co na to mají dokonce zákon, a povinné členství :D
  • 0

#72 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2010 - 19:47



;):D:D[/quote]


Dobře Ty!! :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama