Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#81 Gasparovci

Gasparovci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 21:24

Tak jsem čerstvým majitelem Dakoty 20 a řešil jsem kompletní paperless kešování a strašně moc se mi nechce nic dělat s GG. Nejdříve jsme se nemohl dostat na hint atd (musí se dát navigovat na keš a pak už jsou rozšířenější volby). Do MapSource se import opravdu nedaří. Zkusil jsem tam dát nějaké obyč. gpx (šlo), ale nezjistil jsem důvod proč to tam dávat. V Dakotě krásně funguje gpx z CacheListu pouze nakopírovaný. Děkuji za perfektní plugin Vikingu B)
  • 0
Nokia N8+Ovi Maps s POI+Handy Geochaching 3.5.3+SmartGPX
Dakota 20 Google Chrome + CacheList (plugin)

#82 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 18:15

Díííky, červenám se až za ušima. Budu se snažit postupně vyvíjet další zpříjemnění, video tutoriál apod. :)
  • 0
John Viking

#83 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:41

Ahojky, Díky za moc pekny udelatko, ale mel bych prosbu slo by dodelat když si chci vytisknout udaje o kesce abych si tam mohl pridelat do poznámky jednotlivé stage treba u multin. Nyní v poznámce se zobrazuje jen pár znaků asi 25. Takhle si to tisknu dvakrát, cache list a plus poznámky k jednotlivým stage a celý listing tisknout nechci. Potom v cache listu na prvním rádku je velikost schránky a ta je zobrazována číslem 1,2,3,.. atd, neslo by tam dát volbu a velikost schránky se zobrazovala i slovy micro, small, regular.. atd. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#84 david a klara

david a klara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 10:46

Šikovná věcička co mi nahradí skrýšotlač v situacích kdy se mi skrýšotlač hodil :) Pár postřehů (pokud už je někdo psal tak se omlouvám): 1. Používám SmartGPX a v seznamu ani v náhledu kešky nevidím její obrázek označující tradiční, multi, otazníček, atd. Smajlík za ulovenou keš v seznamu vidět je. 2. Stále také není vidět autor kešky. Jinak mi přijde že je vše zobrazeno tak, jako při importu gpx souboru vytvořeného skřýšotlačem. 3. Byl by problém v možnosti přidat do listu všechny keše, které mám právě zobrazené na mapce (nebo v seznamu) a nemuset klikat postupně na všechna čísla, pokud bych měl zájem o stažení všech? Díky
  • 0

#85 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 12:15

Možná dělám já něco špatně. Ale dají se u multi a mysterek stáhnout do gpx i waypointy?
  • 0

#86 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 22:47

Ahoj ahoj ahoj :) Pro david a klara: Máte aktuální verzi 1.1.5? Někdy to Chrome neaktualizuje hned. Pokud ano a autora cachí to stále negeneruje, prosím napište konkrétní cache, rád bych opravil chyby. Pro mpik: Ano, do GPX se standardně generují i waypointy pokud je má cache uložené a vypsané. Mě to funguje správně i mi to berou programy co zpracovávají GPX na Androidu. Poprosím o kontrolu verze a případně konkrétní cache kde by to blblo. Díííky za reakce. Sám nemám moc šanci změny uhlídat a budu rád za kontrolu/hlášení chyb či změn... a mějte se krásně. :)
  • 0
John Viking

#87 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 9:55

Verzi mám 1.1.5 a už se mi zdálo, že waypointy mám. Tak jsem zkusil ještě jednu a nevidím je. V navigaci. Do Mapsource se tento gpx nenahraje vůbec.
http://pikous.wz.cz/cachelist_14.gpx
Zrovna tady je to skoro zbytečné, výchozí i waypointy jsou na návsi.
  • 0

#88 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 10:41

Musel jsem se teď nějakou dobu učit na zkoušky, ale teďka snad zase začnu testovat a využívat. Zatím drobná technická - nešlo by na stránku, kde se editují souřadnice, přidat vedle ikonky tisku taky ikonku exportu? Myslím, že by to bylo stále přehledné a navíc jednodušší. A taky kdo s tím nemá zkušenosti, tak nemusí vědět, jestli když dá export (tam kde teď je), jestli bude mít opravdu upravené souřadnice. Já si to radši ve vytvořeném GPX ověřuji, nějak tomu moc nedůvěřuji a nechtěl bych v terénu zjistit, že mám od všeho jen úvodky ;-) Díky.
  • 0

#89 david a klara

david a klara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 10:50

John Viking napsal/a:
Pro david a klara: Máte aktuální verzi 1.1.5? Někdy to Chrome neaktualizuje hned. Pokud ano a autora cachí to stále negeneruje, prosím napište konkrétní cache, rád bych opravil chyby.

No pochopitelně, musel jsem to instalovta tak den před vydáním nové verze. Takže autory keší to zvládá.
Mám ale stále problém s obrázky keší dle typu keše v seznamu a náhledu kešky (ve SmartGPX), které se nezobrazují a zdá se že i s identifikací nalezené keše (některým se smajlík přiřadí, jiným nalezeným ne).
  • 0

#90 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 18:15

2motty.rt: hotovo 2david a klara: Prosím, zašlete mi vzorové GPX soubory z CacheListu a z nějaké jiné aplikace která Vám ikonky vykreslí jak potřebujete, například jestli používáte skrýšotlač? - samozřejmě pro jednu a tutéž konkrétní cache. Porovnám to a uvidíme jak to opravit. Díííky
  • 0
John Viking

#91 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 20:43

Díky ;-)
  • 0

#92 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:33

No úplně boží udělátko, díky, díky, díky! P.S. S takovou Chrome půjde brzo jako výchozí prohlížeč..
  • 0

#93 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 16:48

Byl jsem se trochu projít po Olomouci a... 1.) potvrzuji slova mpika, waypointy se nenahrávají (v.1.1.6) a gpx nelze otevřít v MapSource 2.) všechny keše v GPS jsem měl jako tradi, i když některé měly být multi/mystery 3.) potvrzuji, že je to stále perfektní rozšíření
  • 0

#94 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 17:26

Moc dobrá věc, která mi pomohla částečně nahradit Skrýšotlač. Doufám, že v budoucnu bude umět i jiné druhy keší a ty waypointy, ale i tak je to dobré, jednoduché, rychlé a funkční řešení. EDIT: A ještě navíc ten filtr pro BM, paráda.
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#95 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 18:33

Zdravím. Velice rád ty chyby opravím, ale nemám jak, mě to funguje. Jak jsem již psal, potřebuji aby dobrovolníka, který má potebné vybavení a dříve GPX soubory používal z jiného programu a teď mu to v Cachelistu zlobí - sednul a vygeneroval a sem zaslal 2 soubory. Jeden z Cachelistu, druhý z programu kde to kreslí ikonky jak má... => pokud budu mít GPX z Cachelistu pro jednu jedinou cache a vedle soubor GPX z něčeho jiného, tak to přirozeně dokážu udělat podle toho a nebude s tím problém :)
  • 0
John Viking

#96 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 19:41

Áha, já myslel, že se na to už někdo našel. Tak tedy http://monttacek.ic....g/CacheList.gpx a http://monttacek.ic....Groundspeak.gpx . V obojem je jedna a ta stejná keš (správně multi s waypointy). Ten druhý soubor je gpx vytvořený origo na stránce keše, pro vzor předpokládám nejlepší.
  • 0

#97 david a klara

david a klara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2011 - 17:06

John Viking napsal/a:
2david a klara: Prosím, zašlete mi vzorové GPX soubory z CacheListu a z nějaké jiné aplikace která Vám ikonky vykreslí jak potřebujete, například jestli používáte skrýšotlač? - samozřejmě pro jednu a tutéž konkrétní cache. Porovnám to a uvidíme jak to opravit. Díííky

Vzorové gpx jsme zaslali na mail. Díky díky
  • 0

#98 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 10:23

Ahoj ahoj ahoj. Díííky moc za zaslání souborů! Zkusím to v co nejkratší době opravit a vydám novou verzi. :)
  • 0
John Viking

#99 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 14:32

Zdravím všechny kačery :) Vydal jsem novou verzi 1.1.7 Cachelistu, která zásadně mění vytváření waypointů v GPX. Dále přináší opravu na typy cachí a další opravy související se změnami gc.com. Omlouvám se za relativně pozdní opravy, neměl jsem teď ani chvíli volného času. Příště snad bude moje reakce za změny/opravy rychlejší. Nový cachelist přináší i možnost změny textového listingu před tiskem, ale tím i zároveň listingu, který se cpe do všech datových souborů jako GPX. Prosím všechny o testování, zvlášťe na to, jestli se zobrazují typy keší a jestli GPX lze importovat do SmartGPX či MapSource (ani jeden program nemám k dispozici na testování). Zdraví Viking :)
  • 0
John Viking

#100 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 16:46

Vypadá to perfektně. Mapsource už s načtením nemá problém, typy keší se zobrazují, waypointy taky. Kontroloval jsem i jejich popisy a všechno je OK.
Všechno tedy frčí jak má.
Přihodím jen jednu opravdu maličkost - CacheList trochu rozhazuje úvod stránky na gc.com - viz obrázek.
Vložený obrázek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama