Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#321 amoulek

amoulek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 10:51

Ano, přenos do Garminu zmizel, to je ale opravdu pěkně na prd. Tuto funkci jsme používali nejčastěji a vlastně to byla pro nás (máme ještě starý Legend HCx) funkce, která nám nejvíce usnadňovala nahrávání kešek a šetřila čas. Škoda. Bylo by fajn, kdyby se tam zase časem vrátila... Nevíte, zda to mají tvůrci v plánu? Děkuji.
  • 0

#322 Pe-Ka_cz

Pe-Ka_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 15:44

Prosím vrátit přenos do garminu
  • 0

#323 Pe-Ka_cz

Pe-Ka_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 15:46

Prosím vrátit přenos do garminu
  • 0

#324 beze.cz

beze.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 17:53

Tak jsem udělal taky tu chybu a aktualizoval jsem. A přišel jsem také o možnost přenosu do Garminu. Autor píše, že dočasně.... tak snad :)
  • 0

#325 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 20:17

Zdravím všechny kačery. Pokusil jsem se doprogramovat zpět Garmin funkcionalitu, která byla dočasně odstraněna kvůli přechodu na nový bezpečnostní systém Google Chrome Extension/Rozšíření – kterými je právě i CacheList. Bohužel to stálo úsilí v podobě dalšího přeprogramování dříve fungujících funkcí. Snad to bude od verze 3.0.4 fungovat i s novými Google pravidly. Sám Garmina nemám a nemohu to vyzkoušet reálně, jen do té míry, že většina skriptů běhá a nehlásí chyby. V souvislosti s tím, že jsem musel vydat novou verzi, která neměla hned všechny features (například pro Garmina), mi přišlo relativně dost emailů. Z velké většiny emailů mi je až doteď velmi nepříjemně po těle. Vážně jsem zvažoval, že celý CacheList okamžitě stáhnu/zakážu (minimálně z ČR WebStorů, protože všechny nepříjemné emaily byly z ČR). CacheList vyvíjím sám, zdarma, pro ostatní slušné lidi (obdobně jako několik mých dalších projektů). Když si ale přečtu email, kde mi píše nejmenovaný uživatel (občas i anonym) strohé konstatování, že mu něco nejede a ať sebou hodím, že on má na Garmin funkcionalitu nějaký morální nárok - tak je mi zle. Na to, aby mě někdo slušně poprosil, můžu už úplně zapomenout! "Prosím" se dnes nenosí. To dokáže jen velmi málo uživatelů, kterým se vždy snažím vyhovět. Ostatní neslušní až hulvátští uživatelé - odinstalujte si CacheList a vůbec ho nepoužívejte :( . Děkuji.
  • 0
John Viking

#326 amoulek

amoulek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 9:48

Moc děkujeme za snahu a Vaši zprávu. Koukám, že ikonka Garminu už se zase objevila. Co nejdříve vyzkouším! Netušila jsem, že CacheList je výtvorem někoho od nás z ČR. Já si určitě vážím práce lidí, jako jste vy, děláte to z dobré vůle. Proto chápu i Vaše pochyby o dalším fungování aplikace. Vždycky se najdou hulváti, kteří nedokáží ocenit práci jiných, co navíc, dobrovolnou. Já jsem moc vděčná, že přenos do Garminu je opět funkční a budu doufat, že Vám teď přijde víc děkujících emailů než těch, o kterých se zmiňujete ve své zprávě... Pěkný zbytek dne.
  • 0

#327 siri

siri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:06

Já se přidávám k amoulkovi. Cachelist je skvělej prográmek, který mě hodně ulehčuje práci a autovi za to patří velký dík. Zdejší forum sleduji pravidelně a bohužel se člověk čím dál častěji dovídá o těch jedincích, které popisoval John Viking. Rewievři a ostatní zainteresování musejí být fakt dost psychicky odolní jedinci, že to ještě snášejí... Na druhou stranu, Johne Vikingu, věz, že je spousta těch, kteří tvoji práci oceňují a kterým pomáhá, ale kteří své názory bohužel tolik neventilují tady na foru (na rozdíl od té druhé skupiny) a raději vyrazí do terénu na kešky, které si připravili Cachelistem :D Díky
  • 0

#328 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:10

Tak abych zvedl tvůrci náladu. Moc ti děkuji, přes Cachelist si připravuji 90% odlovů. je to naprosto jednoduchá a rychlá forma přenosu do extrexu. Dík za tvojí šikovnost. David
  • 0

#329 Pe-Ka_cz

Pe-Ka_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:56

Taky se přidávám , díky moc za snahu.
  • 0

#330 nomadm

nomadm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 22:54

zdravím, jak přenesu do Oregona i hint? to nejde?


  • 0

#331 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 23:01

Mě to přenáší bez problému do oregona 450 i hint - při navigaci ke keši je to pak pod položkou - zobrazit hint 


  • 0

#332 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 23:03

Nebo Zobrazit nápovědu. Ono taky záleží na tom, jakou tam máš češtinu ;)


  • 0

#333 nomadm

nomadm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 23:24

už to mám :) díky, pod názvem "zobrazit radu" :)


  • 0

#334 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 19:54

Jo, Zobrazit radu. Nebo Zobrazit protokoly (tj. logy). A nejlepší je Uložit náplň do tiskárny (tj. cartridge - wherigo). Už jsem si na tuto češtinu zvyknul a měnit jí nebudu, ale je pěkná.


  • 0

#335 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2014 - 5:16

Ahoj, byl jsem nucen po letech vytáhnout svého starého etrexe a už nevím, jak se s tímto zachází :-( Nepřišel jsem na to, jak do té navigace naládovat pocket query, tak jsem se vrátil k tomuhle. Naklikám si pár keší, pak dám uložit (zkoušel jsem .loc a .gpx) a pak to uložil do složky Garmin na navigaci. Ale to nefunguje :-( Tak to ukládám porůznu, ale už jsem zapomněl, kam a který soubor dát. :-( Neví někdo?


  • 0

#336 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2014 - 8:51

gpx patří do složky ../Garmin/GPX (alespoň u Oregonu)

 

snad to bude podobné i u eTrex


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#337 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2014 - 10:40

U oregonu ano, ale u etrexe je jen složka Garmin, GPX tam není :-( Před lety mi to nějak fungovalo, ale už si nepamatuju, jak jsem to dělal :-) Oregona jsem zapomněl na návštěvě, tak ještě nějakou dobu musím vydržet s etrexem.


  • 0

#338 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2014 - 11:18

MapSource/POILoader. Jinak to nejde, jestli me pamet nesali.


  • 0

#339 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2014 - 13:39

Ahoj, byl jsem nucen po letech vytáhnout svého starého etrexe a už nevím, jak se s tímto zachází :-( Nepřišel jsem na to, jak do té navigace naládovat pocket query, tak jsem se vrátil k tomuhle. Naklikám si pár keší, pak dám uložit (zkoušel jsem .loc a .gpx) a pak to uložil do složky Garmin na navigaci. Ale to nefunguje :-( Tak to ukládám porůznu, ale už jsem zapomněl, kam a který soubor dát. :-( Neví někdo?

Přes cachelist je tam přímo ikonka- Garmin. Dáš vyhledat GSP, když ti ta najde přopojenou GPS přes USB tak dáš jen Zápis dat a je to hotovo. Já si to ještě raději tisknu, na to je tam taky ikonka :-)


  • 0

#340 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 19:54

Založil jsem na Wiki heslo CacheList, ale protože ho nepoužívám, tak nemám dostatek praxe napsat mu celé heslo, včetně návodu k použití.

 

Nechce se toho někdo z jeho uživatelů ujmout ??

 

http://wiki.geocachi.../wiki/CacheList


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama