Přejít na obsah


Fotka

Dorcadion 900


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2006 - 22:08

Take gratulujeme a hlavne dekujeme za zalozene kesky.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2006 - 8:48

Gratulace velika, snad si das chlape po tisicovce pokoj a klid :-) Jinak prejeme hodne dalsich peknych zazitku

Tabacek a Janicka

  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2006 - 13:32

Na Husi ceste jsme se diky nasemu opozdenemu nastupu o pul dne minuli, tak celemu Vasemu tymu blahoprejeme alespon touto cestou k dosazeni cisla, za nimz se skryva bezpocet uzasnych zazitku a dobrodruzstvi. Kdybysme byvavali tusili, ze bude v cili takovahle oslavenihodna prilezitost, tak bysme mozna prichvatli... ;)

P.S. Michale, pokud si rychle neporidis nejake priblizovadlo, tak se s nejvetsi pradepodobnosti v druhe polovine srpna stanes nejvetsi ceskou geodvojkou :o)))

  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2006 - 19:40

Teda to je fofr. Gratulujeme.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2006 - 20:41

K nebezpečnému přiblížení k první české tisícovce upřímně blahopřejeme. Na druhé straně Dorkiho litujeme. Už se mu pak do GPS nevejdou ani nalezené cache.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2006 - 20:54

Moc gratulujeme! Už téměř rok s úžasem sledujeme ten neuvěřitelný, stále narůstající počet odlovených keší. Hodně pohody a satelitů do té následující stovky...
P.S.
Což takhle založit nějakou jubilejní "Dorcadion 1000", takové poutní místo pro všechny kačery!? ;-)

I Shaunteam se samozřejmě připojuje s gratulací. Jinak - jubilejní cache by mohla být třeba "Smetanova síň Obecního domu". Cache by byla umístěna na podiu ve zvlášť dovezeném pařezu a místa v hledišti pro tyto účely pronajaté Smetanky by obsadili cacheři od nás i ze zahraničí. Akci by doprovodil raut a vernisáž výstavy "Geocaching - cesta tam a zase zpátky".
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2006 - 9:32

Gratuluju. Preju stale mnoho krasnych mist stojicich zato navstivit.
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2006 - 15:51

Díky všem za projevenou "geosoustrast" :) (mne osobně jistě Pavilon 22 nemine :) ) a hlavně za vaše skvělé kešky na zajímavých místech. Za poslední 2 a půl roku jsem poznal tolik míst naší země, jako za celý život před geocachingem (možná i víc) a co je ještě lepší, bandu zajímavých lidí...

M.

PS: na řidičák se asi vy...., nervovat se na CZ silnicích mne moc neláká...
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 1:25

Uzasne, gratuluju a dekuju za cache a taky za tipy na knihy, Asteris


Mne by ale opravdu zajimalo, jak se to pocita.... V polozce Lovci ma 756 cachi. V polozce celkem ma 907. No a jedina dalsi statistika jsou zasazene, tech ma 27... 27+756 rozhodne neni 907. Fakt bych rad vedel, jak se to pocita. Predpokladam, ze se kazda cache da lognout jen jednou, ne? Tak potom by podle mne melo lovci a zasazene dat celkem. Ne???
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2006 - 21:28

Michale, moc moc moc gratuluju !!! At ti to i tak dal slape a sipka ukazuje porad tim nejlepsim smerem !!!


Mimochodem, jak casto se obnovuji statistiky? Dorcadion tam ma uvedeno nejakych 756 kesek.... A tady pisete ze ma 900...???
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2006 - 7:56

No tak poslední kilínko a máme tu litránek. Kdoví, jestli ta stránka statistik na geocaching.cz je zpracována pro čtyřmístná čísla? :)))) Ale to nám brzy ukážete. Takže moc, moc gratuluji a již se těším na brzké gratulace prvnímu tisíckovkaři. GRATULUJUUUUUUUUU !!!!!!!!!!

  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2006 - 22:21

K nebezpečnému přiblížení k první české tisícovce upřímně blahopřejeme. Na druhé straně Dorkiho litujeme. Už se mu pak do GPS nevejdou ani nalezené cache.

No já ho spíš podezřívám s toho, že se loví keše tak rychle proto, aby se mu do GPS stále vešly všechny české nenalezené. ;-)
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2006 - 16:00

Michale posílám mooooc velkou gratulaci a současné přání k dosažení rychlé tisícovky, je to skvělé a ať se daří tak dál.
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 10:01

Mne by ale opravdu zajimalo, jak se to pocita.... V polozce Lovci ma 756 cachi. V polozce celkem ma 907. No a jedina dalsi statistika jsou zasazene, tech ma 27... 27+756 rozhodne neni 907. Fakt bych rad vedel, jak se to pocita. Predpokladam, ze se kazda cache da lognout jen jednou, ne? Tak potom by podle mne melo lovci a zasazene dat celkem. Ne???


lovci je pocet kesi odlovenych v cr, celkem je statistika uplne vsech i z jinych zemi. ( doufam ze se nepletu)
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 11:02

Mne by ale opravdu zajimalo, jak se to pocita.... V polozce Lovci ma 756 cachi. V polozce celkem ma 907. No a jedina dalsi statistika jsou zasazene, tech ma 27... 27+756 rozhodne neni 907. Fakt bych rad vedel, jak se to pocita. Predpokladam, ze se kazda cache da lognout jen jednou, ne? Tak potom by podle mne melo lovci a zasazene dat celkem. Ne???

Zasazene kese se urcite mezi nalezene nezapocitavaji :-). Jedina verohodna statistika kesi (nalezenych, zalozenych) je na GeoCaching.com v profilu geocachera. Tam se dozvis presne, kdo co nasel a zalozil a kde. Ale neni tam seznam lidi, musis do kazdeho profilu zvlast. Statistika na gc.cz je zcela nepresna a (dez)orientacni :-).
Mnohokrat diskutovano ve foru, mnohokrat jeste bude :-).
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2006 - 21:48

Mimochodem, jak casto se obnovuji statistiky? Dorcadion tam ma uvedeno nejakych 756 kesek.... A tady pisete ze ma 900...???

Musíš připočíst všechny logy, co si vymyslel a zfalšoval a pak je to 900 :-)))))
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2006 - 22:09

Mimochodem, jak casto se obnovuji statistiky? Dorcadion tam ma uvedeno nejakych 756 kesek.... A tady pisete ze ma 900...???

Michale, tady uz tezko hledat slova...tak jako vzdycky - gratuluju :-).
Jinak dost me udivujou lidi, ktery radsi napisou neduverivy prispevek do fora, misto aby dvakrat klikli a zjistili si neco sami :-).

  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2006 - 22:54

Gratulacia najvacsiemu geoblaznovi :) Inac diagnoza to bude, lebo uz uvazuje vo svojom pozehnanom veku o absolvovani ridicskeho kurzu :)))
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2006 - 9:39

tak dorciho jsem po navratu z husi cesty potkal, ale neveda, ze uz pokoril 900, nemohl jsem gratulovat osobne. takze se aspon takhle pripojujeme k zastupu gratulantu a gratulujeme. te tisicovce davam tyden, maximalne dva :))
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 10:30

nepletes:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama