Přejít na obsah


Fotka

Expedice USA 2011: Odlov E.T.001-E.T.1021


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2010 - 13:29

Hledám vážné zájemce, kteří by v průběhu roku 2011 chtěli vyrazit na cca čtyřdenní intenzivní kešování do Nevady. Las Vegas je kešemi doslova zaplevelené, nejvíce ze všeho mne však láká odlov série E.T. 001 (GC2551A) - E.T. 1021 (GC2AEQE), tedy více než tisíce keší za sebou na silnici Extraterrestrial Highway. Termínově předběžně operuji s květnem 2011. Podmínkou je samozřejmě skvělá parta a dokonalá logistika.

Přikládám link na článek, který mne tak trochu inspiroval: http://blog.geocachi...1100-geocaches/

Pokud máte zájem, tak mne prosím kontaktujte na libovolném kontaktu uvedeném v profilu na geocaching.com.
  • 0

#2 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 8:27

Je v plánu odlov té série za jeden den? Tedy o půlnoci začít jedničkou a pokračovat se sklizní až do další půlnoci? Zájem bych měl. Jaký bude zhruba termín? Alespoň roční období.
  • 0

#3 iBobek

iBobek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 13:01

Sakra, to je hrubý, ale zatím bohužel :( Lovím jinde B)
  • 0
Hledám, hledáš, hledáme...
iBobek osobně

#4 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 14:04

Po odlovu FCPT na kole by tenhle autokombajn v ameru by byl asi dost hruba akce. Uz sem na to parkrat koukal. Financne to vidite priblizne jak?? A letelo by se primo do Vegas?? A na jak dlouho asi??
  • 0

#5 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 15:06

Zni to dosti zajimavě a navíc, Amerika byl vždy můj sen. Záleží ovšem na celkové investici, případně dobu, na jak dlouho by se tam jelo. Když už bych tam byl, chtěl bych i vidět něco víc, než jen nevadskou poušť a keše. Prvotní nápad se mi ale líbí.
  • 0

#6 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 15:31

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
...Když už bych tam byl, chtěl bych i vidět něco víc, než jen nevadskou poušť...

Já bych tam dost rád odlovil Triádu, dokud to ještě jde. Ale to je nějakých tisíc kilometrů vzdušnou čarou.
  • 0

#7 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 15:41

LALA.eu napsal/a:
Hledám vážné zájemce, kteří by v průběhu roku 2011 chtěli vyrazit na cca čtyřdenní intenzivní kešování do Nevady. Las Vegas je kešemi doslova zaplevelené, nejvíce ze všeho mne však láká odlov série E.T. 001 (GC2551A) - E.T. 1021 (GC2AEQE), tedy více než tisíce keší za sebou na silnici Extraterrestrial Highway. Termínově předběžně operuji s květnem 2011. Podmínkou je samozřejmě skvělá parta a dokonalá logistika.

Přikládám link na článek, který mne tak trochu inspiroval: http://blog.geocachi...1100-geocaches/

Pokud máte zájem, tak mne prosím kontaktujte na libovolném kontaktu uvedeném v profilu na geocaching.com.


Dali 1157 kesi za 24 hodin, urcite by se dalo stihnout 1200 ;) proc to nezkusit...:D
  • 0

#8 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 17:59

fhonsa napsal/a:
Dali 1157 kesi za 24 hodin, urcite by se dalo stihnout 1200 ;) proc to nezkusit...:D


To jsou uz "falesne" rekordy. Jedna se o tym s nekolika auty a kazde lovi jinde, ale stale za cely tym. V jednom aute se to za den neda stihnout.
  • 0

#9 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 18:05

Jinak je otazka, jestli se vyplati letet do USA jen kvuli tisicovce kesi. Ten vylet z Evropy nebude levny. Osobne bych radeji navstivil narodni parky. Sice by bylo malo kesi, ale zase vice zazitku. Jinak kdyz uz poletite, tak se vyhnete letnim mesicum. Neni to zadna slast kesovat v 50 stupnich (ve stinu) na primem slunci. Ja osobne planuji odlov teto serie zacatkem brezna. Nebylo by nicmene spatne potkat tam nekoho od nas. ;);)
  • 0

#10 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 18:10

k-lord napsal/a:

fhonsa napsal/a:
Dali 1157 kesi za 24 hodin, urcite by se dalo stihnout 1200 ;) proc to nezkusit...:D


To jsou uz "falesne" rekordy. Jedna se o tym s nekolika auty a kazde lovi jinde, ale stale za cely tym. V jednom aute se to za den neda stihnout.


Ty jsi ale ..... oni tomu věřili ....24 hod / 1157 cache = 1:15 minuta na jednu kešku .... celkem v pohodě :o , a to jsem neodečetl čas na jídlo, pití a doplnění PHM.
  • 0

#11 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 18:15

osvejda napsal/a:

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
...Když už bych tam byl, chtěl bych i vidět něco víc, než jen nevadskou poušť...

Já bych tam dost rád odlovil Triádu, dokud to ještě jde. Ale to je nějakých tisíc kilometrů vzdušnou čarou.


Z Las Vegas to neni idealni, i kdyz se to da. Ale zabije se cas cestovanim. To uz je lepsi letet do Seattlu a zaskocit si i do Kanady.
  • 0

#12 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2010 - 12:05

Moje predstava je zhruba nasledujici (finalni podoba se muze po dohode lisit): - event na cca 4 dny zamereny prevazne na kesovani - 2 auta, cca 4-8 lidi pracujicich jako team - pokus o odlov E.T. seie behem jednoho dne, tedy "maximalni nasazeni" - vim ze se to nekterym kacerum nebude libit, ale proste se to tak dela a ta serka zas takovy zazrak nebude - let pravdopodobne do Las Vegas Logistika: - zacatek kvetna - akcni cena letenky (do 20.000) - do USA je potreba vizum nebo nove ESTA (cca 3 dny pres internet) - ubytovani - levne motely - jidlo - individualni (levnejsi nez u nas) - pronajem auta (levnejsi nez u nas, osobne bych sel do neceho s posuvnymi pravymi dvermi) - phm (levnejsi nez u nas) Zacatkem unora navrhuji osobni setkani vsech zajemcu - myslite ze by nam to pustil reiviewer jako geoevent :-)?
  • 0

#13 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2010 - 16:32

Díky všem za přízeň v podobě mailů, kterou mne zahrnujete. Mám upřímnou radost z toho, že se mezi zájemci o geoexpedici objevují i kačerské celebrity :-) Vše nasvědčuje i tomu, že se společně pokusíme během jednoho dne zakešovat opravdu opravdu intenzivně a to zejména na sérii E.T. Ve smyslu dosavadní komunikace si dovoluji navrhnout následující konkrétismy: - omezení počtu účastníků zájezdu na osm lidí a dvě auta - více už by se logisticky zvládalo hůře - odlet ČR (pracovní verze) 21.4. tedy ve čtvrtek - odlet USA (pracovní verze) 26.4. tedy úterý - cca 2.000 - 3.000 odlovených keší = cca 10 Kč / bod :-) Vážní zájemci: 2x LALA.eu 1-2x Autacek 1x Lucik7 1x Osvejda 1x FilemoniCZ 1x Vrso (!!!) 1x Yaro.SH Další zájemci: 1x fhonsa 1x m.a.r.k.a.l. 1x chochocz 1x michal.hradil 1x noelinka Protože se nám to hezky plní, tak bych co nejdříve přistoupil k objednání letetenek, protože levnější už asi nebudou a navíc mi to přijde jako nejlepší metoda potvrzení účasti.
  • 0

#14 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2010 - 17:17

Jen poznámka k letence: Naopak levnější ještě můžou být, protože se určitě objeví akční ceny některých aerolinek. Záleží, jak moc chcete riskovat a vyčkávat. Každopádně lze sehnat letenku do 13000 Kč (pokud je člověk flexibilní).
  • 0

#15 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2010 - 18:41

Pokud by nekdo chtel poradit nebo pomoct, nebo nejake info, tak dejte vedet, pred trema nedelema jsem se z Nevady a okoli vratil, tuhle serku jsem nedaval ale jine kesky jo.
  • 0

#16 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2010 - 18:59

LALA.eu napsal/a:
- event na cca 4 dny zamereny prevazne na kesovani
- 2 auta, cca 4-8 lidi pracujicich jako team
- pokus o odlov E.T. seie behem jednoho dne, tedy "maximalni nasazeni" - vim ze se to nekterym kacerum nebude libit, ale proste se to tak dela a ta serka zas takovy zazrak nebude


No za jeden den to nestihnete, pojedou-li obe auta spolu. Ti co to dali za den kesovali v nekolika autech a to jeste ne spolu. Pojedou-li ty vase dve auta proti sobe nebo budou kesovat kazde ob jednu kesku, da se to stihnout. To samozrejme jen v pripade, ze vynehachate obrazec - hlava mimozemstana. ;)
  • 0

#17 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2010 - 8:35

k-lord napsal/a:

To jsou uz "falesne" rekordy. Jedna se o tym s nekolika auty a kazde lovi jinde, ale stale za cely tym. V jednom aute se to za den neda stihnout.


A cetl si ten rozhovor, prelozil sis ho, nebo jenom "dedukujes"? Ne ze by me takovyhle "dobrodruzstvi" lakalo a ja ho obhajoval, ale dezinformace a jistota s jakou je prezentujes me docela iritujou.

Nebo spatne chapu vetu?
The four geocachers (Ventura_Kids is a team of two) spent 24 straight hours geocaching on September 27, 2010. They all piled into one vehicle to track down geocache after geocache on a power trail known as the Alien Highway.
  • 0

#18 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2010 - 9:48

Chlapy,šťastnou cestu všem kteří pojedou.
Dnes jsem narazil na dva články tak vám je posílám a doufám že vám se to nestane.(nevozte mateřské mléko a tláču :))

http://cestovani.idn...4835_igsvet_hig

http://cestovani.idn...4020_igsvet_hig
  • 0

#19 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2010 - 10:49

Škoda, že jsem na tohle vlákno nenarazil dřív, ale shrnu to co bych napsal dřív :) Rozhodně bych zájem měl, i díky tomu, že přítelkyně jede od cca února do srpna do Denveru, tak bych se dostal aspoň na stejný kontinent :D ale to podstatné, stejně jsem trochu plánoval tam na nějakou dobu zaletět. Kdyby se uvolnilo místo vážného zájemce, tak mě tam připiště ;) Pokud místo nebude, tak už teď hodně štěstí, bude to šílené :)
  • 0

#20 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2010 - 11:44

LALA.eu napsal/a:
- odlet ČR (pracovní verze) 21.4. tedy ve čtvrtek
- odlet USA (pracovní verze) 26.4. tedy úterý


...to tam chcete být jen 4 dny? Není to trochu málo když už tam budete. Mě to přijde jako velká škoda že tam letíte jen na otočku. Z vlastní zkušenostní bych doporučil minimálně dva týdny, ale spíš víc. Nejdražší na celém výletu je to letadlo a pobyt ve státech vchází docela levně
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama