Přejít na obsah


Fotka

Série Jablonecké kruháky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#41 blackwolf_cz

blackwolf_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 19:11

Nejdříve si rozmysli jak k tomu vlastně chceš přistupovat... Buďto máš jasnou vizi a záměr, za kterým si pevně stojíš. Pak se můžeš vykašlat na kritiku a nemá pro tebe smysl se o tom bavit na fóru (resp. vůbec o tom zakládat téma). Nebo jsi ochotný si nechat poradit - v takovém případě má smysl tady o tom diskutovat. Pak si ale kritiku musíš vzít k srdci a akceptovat, že 90% špatných logů o něčem musí vypovídat. A to ne o logujících, nýbrž o keši samotné.
  • 0

#42 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 19:27

kulhal napsal/a:
Tvé keše neznám, ale pokud ti je 90% nálezců kritizuje, nestálo by za to se nad těmi kešemi zamyslet?


90% těch co mi píšou, nikoliv 90% nálezců.
  • 0

#43 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 20:30

To Tiskar94: Je mi z Tebe chlapce zle. Ale ono to bude asi tou pubertou, chapu to a jednou to prejde. Pak snad pochopis, co ti chteli Ti negativni kritici sdelit. Btw. jestli chces, muzes poslat nas vsechny kacery kam chces, vynadat do ceho chces, ale udelej to rychle - at se zbytecne netrapis...
  • 0

#44 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 20:38

. . . mě je zase zle z tý vaši věčný kritiky. Ať člověk udělá cokoliv, akorát ho zjebete. Ne, chyba rozhodně není ve vás. Chyba je v tiskařovi protože je to jenom pubertální idiot. Během zítřka sérii disabluju. . .
  • 0

#45 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 20:45

Původně jsem k tomuto tématu nechtěl nic psát, ale posledních pár příspěvků mě zvedlo ze židle. Do Jablonce to mám daleko a kdoví, kdy se tam dostanu. Téma kruháků mi přijde docela slabé, ale takových je spousta. To, že tu autor založí vlákno, je docela statečný počin. Jen si tak říkám, jestli by nebylo lepší ho založit před publikací keší. A ještě mě zaujaly příspěvky čerstvě založených nicků...
  • 0

#46 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 20:46

Tiskar94 napsal/a:
Během zítřka sérii disabluju. . .


Klidek... je hnusne, je tma, prsi nebo snezi. Z toho mame depku vsichni. Nudime se a prudime. Az vyleze slunicko tak to prejde...
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#47 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 20:56

Tiskar94 napsal/a:
. . . mě je zase zle z tý vaši věčný kritiky. Ať člověk udělá cokoliv, akorát ho zjebete.
Ne, chyba rozhodně není ve vás. Chyba je v tiskařovi protože je to jenom pubertální idiot.
Během zítřka sérii disabluju. . .


Vydrž a nenech se odradit! :)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#48 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:07

Nebo adoptovat přeci jen Jablonečtí AplleTeam serii chtěli a připravovaliB);) Pokud se jim nebude líbit listing tak mu daj facku zleva zprava a místo micro oblíbený large primalex a serie je jak vyšitá :) Jo a ještě jsem zapoměl na sponzora obsahu keše kdo se hlásí ? ..... berte to s rezervou citlivé duše GC fóraB)
  • 0

#49 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:13

Tak to tu pečlivě jsem byl teď pročetl a jsem mi jasno. Autor založivší takovéto vlákno, nesmí na příspěvky reagovat, neboť na to čeká pár chytlavých jedinců. A jestli bude výsledkem disablování serie dřív než si ji odlovím, tak budu smutnej. Takže čti, ale nereaguj. První kruháč se mi docela líbil, ale chtělo to tam magnet. Tedy mám na mysli umístění, ne listing. Jo a jestli se to jmenuje JABLONECKÉ kruháky, tak se nám nemotujte do libereckejch, ikdyž to wherigo by byl dobrej fór.
  • 0

#50 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:32

Tiskar94 napsal/a:
. . . mě je zase zle z tý vaši věčný kritiky. Ať člověk udělá cokoliv, akorát ho zjebete.
Ne, chyba rozhodně není ve vás. Chyba je v tiskařovi protože je to jenom pubertální idiot.
Během zítřka sérii disabluju. . .


Hm, místo aby jsi doplnil listingy o nějaké informace o místě, tak se naštveš a zrušíš to celé ?

Protože jediný opravdu vážný nedostatek je to, že máš listingy přes kopírák, jako by jsi zakládal sérii 100 keší ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#51 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:37

Bobr_ napsal/a:
První kruháč se mi docela líbil, ale chtělo to tam magnet. Tedy mám na mysli umístění, ne listing.

Keška je magnetická. Jen ten magnet je k ničemu, neboť kešku nějací kačeři přesunuli na nemagnetický povrch.

kolombo napsal/a:
Protože jediný opravdu vážný nedostatek je to, že máš listingy přes kopírák, jako by jsi zakládal sérii 100 keší ...

Aspoň na ty listingy KOUKNI když už chceš kritizovat.
  • 0

#52 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:53

Tiskar94 napsal/a:

kolombo napsal/a:
Protože jediný opravdu vážný nedostatek je to, že máš listingy přes kopírák, jako by jsi zakládal sérii 100 keší ...

Aspoň na ty listingy KOUKNI když už chceš kritizovat.


Když jsem na ně koukal naposledy, tak všechny vypadaly stejně jako teď vypadá 2 a 3.

No, je to lepší, ale časem ty fotky vyměň za něco normálnějšího, ten mobil, nebo z čeho to je, fotí hrozně :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#53 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:57

ad Tiskar: No tak si zase presne ten psychicky labilni kacer, co se zhrouti po kritice, ktera je v Cesku tak tradicni a ve vetsine pripadu neopodstatnena. Cesti kaceri jsou proste nejnarocnejsi a nejnespokojenejsi. To je proste fakt. Tim ze si zalozil toto vlaknou, jsem si rikal, ze asi budes dost nad veci a kritiku ignorujes. Sorry, mylil jsem se. Neni lepsi nez disablovat, proste poslat kritiky do pr.ele?? Myslim tim takove, co napisou jen ze kes stoji za ho.no. Doporuceni se naopak muze hodit. ;);)
  • 0

#54 Betmeni

Betmeni

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 22:04

To Rigor: Hele furt je to jen křižovatka. :) Ale to, že mi tohle téma nesedí je fuk. To se opravdu dá řešit, tím, že je nelovím a více prudy už ode mne neuslyšíte. :D Nicméně tiskařovi docela fandím. Založit tohle vlákno je docela odvaha a jeho reakce jsou k věci, i když chápu, že teď už to s ním chvilkama cuká.
  • 0

#55 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 22:20

Který "hrdina" měl potřebu ohodnotit v gc vote všechny Tiskařovy krabičky nejhorší známkou? Fuj!

Co trochu objektivity?
Jednička u všech kousků vypadá docela podezřele. Série městských "díkyzabodovek" se někomu líbit nemusí, ale že pak jedním šmahem úplně setře i kešku v lese? Takový naschvál autorovi je dost pitomý!
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#56 rigor

rigor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 4:18

To: Betmeni Spíš zdržovadlo;) To: Ladvanice Z Applu jsem v tom "byl" v podstatě jen já To: Tiskař Než aby jsi tu začal zbytečně prskat, tak bych ti radši navrhnul ať přijdeš na nějakou naší "schůzi". U stolu to přece jen proberem líp... Koneckonců dialog s jedním z pravidelnejch členů už prej vedeš ;)
  • 0

#57 aldamore-6377

aldamore-6377

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 8:46

No jak to tady ctu, tak tomu prestavam rozumet, myslim si (tedy jako ja), ze je kazdeho vec jak svou krabku zalozi, nikoho z kritiku nenuti je hledat, to ze jdete po bodech a ne se proste pobavit hledanim s troskou adrenalinu pri lezeni kamsi na cedule ci po zebricku a hadani se pani mudlochytrou, ktera vam nadava do cikanskech zlodeju, ze chcete odnest v igelitce zastavku (ac si myslim ze jsem fakt blondak s modryma ocima tak nevim). Jednoduse receno, nikdo nikoho nenuti chodit tam kam nechce, stejne tak si myslim ze nikomu neprislusi v teto hre takto kritizovat, je to dobrovolne, Tiskar si to udelal jak on chtel a to je to co nas odlisuje, kazdy to dela jinak. Tak ho nechte a kdyz mate neco proti tak mu pomozte a nepiste, ze je vsechno blbe. Krabky sbiram uz par tydnu a nehonim body, proste si jdu pres obed nekam a kdyz mam chut a cas tak s kamaradem jdeme jak rikame na skatule a vzdycky to delame s legraci, proste se bavime. On vi co rikam (4x4). Hrajte to, proto ze chcete ........... PS : a ted me rozcupujte, ja s tim nemam problem
  • 0

#58 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 9:20

aldamore napsal/a:
No jak to tady ctu, tak tomu prestavam rozumet, myslim si (tedy jako ja), ze je kazdeho vec jak svou krabku zalozi, nikoho z kritiku nenuti je hledat, to ze jdete po bodech a ne se proste pobavit hledanim s troskou adrenalinu pri lezeni kamsi na cedule ci po zebricku a hadani se pani mudlochytrou....
Hrajte to, proto ze chcete ...........

PS : a ted me rozcupujte, ja s tim nemam problem


Nechtel jsem se k tomuhle tyjatru uz vyjadrovat, ale malu reakci si neodpustim.
Proc do techto kesi upichlych horkou jehlou dloubu? Mozna proto, ze v soucasnosti se spousty zajimavych mist (a ze jich ubyva) plni spousty nezajimavych kesi, bez napadu, s odflaklym listingem. Bohuzel to je na ukor treba jinych (lepsich) kesi, ktere nemohou byt diky temto stavajicim realizovany - protoze proste toho, kdo se s tim pipla, predbehne nekdo, kdo proste naseka mikro bez ladu a skladu.
A pak jeste autor prska a nadava, ze se to nekomu laskave nelibi.

Jenze - za tohle muze ceskobudejovicky odchov. Ano, byly i zde vyjimky, ale vetsinou platilo, ze i mestska kes mela napad, mela styl, mela proste uroven - mikro ala siska, klacek, kokos apod.. To je pak radost z hledani. Jenze tohle potrebuje cas, napad, inspiraci a kolikrat i penize.

Me osobne klidne trva nekolik tydnu, nekdy i mesicu nez zrealizuji svoji kes. A kdyz mam pocit, ze to bude propadak, tak ji klidne dam k ledu...

Kruhaky proc ne - ale co treba zacit u listingu - historicka fota, jak to vypadalo pred a po, historicke mapy, dalsi zajimavosti.... Nemusi to byt dlouhe, ale vystizne. Krabky - co takhle treba mikro v sroubu apod.? To je pak radost z hledani.......
  • 0

#59 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 9:33

Ja celkem presne vim jak se Tiskar citi. Kdyz jsem si pred rokemapul dovolil udelat dve kese soucasne a mit pritom nalezeno cca 20 kousku, sesypala se na moji hlavu ohromna kritika. Navic byly obe s hodne hvezdickovym terenem. Co se strhlo mi na vic nez mesic znechutilo geocaching...a hlavne sebralo iluze :o) Na druhou stranu si muj nick zapamatoval cely vychodocesky region :o) Od te doby jsem docela opatrny v kritice cizich kesi :o) Takze k tematu napisu jen: Nenech se znechutit a delej takove kese, ktere bys sam chtel nachazet :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#60 wingshawk

wingshawk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2010 - 19:18

Sice je tu psano, ze jsi s nekym v kontaktu, coz asi nebude az tak pravda, ale neznamena to, ze to nerozebereme ... Prece se na to kvuli chybam a nekonstuktivni kritice nevykasles ...;) A pro vsechny diskutujici si dovoluji podotknout jen jedno jedine: "Hod kamenem, kdoz jsi bez viny..." PS: body si stejne pisete...
  • 0
Dakota 10 + HTC Touch HD + Mio560 + Mio510





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka