Přejít na obsah


Fotka

geoget


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
47 odpovědí na toto téma

#1 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 18:06

Ahoj používám program geoget+statistiky abych hodil na server gc.com do profilu svoje statistiky. Vše to tak dělám již velmi dlouho, ale bohužel přestalo to fungovat. Vše se dělá tak jak má, ale statistiky se nezobrazí v profilu. CO se stím stalo? jinak nejsem PM
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 18:35

TerZdeK napsal/a:
Ahoj používám program geoget+statistiky abych hodil na server gc.com do profilu svoje statistiky. Vše to tak dělám již velmi dlouho, ale bohužel přestalo to fungovat. Vše se dělá tak jak má, ale statistiky se nezobrazí v profilu. CO se stím stalo? jinak nejsem PM


1) pro Geoget jsou zvláští skupiny, nikoliv obecná "Programy pro PC".
2) je dobré uvést verze používaných programů a modulů
  • 0

#3 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 18:39

omlouvám se nevšim jsem si jinak vezre 2.5.2.654 (geoget) autostat 2.53
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 18:48

TerZdeK napsal/a:
omlouvám se nevšim jsem si jinak vezre 2.5.2.654 (geoget)
autostat 2.53


2.5.2.654 ? Fíííha, to je divné číslo. Aktuální je 2.5.5.608

Aktuální GGstat 1.1.29

a k tomu ještě asi máš Geojarry, ne ? Tak ten má být 2.2.1.

Pak by ještě mohlo být zajímavé kdy přesně ti to přestalo fungoavt. A jak se to projevuje ? GGStat projde běžným způsobem a jen se nic nenahraje ? Nebo GGStat skončí nějak podezřele rychle ?

No a ještě jeden fakt můžeš uvést - jak a kde je to nainstalované ? Tj. instalace přenosná nebo do datového adresáře a je to v Program Files nebo někde jinde ?
  • 0

#5 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 19:36

to TerZdeK:

Už se to řešilo. Je to díky změnám na stránkách GC.COM. Mrkni tady.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#6 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 19:43

No koukám na tu diskuzi , ale nenašel jsem tam muj problém nevím co mám dělat jinak instalace je přenosná
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 19:52

TerZdeK napsal/a:
No koukám na tu diskuzi , ale nenašel jsem tam muj problém nevím co mám dělat jinak instalace je přenosná


Možná to tam je....

Ale pokud máš problém a někdo ti položí otázky, tak asi ví proč to dělá a na tobě je aby ses vyjádřil NA VŠECHNY ! On ten dotyčný třebas na rozdíl od Tebe ví z vlastní zkušenosti, proč se na danou věc ptá - nebývá to jen takové povídání jako když si sedneš u piva a mlátíš pantem. To cos napsal je bez zbytku informací úplně k ničemu.
  • 0

#8 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:04

pardon neztíhal jsem to, psal a hledal jsem další přízpěvky. Stáhnul jsem na jedné stránce geoget se všemi pluginy http://www.s474n.com...tatistic-pack/. Vše funguje tak jak má. Vše probíhá tak jak probíhalo před tím než vznikla chyba. Ale po otevření okna prohlížeče s profilem se informace nezapíšou:(. INstalace je přenosná mám jí C:geoget takže ji mohu kdykoliv přesunout. Všechny pluginy jsem ještě před chviličkou aktualizoval:(
  • 0

#9 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:18

Máš vybraný upload statistik na profil v nastavení AutoStatu?

Vložený obrázek
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:23

No vidíš, takže teď nám odpadlo několik možných důvodů problémů. Ty máš ale tak málo nalezených keší, že GGstat musí projet jako blesk takže ani nemusíš vidět že vlastně nic nedělá. Koukl bych se na soubor \GeoGet\data-gasp\GgStats.html zda je v něm relevantní (a aktuální obsah). To je totiž výsledek běhu GGstatu který je pak nutno jen nahrát do tvého profilu. Pokud je to správné, tak bych se podíval zda máš opravdu správně na všech místech svůj nick a heslo. A pak je ještě možné, že při některém update zmizel buď GGstat nebo GeoJarry z místa kde ho jiný modul předpokládá.
  • 0

#11 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:25

Ano to mám všechno nastaveno správně
  • 0

#12 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:27

Tak jsem se kouknul na ten soubor a otevřu ho a je naprosto prázdný
  • 0

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:34

Takze asi nebudes mit nastaveno vsechno spravne. V autostatu vypni Silent mod a koukej, zda nekde nebude vypsana nejaka chyba (obrazovka nebo log soubor autostatu). Pripadne muzes spustit ggstat z prikazoveho radku (parametry ti zobrazi autostat pri vypnutem silent modu, pridej k nim jeste -q) a pak to urcite uvidis v okne prikazoveho radku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:38

TerZdeK napsal/a:
Tak jsem se kouknul na ten soubor a otevřu ho a je naprosto prázdný


1) Takže se ještě pro jistotu koukni na to nastavovací okno které ti tu zobrazil Michalowic a zkontroluj, zda toto jméno souboru (GgStats.html) je uvedeno v políčku "Statistics"

2) Soubor který je uveden v políčku "Template" by měl obsahovat tvůj template pro řízení generování statistiky. Fyzicky musí být umístěn v adresáři GeoGet\data-gasp\
  • 0

#15 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:43

chlapy nahrál jsem Vám video na youtube hned pošlu odkaz snad vypoví o všem
  • 0

#16 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:50

Tak tady je \:http://www.youtube.com/watch?v=yl0CzfVB8SY jinak abych odopověděl vše bylo zkontrolováno a je vše na svých místech tak už fakt nevím
  • 0

#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:57

Kdybys udelal to, co jsem ti psal (vypnout silent mod), videl bys, ze soubor, podle ktereho se ma delat statistika (script\GgStat\GgStatTemplate.cz) nelze otevrit. Je na tobe, abys prisel na to proc.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 20:59

TerZdeK napsal/a:
Tak tady je \:http://www.youtube.com/watch?v=yl0CzfVB8SY
jinak abych odopověděl vše bylo zkontrolováno a je vše na svých místech tak už fakt nevím


Jestli jsem dobře viděl, tak ten vlastní běh GGstatu byl opravdu nějak moc krátký - na tom černém okně nebyly žádné výpisy.

Zkus jít do toho nastavovacího okna Autostatu a tam je tlačítko pro ruční spuštění GGstatu - je to tlačítko vlevo dole se zelenou ikonou. Tipl bych, že po jeho stisknutí se nic nestane.
Taky tam je tlačítko "Template" které spustí editor template souboru a tím prověří zda se nachází tam kde má a zda má uvedené jméno.
  • 0

#19 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 21:01

NO já to video dělal před tím než si mi to napsal . Jinak nevím co dál mám stáhnout někde jiný?
  • 0

#20 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 21:07

Ono je to na tom videu jasne videt (cas 1:24): GgStat hlasi chybu, ze nelze otevrit template. Co chces kde stahovat? Musis spravne nastavit to, co mas! A jen tak mimochodem a z trochu jineho soudku: zvazil bych, zda je rozumne pri kazdem generovani statistik je fakt potreba delat to, co mas zaskrtano (tj. vsechno! - nacitat vsechny nalezene i vlastni kese ze serveru, tridit do polygonu, pridelovat nadmorske vysky, ...)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama