Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#121 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 9:39

A jak to funguje s tou novou mapou?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#122 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 10:47

Zatím to s novou mapou nefunguje nijak. Nová mapa je v beta testování a nerad bych programoval změny několikrát vždy odznovu po jejich úpravách v betaverzi, proto čekám až bude nová mapa jako výchozí a jediná možnost - potom se na to vrhnu a něco vymyslím ;)
  • 0
John Viking

#123 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 6:29

Uf, bobma. Skvělá aplikace. Jediné, co mi schází jsou mapky v listinzích. Nebo tam jsou a já nevím kudy k nim. Díky za skvělou práci.
  • 0

#124 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 0:28

Tak stará mapa už asi zůstane nadobro nepoužitelná, uděláš pls update na novou mapu? Díky.
  • 0

#125 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 7:14

Zdravím Všechny. Tak klucí v geocaching.com nahodili novou verzi stránek. Přirozeně je kvůli tomu můj plugin nefunkční, což jsem dopředu očekával. Budu se snažit předělat rozhraní a vydat aktualizaci co nejdříve. Verze 1.1.11 včetně jsou tedy nefunkční.
  • 0
John Viking

#126 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 11:55

Ta nová beta mapa vypadá docela dobře. Jen jsou v ní tři typy ikonek, podle měřítka. Vlastně šest, pro PMO mají jinou barvu (ale zobrazují se i BM). Nejsou v ní čísla u keší, takže nebude na co klikat. Ale nefunguje ani přidání do cachelistu kliknutím na obrázek v listingu. Prostě to předělali. Ale prosil bych o jednu vychytávku. Aby se dal napevno nechat zapnutý Enable personalisation. Skrývání levého pruhu se už teď pamatuje, ale když není personalizace, musí se rozkliknout levý pruh, zakliknout zatržítko a pruh zase schovat. Možná je to jen chyba, kterou odstraní sami Zeměmluvové.
  • 0

#127 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:40

Zdravím všechny. Vydána nová verze CacheListu 2.0.1, která by měla fungovat i na nových mapách (dokud budou pod odkazem /beta/) i na detailu cache. Pro mpika mám také dobrou zprávu, jeho přání bylo snadné vyplnit a po aktualizaci na novou verzi nebude doufejme muset klikat na personalisation. (tak doufám že za to mi dá mpik 5 hvězdiček do hlasování ;) jestli ještě nedal) Prosím o otestování. Funkcionalita GC.com se bude měnit asi teď často, tak ať CacheList drží krok.
  • 0
John Viking

#128 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:58

Strašně rád vyzkouším novou verzi, bohužel tam vidím jen starou 1.1.11 a píše mi to, že už mám nainstalováno. Možná se mi to drží v nějaké mezipaměti, zkusím to asi ráno. A hvězdičky pošlu, až budu vědět jak a jestli na to moje přihlášení stačí. Tento program by si jich zasloužil i víc. EDIT: Odinstaloval jsem a znovu nainstaloval a už šla správná verze. Zdá se že funguje dobře. To se bohužel nedá říci o beta mapě, která nějak nechce ukazovat nově publikované, neodlišuje disablované, apod. Zeměmluvové s tím ještě budou mít dost práce, což je zajímavé na to, jak dlouho tam už ta beta visela. To Cachelist má novou verzi okamžitě. Jdu se učit jak dávat hvězdičky. EDIT2: Hvězdičky přidány. Ale jedna připomínka ještě. Mám dost rychlé PC a hodně rychlé připojení. Přesto 250ms na interval obnovy je málo, když je víc ikonek, chytí se to do smyčky. Sám jsem u minulé verze hrábnul do kódu a prodloužil to na 2s, což naprosto vyhovuje a už se to nechytalo. Nevím, proč to chtělo tak dlouhý čas, asi je pomalá linka od GS, jak je vidět na tom občas hodně dlouhém čekání na načtení ikonek.
  • 0

#129 Cvrckove

Cvrckove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 9:22

Prosím o radu, na novém gc.com mi přestala reagovat ikonka Cache Listu, zkoušel jsem odinstalovat a opět nainstalovat, ikonka stále nereaguje a Cache List je prázdný. Rovněž již nanahraji listing do Dakoty.., pravděpodobně je tato možnost již jenom pro Premium :( . Pokud někdo poradíte, díky moc ......
  • 0

#130 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 9:54

Mam PM a vse slape jak ma (zkouseno dnes po pulnoci :-))
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#131 Cvrckove

Cvrckove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 10:01

Díky, zjistil jsem, že do Cache Listu uložím, ikonka potřebuje přesnější zásah kurzorem.... Nepatří sem do tohoto vlákna, ale natažení listingu do Dakoty asi bez PM nelze ....... :(
  • 0

#132 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 11:03

Pro Cvrckove: Natažení listingu pomocí GPX souborů není závislé na PM účtu. Vlastnění PM pouze umožní vygenerovat GPX soubor přímo ze stránek GC.com. To samé dělá CacheList. Výsledný GPX je pouze textový soubor (XML). Problém bude pravděpodobně v samotném nahrávání do Dakoty. Doporučuji například porovnat textové soubory a případně mi je zaslat.
  • 0
John Viking

#133 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 19:16

Ahoj, ja jsem asi neandrtalec, mam nainstalovanej google + cache list na vrchu mam od toho ikonku, ale nemohu ani za boha prijit na to jak tam mam dostat ty keše, musim byt prihlasenej na gc.com? To prave jsem ale nevim co dal, poradi mi nekdo, cetl jsem cely vlakno a nic jsem nenasel.
  • 0

#134 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 19:54

Buď otevřeš listing a tam máš pod názvem cache ikonku CacheListu, tak na ni klikneš, anebo ve staré mapě zatrhneš (vpravo od mapy) "Show Numbers on Map" a pak keše přidáváš kliknutím na ta čísla v mapě.
  • 0

#135 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 20:51

... a nebo na beta mapě se ta ikonka cachelistu ukáže v bublině po kliknutí na ikonu keše. Zřejmě proto, že v nové mapě (zatím) nejsou čísla, na která by se dalo klikat, tak to udělal takto. A dál - nahoře v prohlížeči máš ikonu cachelistu vedle adresního řádku. Kliknutím na ni se ti ukáže seznam naklikaných a můžeš si s tím hrát dál Nejlepší je nedělat přímo GPX, ale kliknout na tiskárnu, jako seznam pro tisk, a pak je možno texty i souřadnice editovat. Vyhodit třeba anglické části, zkrátit popis, přepsat souřadnice mysterky na vyluštěné, dopsat poznámku... a pak teprve nahoře nad tím kliknout na ikonu diskety a nechat si z toho udělat GPX. Do Oregona ho stačí jen nahrát do příslušné složky, jinak se ten GPX dá otevřít v mapsource a do navigace nahrávat odtud.
  • 0

#136 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 21:06

Aha, už tu ikonku v betě taky mám, ale odpo tam nebyla...a to mám stále stejnou verzi. Hm hm...
  • 0

#137 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 7:15

Aha, takze ty kese musim postupne odklikat, ja myslel ze se to tam samo hodi z toho listingu a nebo z aktualni mapy, tak az budu doma tak vyzkousim, diky
  • 0

#138 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 18:24

Hm tak jsem ted asi 1,5 hod klikal jak blb mam v seznamu 760kesi a nejde to ulozit, pise to chybovou hlasku. Jinak v listingu tu ikonku mam az po rozkliknuti kese, to je spravne? A to se vazne neda pridavat nak po vice kusech nez klikat po jedne?
  • 0

#139 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 18:59

Pokud chceš větší množství najednou, stáhni si geoget a nauč se s ním dělat. Tam je možností spousta. Já ho používám jen na statistiky.
  • 0

#140 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 19:05

jo ten mam taky, ale nejak to zatim nechapu, no nic budu muset studovat a studovat :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama