Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#341 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 21:36

Při rozkliknutí ikonky keše na mapě se mi v náhledové bublině přestala zobrazovat ikonka cachelistu. Při plném zobrazení listingu to funguje. Plugin mám v aktuální verzi. Tak nevím, jestli s tím mohu něco dělat, anebo si prostě budu muset počkat na opravu. Jinak perfektní prográmek!!!


  • 0

#342 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 9:17

Při rozkliknutí ikonky keše na mapě se mi v náhledové bublině přestala zobrazovat ikonka cachelistu. Při plném zobrazení listingu to funguje. Plugin mám v aktuální verzi. Tak nevím, jestli s tím mohu něco dělat, anebo si prostě budu muset počkat na opravu. Jinak perfektní prográmek!!!

I mě z Chormu zmizela ikona pro přímý odkaz v náhledévé bubline v mapě??????


  • 0

#343 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2014 - 20:34

Bohužel mám stejný problém jako předchozí kolegové.

Ikonka je pouze v otevřeném listingu, což je někdy dosti nepohodlné. :(


  • 0

#344 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2014 - 21:00

Hlásím to samé-jen s geoseznamem. Od posledního upgradu.


  • 0

#345 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2014 - 22:16

A neni to tim, ze scripty jsou vazane na url a url se ted zmenilo tim, ze mapa je na https?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#346 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2014 - 12:58

gord: tak toto nevím a ani nevím kde by se to dalo zjistit :D  to musí někdo povolanější.

 

 

 

 

Ale ještě mám jeden problém. Při tisku seznamu z CacheListu (když si dám tisk před vytvořením gpx souboru) se mi nezobrazuje Typ keše. Nevím, jestli mi někde něco nechybí v nastavení, nebo jsem teď byla nucena vyměnit počítač. Nebo to je možná taky tím scriptem... netuším.


  • 0

#347 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2014 - 16:39

Zdravím všechny.

Děkuji moc megy29 za přímé napsání emailu, že CacheList nefunguje! Bez ní bych to sám nezjistil.

Dlouho jsem na CacheListu nedělal, protože jsem měl práci s jinými free projekty (kdo se chce podívat: https://jokereactor.appspot.com )

 

 

Dnes jsem aktualizoval verzi na 3.0.6 a ikonka pro přidávání se opět již zobrazuje. A jak říkal Gord, bylo to změnou URL na httpS.

Mějte se krásně, zatím ahoj Radek


  • 0
John Viking

#348 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2014 - 20:58

Zase jsem po delší době spustil Chroma, nainstaloval Cachelist (který mi neznámo proč zmizel) a stahoval po jedné. Jednorázově jsem jel služebně na severní Moravu a nechtělo se mi stahovat vše do geogetu. Nakonec z těch cca 30 keší jsem měl čas jen na jednu a ta byla na místě, že bych navigaci ani nepotřeboval. Ale stahovat jsem musel z listingů. Jsem rád, že to už snad zase jde z bubliny.


  • 0

#349 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2014 - 10:43

Ahoj všem. Včera jsem bohužel zjistil, že se mi nějak podivně chová Cachelist :( Nacvakám si do něj jedenáct keší (mysterky, tradičky), uložím jako gpx, nahraju do Oregona a v něm se mi vždy zobrazí třeba jen 6, nebo 7 keší. Navíc se zobrazuje všechno jako Tradiční kešule. Fakt nechápu čím to může být. Přitom když to stejné gpx, které nahrávám do Oregona naimportuji do GeoGetu a z něj následně exportnu do Oregona, tak se už zobrazí všechny (tentokrát ale zase všechny jako mysterky). Zkoušel jsem ukládat obsah Cachelistu i jako přímo GPX, nebo přes volbu "Vytvořit seznam pro tisk" . Export přímo do Garminu mi nějak nechce fungovat vůbec. A ještě jsem si všiml jedné věci, ale ta trvá už o dost déle - když ukládám přímo jako gpx, tak se vždy uloží pojmenovaný jako poslední ukládaný soubor. Prostě Cachelist správně pojmenuje soubor jen v případě, že se ukládá přes volbu "Vytvořit seznam pro tisk". Přes volbu "Vytvořit gpx" uloží vždy pod názvem posledního souboru ukládaného přes volbu "Vytvořit seznam pro tisk".

 

Tady přikládám odkaz na daný GPX těch jedenácti keší, který mi v Oregonu zobrazí jen 7 z nich:

 

http://uloz.to/x4my2c2G/tisnov-gpx

 

Vám ostatním funguje všechno korektně?

 

Díky...a hlavně díky autorovi za super prográmek - bez něj už si plánování odlovů nějak nedokážu představit ;-) 


  • 0

#350 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2014 - 11:00

gc.com menil typy WP, tak jestli to chovani cachelistu s tim nejak nesouvisti. Googet je na to upraven, proto mu to nevadi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#351 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2014 - 14:17

Ahoj všichni.

Pokusil jsem se opravit načítání typů cachí podle posledních změn na geocaching.com. Také jsem se pokusil opravit pojmenovávání generovaných souborů při ukládání. Chtěl bych poprosit především Onygzz&Pudinka o kontrolu jestli je vše OKá. (Při testování prosím ověřte že máte poslední verzi 3.0.7. případně aktualizujte.)

Díky Radek


  • 0
John Viking

#352 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2014 - 17:00

Otestováno - vše, až na export přímo do garminu OK. Podrobnější report zaslán přes PM.

 

Díky nastotisíckrát ;-)


  • 0

#353 turekjos

turekjos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 14:58

Ahoj, mám problém s cachelistem, klasicky si vytvořím seznam keší a dám ho vyexportovat jako gpx soubor. Soubor nahraju do telefonu (android) do locusu (vyzkoušeno, že nefunguje ani na dalších appkách i na jiných telefonech), dám načíst keše do mapy locusu a tady začínají problémy.

 

Cachelist nedovede rozlišit nahrané typy keší a přiřadit jim ikonku, vše zobrazí v locusu jako tradičky, což je nejhorší třeba pro earthky, případně třeba letterbox jako ikonku neznámého otazníku, dále se v cachelistu do gpx nenaimportují atributy keší a obrázky v listingu.

 

Mám poslední dostupnou verzi, cachelist je super doplněk, ale tohle se mi nějak zbláznilo... Je nějaký způsob, jak to řešit?

 

Díky


  • 0

#354 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 18:10

Jestli to neni nedavnymi zmenami na webu ... treba na ne jeste neni cachelist upraven.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#355 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 19:12

Ahoj, mám problém s cachelistem, klasicky si vytvořím seznam keší a dám ho vyexportovat jako gpx soubor. Soubor nahraju do telefonu (android) do locusu (vyzkoušeno, že nefunguje ani na dalších appkách i na jiných telefonech), dám načíst keše do mapy locusu a tady začínají problémy.

 

Cachelist nedovede rozlišit nahrané typy keší a přiřadit jim ikonku, vše zobrazí v locusu jako tradičky, což je nejhorší třeba pro earthky, případně třeba letterbox jako ikonku neznámého otazníku, dále se v cachelistu do gpx nenaimportují atributy keší a obrázky v listingu.

 

Mám poslední dostupnou verzi, cachelist je super doplněk, ale tohle se mi nějak zbláznilo... Je nějaký způsob, jak to řešit?

 

Díky

 

V c:geu mi to normálně funguje, takže chyba zřejmě nebude na straně CacheListu.


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#356 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 20:16

Ahoj.

Děkuji moc Quellenovi za reakci. Mě to bohužel, nebo spíš bohudík, také stále funguje jak má.

Vyzkoušel jsem si zadat 3 kešky, tradičku, multi a mysterku (značenou jako Unknown Cache) a do generovaného GPX souboru se informace klasicky propíše – to si může každý ověřit například tím, že si zmíněný GPX soubor otevře v textovém editoru (Notepad, PSPad, Notepad++ aj.). Myslím si, že problém bude pravděpodobně někde na straně té aplikace „locus“, který čte typ keší asi jinak.

 

Chtěl bych všechny ostatní poprosit o informaci, zda se jim zobrazují v jejich aplikacích a zařízeních typy keší správně – ať to můžeme potvrdit nebo vyvrátit. Změny na geocaching.com jsou možné a já bych se o nich nedozvěděl - bohužel mi zatím geocaching.com nedávají dopředu vědět o změnách na svém webu :-D

 

Díky,s pozdravem Radek


  • 0
John Viking

#357 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 22:12

Zkusím hned jak přijedu domů na Oregonu..ale ještě o víkendu jsem do Oregona z CL keše generoval a bylo to v pořádku.
  • 0

#358 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 23:52

Takže na Oregonu to taky v pohodě funguje..zkoušel jsem Multi/Mystery/Tradice a všechny ikony atd v pořádku. Windows7 Ultimate.


  • 0

#359 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 6:18

Také Oregon 450. Ikony keší zobrazuje správně :)
  • 0

#360 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 6:31

Ahoj.

Chtěl bych všem moc poděkovat za otestování a potvrzení správné funkcionality! Jsem rád, že Vás to více zkusilo a díky tomu víme, že problém pravděpodobně nebude v CacheListu.

Pokud by CacheList přestal fungovat, dejte vědět, zkusím se na to podívat. Aktuálně ale bohužel nepotěším Turekjose, protože problém bude někde u něj a změny CacheListu by mu nepomohly.

 

Díky, ahoj Radek


  • 0
John Viking




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama