Přejít na obsah


Fotka

Série Jablonecké kruháky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#81 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 21:37

Kruháky jsem neviděl, do Jablonce se mi aktuálně nějak nechce. Časem na ně jistě ale dojde. Pozoroval jsem ovšem takový jev, že jsou zkrátka některří kačeři, kteří se více než jiní cítí povoláni posuzovat. Doporučuji proto hodnotit kritické logy také v tomto kontextu - tedy podívat se, co kritizující psal u jiných keší. Často se zjistí, že to má prostě jen v povaze ;-)
  • 0

#82 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 15:02

Tiskar94 napsal/a:
Přiznejte se, kdopak už zkoušel stli u nějakýho z nich není keška? Já tam ty stopy viděl :D


Přiznej se, kdy a u kterého kruháku jsi ty stopy viděl! :)
  • 0

#83 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 15:31

Já ne :D tebe to neopustilo ani v tom sněhu jaj. No auto mam vyházené na hodinu než napadne a autobaterie je nová,takže připraven.
  • 0

#84 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 16:54

Pupkovi napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
Přiznejte se, kdopak už zkoušel stli u nějakýho z nich není keška? Já tam ty stopy viděl :D


Přiznej se, kdy a u kterého kruháku jsi ty stopy viděl! :)


Já se přiznám, já ty stopy viděl u všech.
A teď jsem to prokecnul, sakra :D
  • 0

#85 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 17:07

To je jednoduché místo kruháku udělej vyjímečně obyč křižovatku a BF bude pak pěkná pakárna :D
  • 0

#86 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2010 - 15:12

U Chelčického nahlášeno zmizení krabičky, jakmile bude chvilka tak obnovím. Brutaři to teď asi budou mít velmi jednoduché, neboť už zbývá jen jeden jediný kruhák :)
  • 0

#87 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2010 - 6:43

Tiskar94 napsal/a:
Brutaři to teď asi budou mít velmi jednoduché, neboť už zbývá jen jeden jediný kruhák :)


Konečně námět na smysluplné využití víkendu :D
  • 0

#88 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 19:17

Kačeři lovci, když vidíte, že nějaká keška nevypadá tak jak by správná kešule vypadat měla, použijte prosím NM log. GC2JXJF Jablonecke kruhaky 9 - U Shellky vykradena, ještě k tomu celá rozmáchaná. Krabičku jsem vzal domů a s největší pravděpodobností bude nahrazena mikrokeškou. Mám tady ještě 16 pamětních kartiček, z druhý strany kalendářík na rok 2011, nějaký nápad kam to dát?
  • 0

#89 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 21:17

Tiskar94 napsal/a:
Kačeři lovci,
když vidíte, že nějaká keška nevypadá tak jak by správná kešule vypadat měla, použijte prosím NM log.
GC2JXJF Jablonecke kruhaky 9 - U Shellky vykradena, ještě k tomu celá rozmáchaná. Krabičku jsem vzal domů a s největší pravděpodobností bude nahrazena mikrokeškou.
Mám tady ještě 16 pamětních kartiček, z druhý strany kalendářík na rok 2011, nějaký nápad kam to dát?


Po tom, jak jsi vyváděl, když Ti zkušení kačeři psali, že máš ty keše nějaké divné, jsem si myslel, že ten podivný stav je záměr autora.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#90 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 22:39

Já bych radši nerejpal nebo nám to taky zaarchivuje, aby nám tady po Vánocích taky zbyly nějaké kešky:D
  • 0

#91 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 22:58

3 plus 1 napsal/a:
Já bych radši nerejpal nebo nám to taky zaarchivuje, aby nám tady po Vánocích taky zbyly nějaké kešky:D

Až budeš mít svou keš,tak pochopíš a nebudeš mít blbý keci.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#92 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 23:11

kolombo napsal/a:
Po tom, jak jsi vyváděl, když Ti zkušení kačeři psali, že máš ty keše nějaké divné, jsem si myslel, že ten podivný stav je záměr autora.

Záměr to rozhodně nebyl, a i kdyby byl, hodilo by se na něj upozornit ;)

U shellky jsem tedy našel mokrou kešku, s tím že v ní zbyl akorát mokrý logbook s píšící propiskou, a zmrzlá gumička do vlasů. Všechny hodnotnější věci včetně GC zmizely. Takže proběhla výměna za velikost mikro a změna souřadnic.

U lidlu jsem kešku disabloval, neboť dle dostupných informací není zahrabaná jak jsem ji zahrabal, ale jenom tak leží na sněhu - její obsah jsem zatím ještě nezkoumal. Navíc, děkuji wingshawkovi za upozornění, jsem si ověřil že se od roku 2006 jedná o soukromý pozemek.

Do krabičky ke kruháku v Široké jsem dal památeční kartičky co byly původně u shellky, tak si je rozeberte, ať tam nejsou ještě za rok :)
  • 0

#93 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 23:17

Koukám, povedená série :-) Doufám, že než vyrazím na sever vydrží.
  • 0

#94 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 15:40

Já se musím smát :-D Tak u shellky umístím krabičku z druhé strany plechu s jízdním řádem, dneska jdu dolepit nálepku že se jedná o kešku, jízdní řád připláclý na tyči a plech nikde. Tak znovu disabled, tentokrát během 45-ti hodin.
  • 0

#95 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 23:40

Milý kolego, život není peříčko!:D A život geokačera je ještě o něco málo záludnější, o to však mnohdy veselejší.:D Obrň se trpělivostí! Jistě, někdy je to na zbláznění, ale takový je život. Díky Ti za "kruháče", dobrý počin, fakt!:) Oli
  • 0
1.

#96 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2010 - 0:30

Kruhový objezd u Shellky GC2JXJF přesunut a obnoven, snad vydrží déle jak její předchůdkyně. Při pokusu o upevnění na jiný objekt mi někde vypadla tužka, takže se připravte že v kešce momentálně žádná není. V Tovární jsem měl takové tušení že dochází logbook, nevím kde jsem ho vzal, byl skoro prázdný. Nicméně dávejte tam na sebe pozor, teď v zimě je to opravdu nebezpečné. Taktéž mám tušení že logbook dochází u kapličky, tam se jej pokusím doplnit zítra, když budu mít cestu okolo. A další tušení je u kruháku v 5. květnu, nicméně v logách nikdo neříká že by logbook docházel, tak se tam zatím nechystám. A dnes také obnovena keška GC2K9F7 u Lidlu, již se nenachází na soukromém pozemku, nicméně ač se to třeba nezdá, je to místo chvílemi velmi frekventované. Takže pozor - nový vzorec. Keška není nijak zvlášť maskovaná, maskovacího materiálu mám spoustu, jenže je momentálně kdesi pod sněhem. Takže maskování až to ztaje.
  • 0

#97 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2010 - 11:34

Tak jsem se dozvěděl, že v lednu či únoru snad pojedu na týden do Jablonce - a říkám - díky za každou kešku! :)
  • 0
Don't panic!

#98 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 17:01

GC2JHHK Jablonecke kruhaky 6 - Jestedska po odcizení obnovena, račte vyrazit.
  • 0

#99 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 17:29

LudekV napsal/a:
Pokud vím, tak jsem si na toto téma posteskl jen já.


Nebyl jsi sám, psali mi i přes e-maily. Pokud tě to uráží, pak se omlouvám a příspěvek jsem editoval.
  • 0

#100 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 12:30

Opravdu se nebojte psát NM logy. Člověk je radši, když ví do čeho jde. A né když jde zapracovat na maskování a zjistí, že namísto krabičky je na místě jen igelitový sáček, ve kterém je poničený logbook a věci v celkové hodnotě tak 5 korun. GC2K9F7 u Lidlu - na místě ponechán pouze logbook pro ty, co se na místo chystají během dneška. Uvažuji o tom, kam cache přemístit. Pokud máte někdo nějaké bezkolizní nápady, rád je využiji. Pokud ne, nejspíš skončíme v nedalekém zeleném objektu o velikosti mikro. Z keší úchvatnou rychlostí mizí tužky. Pokud vám někde tužka vypadne, třeba jako někomu nedávno u kapličky, nesnažte se to nijak zatajovat. Já se na vás rozhodně zlobit nebudu, stát se to může každému, ale byl bych rád, kdybych věděl že mám do kešky doplnit tužku, a né že nikdo nic nenapíše a najednou se tam objeví log "neměli jsme čím se zapsat". O problémech u GC2JB4Z (U zeleného stromu) a GC2K9F8 (5.května) vím. U GC2JB4Z v současnosti hledám nějaké vhodné bezkolizní místo na přesunutí, u GC2K9F8 je v testování třetí typ magnetu, který ovšem kešku opět neudrží. Obě kešky jsou ale v současné době odlovitelné. A ještě něco k GC2JXJC, kdyby tam náhodou směřoval někdo kdo má již odloveno, tak pařez se rozpadl a cache byla přemístěna o 27 metrů jižně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama