Přejít na obsah


Fotka

Série - šablona ggstatu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
120 odpovědí na toto téma

#21 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 10:18

sobikovi napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Nějak se snažím najít proč to počítá tak divně. Někdy je v pořádku počet nalezených i počet keší s tagem, ale jindy nesouhlasí obě čísla nebo jen jedno z nich?????


No hele já ještě předělávám ten SQL dotaz
Mě se to teda zatím nestalo, že by mi to hodilo špatný číslo
ale bude to jinak tak snad se to tím spraví

doteď sem to počítal pluginem ale je to takový no prostě ne zrovna ideální
tak to nechám spočítat přímo DB a pak to jen použiju...

takže ještě chvilku vydržať jak budu mít trochu time tak to dám do latě...
asi večer B)

Teď na to koukám, že problém bude tam, kde je jedna keš v několika bookmarcích... Pokud má keš víc bookmarků, nezapočítá se dole do toho součtu, a to v obou případech. Zobrazí se ale nalezené správně, jelikož to zobrazuje jiná procedura.

jj myslím to eliminuju tou předělávkou :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 13:08

Taky mi to počítá divně. Máme tady pěknou sérii Kouty, která nemá bookmark. Přidal jsem si ten tag do GG ručně, ke všem pěti+bonus. Do statistik se mi promítly dvě, součet to píše 1. Odlovené mám všech 5, chybí mi jen bonus. Nemůže to být tím, že teď přes zimu je celá série disable?
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 8:45

Nemáš prosím tě už tu novou verzi?
  • 0

#24 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2010 - 14:34

sobikovi napsal/a:
Nemáš prosím tě už tu novou verzi?


ještě ne narazil sem na technickej problém a přemejšlím jak z něj ven...
ještě chvilku vydrž...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#25 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2010 - 15:12

Tak snad jsem to trochu zkrotil Téměř kompletně překopanej vnitřek B) Novej parametr nastavitelnej ručně pomocí texťáku Qlogo = 1/0 - zapnutý vypnutý grafický logo na začátku Zkoušel sem to x krát snad to funguje OK aspoň mě se to jeví že ju...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#26 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 6:42

Chtěl jsem vyzkoušet Series a při generování mám v profilu hlášku "DBD::SQLite::db selectall_arrayref failed: database is locked at script/GgsExpr.pl line 255, line 79. DBD::SQLite::db selectall_arrayref failed: no such table: temp_series at script/GgsExpr.pl line 255, line 98. DBD::SQLite::db selectall_arrayref failed: no such table: temp_series at script/GgsExpr.pl line 255, line 178. " nevidím do zdrojáku. Co je potřeba nastavit, změnit? díky
  • 0

#27 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 7:42

Podle chybových hlášení je jasné, že máš databázi uzamčenou tím pádem se nevytvoří pomocná tabulka temp_series a tím pádem to nefunguje ale proč máš DB uzamčenou nevím zatím sem se s tímto nesetkal klasická odpověď: mě chodí všechno dobře.... něco ti uzamčelo DB v okamžiku kdy tento skript chtěl vytvořit tabulku v DB
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#28 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 8:11

ještě sem to zkoušel i nový GeoGet a nic podezřelého jsem nenašel vše maká jak má... hmhm B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#29 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 8:14

DrakMrak napsal/a:
Podle chybových hlášení je jasné, že máš databázi uzamčenou tím pádem se nevytvoří pomocná tabulka temp_series a tím pádem to nefunguje
ale proč máš DB uzamčenou nevím
... něco ti uzamčelo DB v okamžiku kdy tento skript chtěl vytvořit tabulku v DB

to něco jsem našel :), dělá to
INCLUDE_TEMPLATE .\script\Series\Series_cs.cfg
volaný z Template

není tam nějaké nekorektní zamykání, správné volání GgsExpr.exe ?? Případně jde přidat test na vytvoření pomocné tabulky temp_series ?
  • 0

#30 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 8:27

divný já to tak taky pouštím z Trmplate.en ------------------------------------------------ INCLUDE_TEMPLATE .\script\Series\Series.cfg a funguje k tomu jak pracuje GgsExpr.exe se bude muset vyjádřit jeho autor do toho nevidím B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#31 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 10:10

tak jsem několika pokusech statistiku získal. stejná chyba jako u Template_AttrList pokud mám Series_cs.cfg v adresáři Series, tak generování skončí chybou, pokud zkopíruji do vlastního adresáře, funguje. # INCLUDE_TEMPLATE .\script\Series\Series_cs.cfg INCLUDE_TEMPLATE .\script\ostatni\Series_cs.cfg závěr Badgen mi funguje OK INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg ale Serie i Atributy musím zkopírovat jinam INCLUDE_TEMPLATE .\script\ostatni\Template_AttrList.cfg INCLUDE_TEMPLATE .\script\ostatni\Series_cs.cfg proč, to mi je záhadou, hlavně že to funguje. EDIT: nefunguje INCLUDE_TEMPLATE .\script\ostatni\Series_cs.cfg nemám právo na CREATE, INSERT, DROP, tyto příkazy se neprovedou a skončí chybou. SELECT je proveden a pokud si bokem vyplním data v DB, tak se vygeneruje statistika.
  • 0

#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 12:09

To je dost divne chovani. Nevidim k nemu zadny duvod (na strane ggsExpr). Mas perl a byl bys ochoten se s tim trochu poprat, abychom nasli pricinu? (Poslal bych ti perlovy zdrojak, ...)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#33 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 12:13

gord napsal/a:
To je dost divne chovani. Nevidim k nemu zadny duvod (na strane ggsExpr). Mas perl a byl bys ochoten se s tim trochu poprat, abychom nasli pricinu? (Poslal bych ti perlovy zdrojak, ...)

bohužel, PERL nemám, neznám, takže by to byl asi dost velký boj sám o sobě.
  • 0

#34 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 12:16

mpik napsal/a:
Taky mi to počítá divně. Máme tady pěknou sérii Kouty, která nemá bookmark. Přidal jsem si ten tag do GG ručně, ke všem pěti+bonus. Do statistik se mi promítly dvě, součet to píše 1. Odlovené mám všech 5, chybí mi jen bonus. Nemůže to být tím, že teď přes zimu je celá série disable?

Nová verze pracuje správně, žádné problémy s databází jsem neměl.
  • 0

#35 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 12:19

Dobra, dobra. Tak treba se najde jestenekdo, komu to bude (ne)delat, a najdeme pricinu jinou cestou.

PS: Jeste je moznost udelat si cfg soubor, v nem nastavit parametry, ktere nastavuje GgStat pri volani pluginu, doplnit tam parametr DEBUG a spustit ggsexpr.exe -c cfg_soubor z prikazove pripadne s presmerovanim do souboru. Tak pokud bys chtel tohle zkusit, jsem ted na ICQ.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#36 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 12:36

Podle těch chyb dojde k zamčení DB a vzhledem k tomu, že já si tam vytvářím pomocnou tabulku tak to pak padne... zkoušel sem to na třech různejch počítačích a nic všude se to chovalo korektně... takže fakt netuším proč by mělo k tomu zamčení DB dojít... No chtělo by to ještě někoho komu to nefunguje souhlas...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#37 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 12:53

Slo mi o to, prijit primarne na to, kdy to tu chybu hlasi (pri praci s kterou databazi - pokud vim, pracujes se dvema - GC a WM, ale na novou verzi, ktera vytvari docasnou tabulku, jsem nekoukal). Teoreticky je mozne, ze v GG zustane nejaka neukoncena transakce, uzamcena databaze. Ovsem moc se mi tomu nechce verit, protoze mne se to stava jen velmi velmi zridka a to provadim opravdu veci, ktere asi sotva budou delat jini uzivatele. Moc si neumim predstavit, jak umisteni souboru sablony ovlivni uzamceni databaze.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#38 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 13:29

mám jen jednu DB, pouze GC, v jednom souboru geoget.db3. Zachytit, které SQL se neprovede (CREATE, INSERT, ...) bude asi jediná cesta. jak si jednoduše vypíšu stav zamčení ? jestli třeba některá předchozí část statistitky nezpůsobila LOCK
  • 0

#39 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2010 - 14:38

gord napsal/a:
Slo mi o to, prijit primarne na to, kdy to tu chybu hlasi (pri praci s kterou databazi - pokud vim, pracujes se dvema - GC a WM, ale na novou verzi, ktera vytvari docasnou tabulku, jsem nekoukal). Teoreticky je mozne, ze v GG zustane nejaka neukoncena transakce, uzamcena databaze. Ovsem moc se mi tomu nechce verit, protoze mne se to stava jen velmi velmi zridka a to provadim opravdu veci, ktere asi sotva budou delat jini uzivatele.
Moc si neumim predstavit, jak umisteni souboru sablony ovlivni uzamceni databaze.


Týká se to Sérii ne BadgeGen
tam pracuju jen s jednou DB chyba nastává u Sérii ale netuším proč...
Nedělám tam nic co by bylo nějak divný...
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#40 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2010 - 13:14

mike_btk napsal/a:
Ahoj, dá se v tom .cfg někde nastavit šířka? Rozjíždí se mi to. Díky.


me to rozhodilo taky sirku :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama