Přejít na obsah


Fotka

Série Jablonecké kruháky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#101 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 17:18

K tomu lidlu, za nas tam byla jeste krabicka v ni logbook nejaky veci (hodnota by odpovidala) strceno v sacku a jen tak pohozeno asi tam kde jsi to nasel. Co se tyce ulozeni, rekl bych ze tam je pekny prostor kam ji ulozit jsou tam U traverzy dost od chodniku nebo na misto kde jsme ji nasli, ale ne na zem, ale magnetem nahoru. rad bych pomohl vic ale musel bych to misto videt znovu. Doufam, ze se podari ulozni vylepsit, rad se zajdu podivat na nove provedeni az bude hotove :)
  • 0

#102 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 7:29

U lidlu jsem nakonec nic nevylepši. Je z toho mikro v nedalekém zeleném objektu. Pokud se někdo chystá už delší dobu do Jablonce, tak upozorňuji na přesun GC2J4X4. Od zimy jsem sliboval, že jen co sleze sníh tak bude z mikro trochu větší krabička, takže přesunuto. S tím že pokud má někdo zájem, původní umístění by mělo také stále ještě být k dispozici. Ve všech keškách ze série by měla být v současnosti tužka. Pokud někde není, prosím, informujte mě. A jak už jsem psal několikrát, nebojte se psát NM logy, když jsou potřeba.
  • 0

#103 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 18:07

Prosím lovce co se chystají tento víkend na kruháče, aby si aktualizovali souřadnice u GC2J4X4. Jsou sice zaměřené jen tak podle mapy.cz, ale alespoň nebudete marně hledat regularku v tom bordelu vedle billboardu.
  • 0

#104 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 7:55

No jo, já vím že tolik přesunů nemá ani ta stovková série. . . Velectěné kačerstvo si přálo aspoň smallku, tak jsem zase koupil krabičku a GC2J4X4 je opět přemístěna. Přiznávám, že umístění není zrovna nejlepší, ale ono se k úklidu tam město jednou dostane. . . Tak kdo už to má v GPSce, může si aktualizovat souřadnice. GC2K9F9 + GC2JHHK = adopce? Jakožto nemotorizovaný člověk tam jsem jednou za uherský rok, s tím že novou krabičku do Kokonína už mám nachystanou, jenom by to ještě chtělo se tam taky někdy dostat a najít pro ni uložení.
  • 0

#105 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 8:22

Tiskar94 napsal/a:
GC2K9F9 + GC2JHHK = adopce?
Jakožto nemotorizovaný člověk tam jsem jednou za uherský rok


Není nad den, který začne v 9 ráno výbornou kávou a dobrým vtipem.:D Hele Luďku, ty to tam máš nejblíž, neváhej!:D
  • 0

#106 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 8:32

Tiskar94 napsal/a:
No jo, já vím že tolik přesunů nemá ani ta stovková série. . .
Velectěné kačerstvo si přálo aspoň smallku, tak jsem zase koupil krabičku a GC2J4X4 je opět přemístěna. Přiznávám, že umístění není zrovna nejlepší, ale ono se k úklidu tam město jednou dostane. . . Tak kdo už to má v GPSce, může si aktualizovat souřadnice.
GC2K9F9 + GC2JHHK = adopce?
Jakožto nemotorizovaný člověk tam jsem jednou za uherský rok, s tím že novou krabičku do Kokonína už mám nachystanou, jenom by to ještě chtělo se tam taky někdy dostat a najít pro ni uložení.


No, ta prapodivná mysterka v Rychnově, co má WP final v listingu, je asi spíše na archivaci, než na nás někdo zavolá protiteroristické komado.

Nech si pár nejdostupnějších a zbytek archivuj. A drž se keší mimo město.

A když nemáš auto, tak si pořiď kolo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#107 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 10:48

kolombo napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
...
GC2K9F9 + GC2JHHK = adopce?
Jakožto nemotorizovaný člověk tam jsem jednou za uherský rok, s tím že novou krabičku do Kokonína už mám nachystanou, jenom by to ještě chtělo se tam taky někdy dostat a najít pro ni uložení.

...
Nech si pár nejdostupnějších a zbytek archivuj. A drž se keší mimo město.

Dovolil bych si s kolombem nesouhlasit a doufám, že se na mě nebude moc zlobit.. Archivuj je všechny.
  • 0

#108 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 10:56

Osik napsal/a:
Archivuj je všechny.

Směl bych se zeptat, proč úplně všechny?

kolombo napsal/a:
A když nemáš auto, tak si pořiď kolo.

Po dvou letech jsem kolo vytáhnul, protože jsem už zapomněl, proč jsem na něm před dvěma lety zapomněl jezdit. Zkušební jízda dopadla na 5-. Jde se zkoušet druhé kolo.
  • 0

#109 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 11:25

Tiskar94 napsal/a:

Osik napsal/a:
Archivuj je všechny.

Směl bych se zeptat, proč úplně všechny?


Já myslím, že pár rychlých drive-in keší v oblasti celkem nevadí, když někdo projíždí, ať má co cestou najít.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#110 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 11:26

Tiskar94 napsal/a:
GC2K9F9 + GC2JHHK = adopce?
Jakožto nemotorizovaný člověk tam jsem jednou za uherský rok, s tím že novou krabičku do Kokonína už mám nachystanou, jenom by to ještě chtělo se tam taky někdy dostat a najít pro ni uložení.

Jen se chci ujistit - mluvíš opravdu o keších, kde nasedneš 200 metrů od paneláku na MHD, v Kokoníně vysedneš asi 100 metrů od keše a v Rychnově musíš jít asi půl kilásku?
  • 0

#111 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 12:10

A proč jako archivovat? To, že ty keše nejsou tvůj šálek kávy neznamená, že se jinému nebudou líbit a měly by se archivovat. == Jestli někdy pojedu do Jablonce, rád se zastavim.
  • 0

#112 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 12:32

bella-donna napsal/a:
Jen se chci ujistit - mluvíš opravdu o keších, kde nasedneš 200 metrů od paneláku na MHD, v Kokoníně vysedneš asi 100 metrů od keše a v Rychnově musíš jít asi půl kilásku?

Ještě bydlet v centru Mšena v paneláku. Mimochodem, jak to víš, když je máš všechny na ignore-listu?

Slíbil jsem, že si kačeři budou moci odlovit sérii prvního května když tu je event a to dodržím. Od prvního května budou některé kešky věnovány jinému, lepšímu tématu a zbytek bude ponechán na dožití, následně archivován.
PS: Neptám se na názor, pouze oznamuji.
  • 0

#113 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 17:15

Tiskar94 napsal/a:
Mimochodem, jak to víš, když je máš všechny na ignore-listu?

Na ignore-listu je opravdu mám.
Vždycky sedím v autě pár metrů od keše a čekám, až se pojede dál.
  • 0

#114 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 17:29

GC2K9F9 přesunuta a obnovena.
  • 0

#115 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 17:41

Tiskar94 napsal/a:
GC2K9F9 + GC2JHHK = adopce?


Adoptoval bych GC2JHHK, tedy pokud by ti nevadilo, ze by vzapeti sla od archivu ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#116 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 12:13

GC2K9F8 naposledy obnovena. GC2JHHK zaslána k adopci. Ještě někdo si chce něco adoptovat? :D
  • 0

#117 kvapilovi

kvapilovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 8:35

Po pravdě takovéhle keše mě dráždí asi míň, než třeba Čarostřelcovy počiny u Kytlice, které má obvykle odloveno pár lidí, ale otazníčky je "zaplevelená" celá mapa široko daleko - pak díky za každou tradičku :D... Kruháky jsem si odlovil všechny a bylo to příjemné rozptýlení po pracovních jednáních v JBC, kdy jsem měl třeba jen pár minut volného času.. I do počasí jako je tohle (liják) je to prima, když už má člověk "absťák" :). Snad jen ta úroveň krabek a výběr umístění mohly být lepší. ale na druhou stranu znám i spoustu daleko horších a to i od některých "slovutných" autorů.. Takže závěrem - díky a nenech si zkazit chuť do případných dalších keší... Petr PS. Ještě jedna perlička - autor byl jediný, kdo na mě kdy učinil dotaz ohledně toho, zda jsme skutečně byli na jeho keši - na razítku nemáme přímo nick, ale pouze křestní jména... To s celkem pravidelnou údržbou krabek taky podle mého svědčí o tom, že jen nenaflákal keše do prostoru a pak se na ně nevykašlal, což je další z obvyklých nešvarů...
  • 0

#118 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 20:18

Vzhledem k velkému zájmu o adopci (1 člověk) a logům které se poslední dobou na keškách objevují
okolo kešky je peknyho bordelu a jeden pribytek
Ježíši kriste!
Co to je?
Kyblík od horcice, to snad ne! A ešte k tomu na strome a je videt asi na 1000m!
Keska byla rozhazena v okruhu 3-4m vyleval jsem z ni vodu, susil.
a na mnohá doporučení beru zpět to, že sérii bude možno odlovit ještě 1.5. a archivuji.
Zachovány zůstanou GC2JXJC a GC2K9F9.
Takže bella-donno, už snad můžeš, když to nejsou kruhákovky ;)
Mikrovky, jejichž umístění se ještě jakžtakž dalo nechávám dožít do první nehody. Taktéž nechávám GC2JB50, která se jako jediná ze série ještě neztratila.
Co se týče bonusovky GC2JHHK, budu rád když se tam někdo staví a odnese si ji a dá mi o tom následně vědět.
Děkuji všem za jejich kladné logy a těším se na jejich logy na mých jiných keškách, které jsou umístěny lépe, nejsou to mikrovky a jsou věnovány nějaké důležitější věci, než jsou právě kruháky.
  • 0

#119 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 6:52

[quote]Tiskar94 napsal/a:
Ježíši kriste!
Co to je?
Kyblík od horcice, to snad ne! A ešte k tomu na strome a je videt asi na 1000m!

Tak k tomuto zápisu se přihlásím a stojím si za nevhodností kýble!
Je spousta kešek ( i smallek), které visí ve větvích a jsou vidět z 1m, protože jsou v maskovacím pytlíku.
Proti kruhákům jsem až na drobnosti nic neměl. Autor se na nich pěkně vyučil a jeho poslední úpravy byly vždy na velmi solidní úrovni.
Např. kruháč u Shellky, jenž byl zpočátku hodně kritizován, byl nakonec velmi vydařenou mikroškou.
;)
  • 0

#120 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 7:28

Bobr_ napsal/a:
Tak k tomuto zápisu se přihlásím a stojím si za nevhodností kýble!
Je spousta kešek ( i smallek), které visí ve větvích a jsou vidět z 1m, protože jsou v maskovacím pytlíku.
Proti kruhákům jsem až na drobnosti nic neměl. Autor se na nich pěkně vyučil a jeho poslední úpravy byly vždy na velmi solidní úrovni.
Např. kruháč u Shellky, jenž byl zpočátku hodně kritizován, byl nakonec velmi vydařenou mikroškou.
;)


Taky mi ten kýbl připadal dost nadrzo, ale keše jsou různé :-)

Já odlovil tu Shelku ještě v té děsné podobě, Lidl naopak jako zdařilé mikro.

Musím přiznat, že ač jsem tou sérií nebyl nadšen, tak jsem ji úspěšně využil na zaplnění políček ve statistikách. A rozhodně nebyla děsivější, než některé kostelové keše.

Jen to předělání keší na jiné mi nějak nejde na rozum, protože já odlovil kruháč a teď je z toho škola. Já bych to dělal jako novou keš.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama