Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#21 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 22 listopad 2010 - 13:28

Ty jo...fakt dobrý udělátko. Už testuju :)
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#22 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 14:28

John Viking napsal/a:
Zdravím všechny.
Díky moc LukasX-ouvi za vyzkoušení GPX. Já osobně nemám žádné zařízení ani SW kterým bych GPX mohl testovat. Píšu to naslepo a proto je testování od vás velmi důležité. Do GPX souboru se chystám ještě přidat další přenášené údaje, chybí myslím autor, typ cache a kompletní logování kačerů - zatím tam jsou ty důležitější věci jako souřadnice, popis, hint, obtížnost, terén... jestli můžu poprosit LukaseX, kontaktuji ho s další verzí pro ladění.


Urcite kontaktuj jakmile neco bude - zkusim podrobneji a podam zpravu!

Ohledne jedne veci nastaveni. Zjistil jsem, ze ne vzdycky je pro mne dobre mit cisla zobrazena. Napriklad, kdyz si prohlizim uz nejaky bookmark na mape, tak mi cisla vadi. Slo by udelat nejake rychle zaskrtavatko - tlacitko, kdyz chci cisla zobrazit nebo schovat? Takhle musim deaktivovat a aktivovat cely doplnek, coz je naprd :(

Diky za vyvoj
Lukas
  • 0

#23 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 15:36

John Viking napsal/a:
Prosím, nenašel by se nějaký dobrovolník, který by mi pomohl přeložit CacheList do ruštiny? Ano, zdá se to jako trochu úlet, ale podle sledování návštěv má Rusko nejvíce kromě ČR.


Ahoj, zkus treba potrebna slovni spojeni najit tady http://www.geocaching.su/ H.
  • 0

#24 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 15:37

LukasX: To zaškrtávátko máš v pravém sloupci vedle mapy "Show numbers on map".
  • 0

#25 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 20:22

motty.rt napsal/a:
LukasX: To zaškrtávátko máš v pravém sloupci vedle mapy "Show numbers on map".


Diky, jsem osel - nedoslo mi, ze to bere nastaveni z gc.com :) Sam tohle zaskrtavatko pouzivam. Tim padem skrtam svoji predchozi zadost, takhle to funguje skvele.
  • 0

#26 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 0:07

LukasX napsal/a:
Urcite kontaktuj jakmile neco bude - zkusim podrobneji a podam zpravu!

Ohledne jedne veci nastaveni. Zjistil jsem, ze ne vzdycky je pro mne dobre mit cisla zobrazena. Napriklad, kdyz si prohlizim uz nejaky bookmark na mape, tak mi cisla vadi. Slo by udelat nejake rychle zaskrtavatko - tlacitko, kdyz chci cisla zobrazit nebo schovat? Takhle musim deaktivovat a aktivovat cely doplnek, coz je naprd :(

Diky za vyvoj
Lukas


Ahoj ahoj ahoj.
Tak jsem právě dodělal verzi 0.97, která obsahuje nastavení, ve kterých je možné zvolit, jestli výchozí stav zobrazení číslic je zobrazovat na mapě, nebo nezobrazovat na mapě, viz screenshot http://www.redbutton...download/gcbqks

Ale až teď mi došlo, že to není tvojím hlavním cílem. Jestli ti jde jen o to si rychle ty čísla vypnout a třeba za pár vteřin zase pustit, tak na to tam už mají přímo vedle mapy (zhruba uprostřed) zaškrtávátko přímo klucí z geocaching.com - jmenuje se Show Numbers on Map. - to bude asi to co jsi chtěl aby to umělo, rychle vypnout/zapnout čísla?
  • 0
John Viking

#27 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 21:39

Zdravím všechny.
Jak jsem slíbil, na pluginu dále pracuji. Na základě podmětů od Vás jsem doplnil generování GPX souborů a dodal novou funkcionalitu pro generování WPT (pro OziExplorer = spousta navigací) a CSV (Excel tabulka).

Antuální verze je 0.98 a měla by se Vám stáhnout automaticky, ovšem v náhodném časovém intervalu. Raději přikládám odkaz přímo na plugin: https://chrome.googl...fdkiaconkmfbbpa

Prosím dobrovolníky o testování :) Díííky moc ;)
  • 0
John Viking

#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 23:01

A já si řikala, že tu GPSku nemám nechávat doma, co kdyby náhodou...takle testnu leda jeslti to jede v chromakovi....Stydím se za sebe :D tak holt až v pátek :( Každopádně díky ti, bodrý člověče, za něco užitečnýho :)
  • 0

#29 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 0:19

Daenny napsal/a:
Safryš. Nebylo by něco taky pro Operáky? :)


Přejdi na Chromáky ;)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#30 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 10:28

Vypadá to dobře, už to v gpx aj rozlišuje typy keší... Jen tak dále.
  • 0

#31 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 11:36

Zdravím všechny.
Do CacheListu přibyla nová zajímavá vlastnost pro uživatele bez prémiových účtů - můžete si skrývat na mapě již nalezené cache, vic screenshot http://www.redbutton...download/buisdc .
Můžete to otestovat :) ;)
  • 0
John Viking

#32 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 11:46

Ahoj, nainstalovano a funguje ;) hlavne v mistech, kde je hodne cachi a hodne jich tam mam odloveno to docela zjednodusuje hledani Diky p.s. ja vim, ze uz s tim prudim, ale neda se do souboru pro tisk nejak dostat i ta mapka?)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#33 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 11:57

nosferatu XIII. napsal/a:
ja vim, ze uz s tim prudim, ale neda se do souboru pro tisk nejak dostat i ta mapka?)


Určitě s tím počítám pro nějakou další verzi jako volitelnou možnost přidání do toho tisknutelného seznamu. Musím ještě promyslet jak to realizovat kvůli velikosti obrázku mapky apod.
  • 0
John Viking

#34 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 8:42

Ahoj Johne, nejak mi to ted nechodi to skryvani nalezenych cachi :( tak se chci zeptat, jestli je to jen u me a nebo v celym baraku :D (pri me paranoie mne napadlo, jestli se nekdo z GS nenastval, zes nam nePM dal tuto funkci pro platici...) (jinak diky, ze to s tema mapama zkusis ;))
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#35 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 9:53

Už to tu od někoho před časem padlo...bylo by možno měnit souřadnice u mysterek? A možná i u multin, některé bývají luštitelné od stolu. Mně by to hodně bodlo (a snad i ostatním), protože zatím musím stažené gpx ještě protáhnout GG.
  • 0

#36 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 9:59

4 nosferatu XIII. - zvláštní že ti to nefunguje, mě to chodí, mohl bys poslat nějaký screenshoty nebo něco, abych odhalil chybu? Jinak toho jestli se někdo z GC.com nenaštve že dělám všechno pro PM se taky bojím, nevíte někdo jak by to mohlo být právně? 4 motty.rt: Jo, jasný, rozumím, dodělám - účel plně chápu, obtížnost přiměřená, přínos značný... ;)
  • 0
John Viking

#37 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 10:36

tak asi plany poplach, sorry, uz to zase jede...asi mi to nejak blblo:| jinak by to melo byt pravne nevim, ale doufam, ze kdyby se jim to nelibilo, ze te nejdriv nejak kontaktuji nez podniknou nejaky hardcore... EDIT: z pravniho hledika mne napada jen autorsky zakon, na GS je toto: http://www.geocachin...termsofuse.aspx no ale nevim...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#38 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 19:10

Zdravím všechny, především motty.rt -ho, protože jeho požadavek se mi zdál podle priorit nejužitečnější :) Vydal jsem tedy novou verzi CacheListu 1.0.7, která umožňuje editovat souřadnice. Provádí se to v tisknutelném seznamu cachí, kde lze souřadnice přepisovat. Snažil jsem se ošetřit vstup na uživatelské chyby (například psaní textu místo čísla, překlepy apod), tak to snad bude fungovat. Prosím o co nejdůkladnější otestování motty.rt -ho jestli mu takto funkcionalita vyhovuje ;) Rozšířil jsem i filtr o tradiční, multi a mystery cache. Zbytek mi přijde trochu plýtvání místem. Filtr používejte s úvahou, skrývání je realizováno přes JS a relativně zpomalí procházení mapou - testovací režim jestli je možné to takto nechat ;) ...pište další nápady. Zatím eviduji například mapku v tisknutelném seznamu a přesouvání pořadí cachí.
  • 0
John Viking

#39 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 20:47

Dobře to vypadá, dobře. V GG se zobrazily změněné souřadnice, takže bez problému. Kompletně to vyzkouším někdy v týdnu. Zatím co jsem si jenom letmo všimnul - nezobrazuje se owner. A možná bych tam ještě někde přidal možnost zvolit si název vytvořeného souboru, ať se to nejmenuje cachelist, cachelist(1), cachelist(2) atd. Toť zatím vše, během pár dní podám další hlášení. Dík za rychlou práci. EDIT: Už vím, co jsem ještě chtěl - zobrazení CacheList Filteru prosím pouze jako volitelnou možnost, jako PM to tam teď mám vlastně dvakrát (jednou od tebe a jednou od GS)
  • 0

#40 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 14:09

Tak můžu přidat zkušenosti z dnešního lovu. Všechno se zdá být perfektní, pro mě je to ideální věcička. Jediný nedostatek, který jsem dneska zaznamenal (kromě toho, co jsem psal včera), je, že mi tam chyběly logy (řekněme posledních 5). Když se člověku nedaří, tak se na ně rád koukne. Pokud bys chtěl další náměty na zlepšení, tak to už bych se musel zapřemýšlet, co bych tam rád ještě měl.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama