Přejít na obsah


Fotka

Nejde mi import logů z vlastních keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 9:42

Teď jsem zjistil, že když dám na vlastní keši import se všemi logy, logy se nestáhnou. Když jsem ji zkusil vymazat a celou nahrát znova, nahrál se mi jen publikační log od rewritera. Zkoušel jsem to i tak, že jsem si uložil celý listing z GC jako HTML soubor a ten importoval. Výsledek je stejný. (tj. nebude to problém s načítáním, ale s ukládáním do databáze, nebo zobrazením). Přitom u jiných keší to jde bezvadně, načte se to do posledního logu. Nevím proč to zrovna na mých nejde. Nemám v listingu něco, co geoget nevezme? Nebo není nějaké zvláštní nastavení pro vlastní cache? Zkoušel jsem hledat v programu i tady na fóru, ale nevím. Potřebuju to jen pro statistiky vlastních keší do profilu. GC2H5PQ
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 9:43

mpik: pokud si to delal v IE, tak ti to nepojede, zkus si to radeji stahnout ve FF nebo Opere. Dalsi moznosti je vyuziti funkce GeoJarry na stahnuti konkretniho GC kodu. Mimochodem, jakou mas verzi Geogetu? Doufam, ze nejnovejsi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 9:51

S474N napsal/a:
mpik: pokud si to delal v IE, tak ti to nepojede, zkus si to radeji stahnout ve FF nebo Opere. Dalsi moznosti je vyuziti funkce GeoJarry na stahnuti konkretniho GC kodu.

Mimochodem, jakou mas verzi Geogetu? Doufam, ze nejnovejsi.

Taky doufám, že mám nejnovější verzi. Tu po změnách na HTML logy. Listing jsem ukládal v ChromuPlus. Texty logů v tom staženém vidím. Ale to byl až pokus, když to nešlo přes tlačítko "Stáhnout listing a všechny logy". Divné je mi, že to jde pro ostatní keše a ne pro moje.
A stažení konkrétní keše přes geojarry jsem zkoušel taky.
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:14

mpik: tak zkut tu tvou pres prave tlacitko a TRVALE SMAZAT nejdriv odstranit z DB.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:34

S474N napsal/a:
mpik: tak zkut tu tvou pres prave tlacitko a TRVALE SMAZAT nejdriv odstranit z DB.

To jsem taky dělal.
  • 0

#6 pendialek

pendialek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:35

Mám v podstatě stejný problém. Při ručním importu mé kešky z uložené html stránky, se naimportovalo jen 5 logů - publikační a 4 nejčerstvější. Stáhnutí logů přes geojary se provede, ale žádné nepřibydou. Zkoušel jsem smazání své kešky, i založení nové db. Pořád to ale nejede.
  • 0

#7 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:40

Nojo, to je tezky. GeoGet neni kouzelnik a naimportuje jen to, co mu predlozite. Takze pokud mu nekdo da HTML listing, ktery obsahuje 5 poslednich logu, co udela? Naimportuje 5 poslednich logu ;-) Zkuste si nejdriv na strance rozkliknout "zobrazit vsechny logy". A nebo pouzit funkci GeoJarry, ktera stahuje listing se vsemi logy.
  • 0

#8 pendialek

pendialek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:44

Věř, že jsem rozkliknul. Naimportoval publikační a pak poslední logy. Jen 5 z 51.
  • 0

#9 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:53

Mas v GeoGetu vyplnene jmeno? Pozna GeoGet, ze jde o tvoji kes a obarvuje ji fialove? Protoze GG je defaultne nastaven tak, aby na kazde kesi zachovaval pouze X poslednich logu a posledni vyznamne logy (napriklad publish log). Vyjimkou jsou vlastni kese. Pokud ale GG nepozna, ze jde o tvou kes, tak se k ni chova jako k ostatnim kesim.
  • 0

#10 pendialek

pendialek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:57

Ano, mám vyplněný nick a je obarvena fialově.
  • 0

#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 10:57

medwyn_cz napsal/a:
Mas v GeoGetu vyplnene jmeno? Pozna GeoGet, ze jde o tvoji kes a obarvuje ji fialove?

Protoze GG je defaultne nastaven tak, aby na kazde kesi zachovaval pouze X poslednich logu a posledni vyznamne logy (napriklad publish log). Vyjimkou jsou vlastni kese.
Pokud ale GG nepozna, ze jde o tvou kes, tak se k ni chova jako k ostatnim kesim.

Jsou fialové. A právě na ostatních se chová normálně, tj. když mám nastaveno uchovat všechny logy, ukáže je. Jen na těch fialových ne.
Ještě bych chtěl dodat, že v databázi geogetu, tj. ...data-gasp/offline/cache/q/GC2H5PQ.htm je to už špatně, jen jeden log, takže geoget ukáže to, co tam je. Ale proč se to tam takto načetlo?
  • 0

#12 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 11:06

Chybu se mi nedari zreplikovat. Vzal jsem GC kod me kese, dal stahnout pres GJ dle GC kodu do uplne ciste databaze jeji listing. Naimportovala se spravne a se vsemi logy. Rozdilem muze byt fakt, ze nejsem na GC.com veden jako autor te kese. Ze by groundspeak generoval webovky jinak, pokud se na listing kese diva jeji autor a ta zmena zblbnula import html do GG? Mozne to je, ale ja to neoverim ani neopravim... Vic s timhle neporadim, to je na Gebyho alias HaLuMu :) EDIT: Aha, takze GG je v tom nevinne. Importuje to, co dostava.
  • 0

#13 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 11:13

Mě se chybu replikovat podařilo. Dal jsem vytvořit novou databázi a do ní stáhnout tu svou jedinou. Napsalo to, že aktualizováno je 108 logů, ale zobrazí se jen ten jeden publikační. Jsem uveden jako autor.
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 11:30

No jo, je tam nekde bota. A kdyz tak pekne prosite... ;)
  • 0

#15 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 11:34

HaLuMa napsal/a:
No jo, je tam nekde bota.
A kdyz tak pekne prosite... ;)

Já se bojím, že tu botu tam mám já. Že jsem v listingu použil něco, co GS vezme, ale GG ne. Jen bych ještě dodal, že u druhé mé, GC2FVH1 to mám podobné. Načtou se mi logy do konce října. Tu jsem ale nemazal, takže kdybych ji smazal a nahrál znovu, bude asi výsledek podobný.
  • 0

#16 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 11:39

Ahoj, mám stejný problém. Logy z vlastních keší se nestahují a zkoušel jsem vše výše popsane ještě dříve než vzniklo toto vlákno. Poslední importovaný log se datuje zhruba kolem začátku listopadu - pak ani ťuk. Vůbec je to nějaké divné - nefunguje ani správné počítání nálezů (několikrát kontrolováno) a rozchází se milníky s GgsIconList i celkový odlovený počet (GC.COM versus GG). Budu rád za každou radu jak tento zádrhel odstranit.
  • 0

#17 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 11:57

akim.cv napsal/a:
Ahoj, mám stejný problém. Logy z vlastních keší se nestahují a zkoušel jsem vše výše popsane ještě dříve než vzniklo toto vlákno. Poslední importovaný log se datuje zhruba kolem začátku listopadu - pak ani ťuk.
Vůbec je to nějaké divné - nefunguje ani správné počítání nálezů (několikrát kontrolováno) a rozchází se milníky s GgsIconList i celkový odlovený počet (GC.COM versus GG).
Budu rád za každou radu jak tento zádrhel odstranit.

Milníky se rozchází, pokud neuvedeš čas, nebo pokud ho v GG u daných keší nenastavíš ručně. A počet nálezů pokud jsi BM a během doby mezi odlovem příslušné keše a stažením do GG ji owner překlopil na PM. Příčin ale asi může být víc.
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 12:02

Tak neimportovani logu odhaleno. V procesu importovani logu dochazi i ke hledani jeho unikatniho ID, pod kterym se pak log identifikuje v databazi GG. A v pripade vlastnich kesi dochazelo k tomu, ze toto vyhledavani ID se omylem chytlo jine hodnoty. Proto zustal jen jeden log - s tim falesnym ID. ;) Uz je to opravene, ale jeste chvilicku vydrzte, rad bych tam pridelal jeste par drobnosti ze seznamu k udelani, at nevydavam verzi jen kvuli jedne malickosti.
  • 0

#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 12:44

Díky za rychlou reakci. Opravdu jsem myslel, že chyba bude někde u mě.
  • 0

#20 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 796 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2010 - 12:46

Tady nejdou smazat příspěvky? Server se zase kouše, nechtělo se to nahrát a najednou to tu bylo dvakrát.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama