Přejít na obsah


Fotka

Elias GC1K33Z ARCHIVACE :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
77 odpovědí na toto téma

#21 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 14:09

Fast Hippo napsal/a:
Nejak nerozumim tomu, ze schvalenim projde keska ve tvaru nahrobku umistena na hrbitove. Ale asi jsem moc uzkoprsy.


já se zas podivuji, že procházejí schválením kešky, kdy se jedná o lékovku omotanou hnědou páskou na kartony a to celé zastrčeno do konstrukce billboardu
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#22 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 14:25

Fremen: proc se podivujes? Je na takove kesi neco zasadne vadne?
  • 0

#23 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 16:12

Fast Hippo...ty posíláš fotky svých keší retrívrům? Nikdo neměl ani páru jak pixla vypadá. Jestli se tu zacnete hadat o sr**kach, tak to zamknu..takze pls zadny dalsi offtopic .. fremene, smogeo casem vam mozna dovysvetlim situaci..jak to vidim ja. Nicmene i tak..jestli se me sutr podari dostat zpet (myslim ze podari), tak ani potom z s velkou pravdepodobnosti Elias neozije... ale kdo vi, treba se ma nalada a pohled na vec zmeni
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#24 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 16:43

Qnik: jaky OT? Jako reakci na nekrolog za Eliase jsem vyjadril pochybnost, jestli je tak uplne koser hrat si na hrbitove. Myslim si, ze ne, ale, jak pisu vyse, muzu byt uzkoprsy (101 cm). Jinak nepochybuju, ze ti ta deska dala dost prace a uznavam, ze se povedla.
  • 0

#25 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 16:58

Qnik napsal/a:
Fast Hippo...ty posíláš fotky svých keší retrívrům? Nikdo neměl ani páru jak pixla vypadá. Jestli se tu zacnete hadat o sr**kach, tak to zamknu..takze pls zadny dalsi offtopic .. fremene, smogeo

casem vam mozna dovysvetlim situaci..jak to vidim ja. Nicmene i tak..jestli se me sutr podari dostat zpet (myslim ze podari), tak ani potom z s velkou pravdepodobnosti Elias neozije... ale kdo vi, treba se ma nalada a pohled na vec zmeni


Sleduji, jak se zde začíná v diskuzi přiostřovat . Podle mě zbytečně. Popiskovaná keš byla (a snad ještě bude) parádní, skvělá, suprová a vymazlená. O tom asi není sporu.

Jádro pudla je podle mě v tom, že keše téhle kvality jsou často na hraně pravidel nebo je po "česku" obcházejí.
Naproti tomu mnoho podprůměrných a nezajívavých keší pravidla na 100% splňuje, ale je to nuda.

Tak to vidím já.
  • 0
Nepropadejte panice!

#26 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 17:20

Předně: fotky keše téhle kvality se nikdy neměly objevit na webu (tak jak to je uvedeno v listingu). Pak by autor mohl uvažovat o obnovení. Takhle to už nebude ta správná sranda. Leda že by zase něco spletl, tak jako u té velikosti. ;)
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#27 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 19:24

Této krabičky je opravdu velká škoda, byla parádní:(. Komu asi tak mohla vadit?:@
  • 0

#28 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 20:40

...stále nemám náladu "obhajovat" toho, kdo může za "uklizení" keše a tak odsouvám na zítra. Nicméně...BellaUH... správně NEMĚLY DOKUD...-> autor o obnovení neuvažuje, jen je poňoukán...ale jistě to nedopadne.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#29 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 21:12

Qnik napsal/a:
BellaUH... správně NEMĚLY DOKUD...-> autor o obnovení neuvažuje

Jasně
vím, kdo a jak vlákno založil. Jen jsem to špatně uvedl do odpovědi.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#30 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 22:25

Qnik napsal/a:
...stále nemám náladu "obhajovat" toho, kdo může za "uklizení" keše a tak odsouvám na zítra. Nicméně...BellaUH... správně NEMĚLY DOKUD...-> autor o obnovení neuvažuje, jen je poňoukán...ale jistě to nedopadne.


Hele, kdybyste chodili na eventy včas, mohl jsi být poňoukán i face to face s nezanedbatelnou alkoholickou motivací;) - když už jsem jel takovou dálku.:D:D
Musíš si uvědomit, že ten správnej geocaching (tj. ten, co v každém zanechá nějakou vzpomínku) není o mikroškách v pochcaných městských zákoutích, alébrž o legendách, jako byla (a doufám, že bude) tato, která i takový venkovský skeptiky, jako jsem já, donutí občas zabrousit s hledáním do civilizace... ;)
  • 0
Retired slowcacher

#31 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 7:32

No, konečně slovo chlapa, který mě donutilo sednout a napsat:-D ... Tak prvně k tomu eventu. To víš, když sere čert, tak na jednu hromadu. To že nepřijedem včas bylo jasný..vždyť máme jednu velkou lidskou brzdu:-D Asi ji znáš, netřeba rozmazávat;) Co se (ne)obnovení Eliáše týče. Jako jsem psal jeden email..napíšu i Vám. Skoro od začátku bylo o náhrobku evidentně "správce" hřbitova věděl. Podle ohlasů od lidí i kamarádů, co se kolem hřbitova motali. Nikdy s keší nebyl sebevětší problém, krom povaleného náhrobku, což bylo způsobeno jeho konstrukcí. To jsem nakonec letos po prázdninách vyřešil. Po letních opravách hřbitova byl i Eliáš upraven tak, aby nepadal. Cache žila dál a sem tam měla pár odlovů. Najednou zmizela. A né tak, že by bylo vidět vandalství. První zmíňka přišla, že je tam jen trubka ve které byla keš, o dva dny potom nebyla ani trubka a vše bylo zahlazené, uklizené. To pro mě není žádná známka vandalství, ale šetrného uklizení keše k ohledu na místo. Pro mě signál...tohle tu už prosím nechceme. Řeknu ještě jednu věc o které si každej udělejte svůj obrázek. Sorry, kluci ale musím, protože to tak prostě cejtím. Po zveřejnění FCTP byla na Eliášovi rapidně zvednutá návštěvnost...tak bych se ani nedivil.. Na jaře jsem kolem náhrobku zasejval trávu, protože to tam bylo už tak děsně vydupaný a keš disabloval. Samotnému se mě ta dálnice nelíbila. Další problém je, že je hřbitov v těsné blízkosti se zástavbou - možná i proto je v tak dobrém stavu v jakém je. Tak teď už snad chápete moje důvody k archivaci. Eliáš je jeden celek včetně náhrobku, listingu, velikosti.. "originalitě" logbooku, místa. Proto vážně nepřemýšlím o obnově někde jinde. Pokusím se sehnat náhrobek a zjistit jestli jsou moje úvahy srpávné, ale kdy a jestli se tomu tak opravdu stane..
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#32 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 9:23

Podle obrázků je to nádherné... Ale kluci, vám opravdu nepřijde nikomu nepatřičné hrát si na hřbitově? Tuplem na židovském? Prostě, já bych z toho byl... rozpačitý. Samosebou už jsem na hřbitovech lovil. Ovšem zcela obyčejné krabičky, takovéhle nesahající ani po kotníky. Akorát že byly ve stromě, pod stříškou hrobařovo domku... listing upozorňoval na památnost místa. Člověk se tam cítí jako v botách v obýváku, ale pořád to ještě neruší ducha místa. Ale byť nádherný náhrobek v židovském stylu, se jménem geokešingu, s keškou pohřbenou pod ním... nezlobte se, ale to už je pocitově přes čáru. Už nejdeš na hřbitov vzdát byť svým způsobem úctu. Jdeš si tam jen a jen hrát a ještě si to místo k tomu účelu přizpůsobíš. Okamžitě to z něj nedělá víc než kulisu, ta keš ja tam v tu chvíli důležitější než ty hroby, lidé pod nimi... a vůbec všechno, co symbolizují.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#33 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 10:32

Citecka: souhlasim, prijde mi to nepatricne (viz muj prispevek vyse).
  • 0

#34 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 11:31

Citecka napsal/a:
Podle obrázků je to nádherné...

Ale kluci, vám opravdu nepřijde nikomu nepatřičné hrát si na hřbitově? Tuplem na židovském?
...

O hřbitově můžem polemizovat jestli ano či ně. Ovšem co mě udivuje, že jsou různé kategorie důležitosti či významnosti hřbitovů. Skoro by se dalo předjímat, že na německém by to nevadilo.
  • 0

#35 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 11:37

Malá odbočka: nechystáte zase někdo něco? :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#36 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 11:41

KaMo_cz napsal/a:
Ovšem co mě udivuje, že jsou různé kategorie důležitosti či významnosti hřbitovů. Skoro by se dalo předjímat, že na německém by to nevadilo.

Jeden zajímavý německý hřbitov v Eši svoji kešku GCZ603 má, ovšem mimo areál. A já mám svoji taky na pustém židovském hřbitově - mimo prostor pohřebiště.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#37 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 11:43

KaMo_cz napsal/a:
O hřbitově můžem polemizovat jestli ano či ně. Ovšem co mě udivuje, že jsou různé kategorie důležitosti či významnosti hřbitovů. Skoro by se dalo předjímat, že na německém by to nevadilo.


Čekal jsem, kdy se nějakej chitrej najde a ozve.

Víš co, radši nepředjímej.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#38 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:07

KaMo_cz napsal/a:
O hřbitově můžem polemizovat jestli ano či ně. Ovšem co mě udivuje, že jsou různé kategorie důležitosti či významnosti hřbitovů. Skoro by se dalo předjímat, že na německém by to nevadilo.

Z mého pohledu: hřbitov židovský / indiánský / turecký / německý / ... je místo spojené s jinou kulturou než tou kterou běžně znám. Z toho plyne, že půjdu-li tam čistě za kešulí, je pravděpodobnější že z mé strany dojde k nějakému faux pas, než když budu tutéž kešku hledat u nás na centrálce :).

Ale jak psal Citecka, kdo chce předjímat ... ať předjímá.
  • 0

#39 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:23

No z meho pohledu je mnohem"kontroverznejsi" kes GCGXPB. Stal jsem pred ni a proste jsem se k odlovu nepremluvil...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#40 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 13:25

Mimon_team napsal/a:
Z mého pohledu: hřbitov židovský / indiánský / turecký / německý / ... je místo spojené s jinou kulturou než tou kterou běžně znám. Z toho plyne, že půjdu-li tam čistě za kešulí, je pravděpodobnější že z mé strany dojde k nějakému faux pas, než když budu tutéž kešku hledat u nás na centrálce :).

Ale jak psal Citecka, kdo chce předjímat ... ať předjímá.


Líp bych to nenapsal.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama