Přejít na obsah


Fotka

Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
305 odpovědí na toto téma

#1 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:06

FTF Měli jsme normální večery, teď občas stane se, že s ostatními kačery běháme po lese. Řekni mi, co to znamená? Tenhle ten zvláštní jev? Můžou za to tři písmena lovíme eF Té eF. … Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá. … Po nocích vstávala, pořádně nespala. Je to už bezmála rok a půl. Dost možná ještě víc o rok a o měsíc. Ani já, dá se říct, neusnul. … Dřív dávali jsme pivo si, teď máme trochu splín. Vrchní už nosí podnosy jen s vodou bez bublin. To jen tak pro klid na duši, vždyť nezboří se svět. A jeden nikdy netuší, kdy bude muset jet. … Už žádný velký tahy, noc je vlahá. A signál družic z hospody nás tahá. … Pivo si nedává, nealko nasává, takhle už vyčkává rok a půl. Párkrát už šanci měl, přestože hrozně chtěl, zatím to bohužel nestihnul. … V nedělní ráno dlouho spát nezdá se od věci, teplý grog si spolu dát a zůstat za pecí. Venku je jako v Rusku mráz a přes noc padal sníh. Jenomže zrovna není čas, být doma v pantoflích. … Zas hory, lesy, svahy, jdem má drahá, když signál družic do mrazu nás tahá. … Nesnášel běhání, teď sněhem uhání, skončilo čekání, v očích sůl. Za šipkou žene se, pobíhá po lese, teď lidi držte se, už rok a půl. … Pod pařezem v klínu skal nás prázdný logbook čeká, nejde o nic menšího než o prvního fleka. Až se nám to povede tam někde v lůně lesa, slzu štěstím uroním, mé srdce bude plesat. Úhledně to zapíšu a ty mi pusu dáš, bobkový list vítězství je pro dnešní noc náš. Dám si, až to dokážu, to co jsem vždycky chtěl, na oslavu sodovku a boty před postel.
  • 0

#2 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:08

Kdysi jsem měl nápad tenhle svůj text nechat někým zhudebnit, natočit klip a udělat díru do světa na Youtube. Ale chybí mi na to lidi. Nevíte o někom, kdo by mi s tím píchnul? Potřeboval bych hudebníka, zpěváka, kameramana a partu herců. Jinak všechno mám... :D
  • 0

#3 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:12

Pekne :) kdyz jsem to cetl, jsem rad, ze jsem FTF manii jeste nepropadnul :) (mam sice jedno FTF takove napul- obnovena cache na uplne jinych souradnicich, bylo hezke najit uplne novou-a drevenou, hezkou :) - krabicku a cisty logbook, ale ...B) ale basen pekna :)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#4 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:20

Taky nejsem FTFkař, mám jen dvě, ale tohle mi napadlo, když jsme se v noci hnali lesem právě pro druhé z nich a manželka kontrolovala nedůvěřivým pohledem, zda to přelézání oplocenky, která nám stála v cestě, myslím opravdu vážně. B)
  • 0

#5 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:27

Klobouk dolů. Rýmuje se to pěkně;)
  • 0

#6 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:29

St@nda napsal/a:
Kdysi jsem měl nápad tenhle svůj text nechat někým zhudebnit, natočit klip a udělat díru do světa na Youtube.

Ale chybí mi na to lidi. Nevíte o někom, kdo by mi s tím píchnul? Potřeboval bych hudebníka, zpěváka, kameramana a partu herců. Jinak všechno mám... :D


dobrovolne se hlasim jako kompars do sceny v hospode, kde hlavni postavy budou pit sodovku a ja pivo :P:p
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#7 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 20:37

nosferatu XIII. napsal/a:

St@nda napsal/a:
Kdysi jsem měl nápad tenhle svůj text nechat někým zhudebnit, natočit klip a udělat díru do světa na Youtube.

Ale chybí mi na to lidi. Nevíte o někom, kdo by mi s tím píchnul? Potřeboval bych hudebníka, zpěváka, kameramana a partu herců. Jinak všechno mám... :D


dobrovolne se hlasim jako kompars do sceny v hospode, kde hlavni postavy budou pit sodovku a ja pivo :P:p


Počítám s tebou. ;-))) Tak to už jsme dva. :) Teď ještě obsadit ty nepopulární role sodovkářů. :D
  • 0

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 21:16

St@nda napsal/a:Počítám s tebou. ;-))) Tak to už jsme dva. :) Teď ještě obsadit ty nepopulární role sodovkářů. :D

Ja piju jen nealkoholicky pivo, takze se klidne obetuju i na toho sodofkare ! ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 21:59

Kameru neřeš, ta je už teď daná. ;) Dovolíš-li, předložím to na nejbližší natáčecí akci (18.12.) štábu. Muzikant - zeptám se. neslibuju.
  • 0

#10 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2010 - 9:58

DUsoft napsal/a:
Kameru neřeš, ta je už teď daná. ;) Dovolíš-li, předložím to na nejbližší natáčecí akci (18.12.) štábu. Muzikant - zeptám se. neslibuju.


Bezva. Pokud se to někam posune budu rád. ;)
  • 0

#11 ArranelNicolas

ArranelNicolas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 2:13

zkusím se zeptat na muzikanta... myslím že by na to Míla kouknu... Míla je kolega z práce hraje na kytaru el. v Javory Beat... Prověřím a dám vědět.. má dceru a ta zpívá mohli by jsme zabít dvě mouchy jednou ranou
  • 0

#12 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 11:37

Do toho bych taky šel. Sodofka nevadí. I když jsem nedávno jednu zaspal, furt mě to ještě bere. I když samozřejmě všude říkám, že už ne :D
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:01

O jednom muzikantovi vim, kapelnik F.T.Primu (neco mezi folkem a trampskou) je taky aktivni kacer.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:18

Moc prima text a fakt vystihuje. Já bych to poslal Davidovi s Janečkem a je z toho šlágr :D:D:D
  • 0

#15 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:19

Rozhodně si dám pivo s Noferatu, v tomhle chci taky hrát :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#16 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:39

Paráda, zkuste se poptat. ;) Zhudebnění je základ, pak se zapracuje na vídeu. Napadlo mě, že bych pak v létě spáchal nějaký eventík a natočili bychom potřebné záběry. Ačkoli, něco by bylo potřeba natočit i v zimě ve sněhu... Bylo by fajn, kdyby DUsoft v tom prosinci uspěl a mohli jsme se do přípravy části materiálu pustit co nejdřív. :)
  • 0

#17 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 14:08

Text se mi moc líbí a na případný event se už teším... To bude super! Na FTFka se nehoníme, ale když se naskytne tak potěší :D.
  • 0

#18 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 17:54

Muziku by to chtělo nějakej bigbít - něco jak Sabbati a po lese by běhal někdo podobnej Ozzymu s namalovanejma vyvalenejma očima....:D:D Ovšem zase ty sodovky v hospodě - to bych viděl fakt na ty trampíky...B) Každopádně text je vynikající!!;);)
  • 0

#19 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 18:05

St@nda napsal/a:
Paráda, zkuste se poptat. ;) Zhudebnění je základ, pak se zapracuje na vídeu.

Napadlo mě, že bych pak v létě spáchal nějaký eventík a natočili bychom potřebné záběry. Ačkoli, něco by bylo potřeba natočit i v zimě ve sněhu...
Bylo by fajn, kdyby DUsoft v tom prosinci uspěl a mohli jsme se do přípravy části materiálu pustit co nejdřív. :)

18.12. máme natáčecí den kdy budeme všichni pohromadě. Tam to předložím k charitě ;) no a i kdyby to neprošlo, tak techniku máme každý vlastní a třeba bychom to i na jednu kameru dali dohromady. Vydrž.
  • 0

#20 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 18:07

Beru roli komparsu , kofolu si zaplatím sám.....
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama