Přejít na obsah


Fotka

Praha - Štěchovický poklad (GC1G97Q) příští víkend?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#41 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2010 - 18:37

PQ ready, nahrano do GPS... jeste si musim dat nabit dost baterek a bude ;-) takze zitra... snad nam nebude nic chybet... ;-) kapsa, ja uz ted vim ze tam urcite budes ;-) :-P nebo tomu aspon verim, nebo v to doufam?? hmm nejsem si jisty.. ale snad to dobre dopadne ;-)
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#42 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2010 - 23:17

Jsem po pařbě, kdybych zaspala vyzvedněte mě doma. Sázím na vaši přípravu kluci. Petra
  • 0

#43 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2010 - 23:28

malina.petra napsal/a:
Jsem po pařbě, kdybych zaspala vyzvedněte mě doma.
Sázím na vaši přípravu kluci.
Petra

:-D to sazis na ty prave... :-D ja se ted vratil z kesek v cakovicich.. testoval jsem zimni vybavu ... asi vytisknu listing... ale to bude tak vsechno :-D
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#44 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 0:47

pak dejte vedet jake to bylo .. a nejake tipy na jaro B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#45 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 8:17

Orxion napsal/a:
pak dejte vedet jake to bylo .. a nejake tipy na jaro B)

Neboj dám, vědět.
Až budu mít trochu času, tak zalovíme.
  • 0

#46 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 21:50

Velice vydarena akce... Dekuji moc vsem zucastnenym !!!!! Opravdu super... Vsem ostatnim... pokud chcete videt jak sedi komar vedle mury a oboji je zivy a komar hned nalitava... :-D vyrazte tam...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#47 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 8:06

Díky moc všem, zvlášť Petrovi, který to celé vymyslel a zorganisoval, bylo to perfektní! :)
  • 0

#48 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 16:49

Jen takových výletů víc, sice vás budu brzdit, ale to snad skousnete :)
  • 0

#49 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 19:37

Koukam, ze jste nakonec dali i jednu moji kesku! Diky za zimni navstevu, ted mi tam moc lidi nechodi. Jinak jsem osel, ze jsem nakonec s vami nesel - potreboval jsem na zakazku nafotit jednu parni masinku, ta ale nakonec pro poruchu vubec nejela, takze jsem v sobotu dopoledne akorat jako debil stal pres dve hodiny v te kose u koleji a nic ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#50 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 20:05

kapsa napsal/a:
Koukam, ze jste nakonec dali i jednu moji kesku! Diky za zimni navstevu, ted mi tam moc lidi nechodi. Jinak jsem osel, ze jsem nakonec s vami nesel - potreboval jsem na zakazku nafotit jednu parni masinku, ta ale nakonec pro poruchu vubec nejela, takze jsem v sobotu dopoledne akorat jako debil stal pres dve hodiny v te kose u koleji a nic ....

jo no ta tva vyhlidka byl muj napad, a celkem me za to kolegovep roklinali... nejak jsme nechytli zasnezeny parkovaci wpt, takze jsme slapali od mostu :-D a docela to byla fuska.. ale nakonec nalez velice potesil.. :-Dhlavne ty vyhledy byli luxusni...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#51 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 20:14

Na parkovacim miste asi byl od pluhu nahrnuty snih. :| V zime je to s pristupem slozitejsi. Nicmene me tesi, ze jste to dali a ze se vam tam libilo. Zkuste ale na jare zbytek serie, nektere vyhlidky jsou jeste mnohem lepsi, zvlastepak pri zapadu slunce ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#52 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 20:51

hihi uz se tesim az tam znovu vyrazime...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#53 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2010 - 21:06

Tak, i já se připojím ke gratulacím za opravdu vydařenou akci. Jsem rád, že jsme nezůstali jen u Štěchovického pokladu, ale objeli jsme, co se dalo. Za sebe můžu říct, že jedna z nejlepších sobot za poslední ... mno hodně dlouho. Ono, když se najde banda všehoschopných bláznů, je to vždy zábava. Tak zase někdy příště.
  • 0

#54 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 3:54

Takže koukám že jsem poslední kdo nikomu negratuloval ... Pro ty co to nechtějí číst celé: Díky vole! Pro ty co se na tom podíleli: malina.petra: Díky, není důležité kdo dojde poslední, ale je důležité kdo vyrazí první! QuoX: Tobě nebudu nic psát, s tebou se ještě potkám ... na nějakém nesmyslném místě v nesmyslnou dobu a tak ... Prostě něco jako Punk´s not dead! Tak to vnímám :-) vlkys: Každá skupina má svého benjaminka, občas se stane terčem kratochvíle, ale v té naší skupině jsem tak nějak nevěděl kdo to je... Pokud ti to nepřijde jako lichotka, tak tím prostě chci říct, že budu rád když se mnou (námi) zas někam vyrazíš. Bloud: Bylo mi ctí poznat člověka jako jsi ty a věřím že jsme se neviděli naposled! Kapsa: Díky za keš a věř že ostatní vyhlídky nám neodolají :-) Když jsem viděl tuhle tak jsem značně navnaděn :-) Pro ostatní: Chápeme že jste s námi nejeli .... AD FINEM SAECULORUM A pro ty co umí latinsky .... :-) Quidquid latine dictum sit, altum videtur
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#55 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 8:36

petrjelinek napsal/a:
Pokud ti to nepřijde jako lichotka, tak tím prostě chci říct, že budu rád když se mnou (námi) zas někam vyrazíš.


Ho, hoó! to neříkej dvakrát :)
  • 0

#56 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 10:13

petrjelinek napsal/a:Kapsa: Díky za keš a věř že ostatní vyhlídky nám neodolají :-) Když jsem viděl tuhle tak jsem značně navnaděn :-)

Tak to jsem rad a myslim, ze budes spokojen - ty ostatni v serii jsou (snad krom jedne) jeste lepsi. Uplne nejhezci vyhled na Vltavu je podle me ale z teto kesky : GCXEWR
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#57 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 11:18

petrjelinek napsal/a:
QuoX: Tobě nebudu nic psát, s tebou se ještě potkám ... na nějakém nesmyslném místě v nesmyslnou dobu a tak ... Prostě něco jako Punk´s not dead! Tak to vnímám :-)


:-/ Ted nvm jak to pochopit, ale snad se nekdy jeste potkame...

Jinak vecer cca 20:00 nebo rovnou zprace urcite nekam pujdu... kam ale to je zahadou... :D
tak kdyby nekdo chtel... :-D
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama