Přejít na obsah


Fotka

Nove, (skoro) trampske wherigo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#21 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 15:20

Přes kempy ale wigo radši netahej, mohli by se někteří kucí poněkud... rozzlobit :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#22 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 15:37

Citecka napsal/a:
Přes kempy ale wigo radši netahej, mohli by se někteří kucí poněkud... rozzlobit :D

Tak to jsme na tom teda se znalosti Brdu cca podobne. :) Kouknu do kalendare a zkusim vymyslet nejakej termin. Jinak pres kempy to urcite nepotahnu. Jednak je mi jasny, ze bych tim spoustu lidi nastval a druhak se priznam, ze ac kovany tramp, tak kempy az tak moc nemusim, radeji ten sirak. A kdyz uz, tak nejlepsi kemp je (podle me) jedna klada na sednuti a par kamenu kolem ohniste ....
Navic bych urcite zvolil trasu po turistickych znackach, aby to bylo privetivejsi i pro ty "mene kovane".
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#23 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 21:50

kapsa napsal/a:
...
Uz planuju dalsi, jedna z moznosti jsou i Brdy .... ;)


Mohu-li neco navrhnout, skvela je priblizna trasa Cesky Dub - Hradcany - Zahradky.
Jezdivali jsme tam i na zimni vandry a bylo to skvele. Pro pripad fakt hnusneho pocasi je tam spousta ukrytu ve skalach nebo tesanych sklepech zaniklych vesnic - to by mohlo byt tema samo o sobe.
  • 0

#24 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 15:39

Finalku mi bohuzel ukradli driv nez jsem cekal ale nastesti se podarilo toto wherigo GC2JEDK obratem obnovit (velike diky posilam geokamosce tomarctus) a jiz je opet plne funkcni, i kdyz finalka je zatim pouze provizorni.
! Je vsak nutno si stahnout aktualizovanou verzi cartridge 1.4 !
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#25 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 18:42

"trampske wherigo" - to je pro me oxymoron jak vysitej - nic proti, ale pokud bych si zapla na cundru wherigo, tak jsem razem na lovu kese, ale cundr pro me konci geocachingu i trampingu zdar (ale kazde zvlast) ;)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#26 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 20:56

Tak to máš, holka, blbý... Já jsem ortodox až kam - na mne i Brdy jsou málo Dušín - ale když půjdu někde kolem kešky a bude čas, anebo když budu na kempu brousit sekeru, klidně si to odlovím... nebo se bojíš, že ti Puchejř za trest nezasvítí, nebo že tě "vyloučej z osady"? :D:D:D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#27 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 21:59

Majus napsal/a:
"trampske wherigo" - to je pro me oxymoron jak vysitej
- nic proti, ale pokud bych si zapla na cundru wherigo, tak jsem razem na lovu kese, ale cundr pro me konci
geocachingu i trampingu zdar (ale kazde zvlast) ;)


Naopak, není nad spojení příjemného s příjemným. Klasickým důkazem budiž VHC (Velká husí cesta) GCM443, kterou jsme prožili jako echtovní vandr! A jsou i další na mém WL - GC12A0Z například!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#28 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 7:49

Přímluva za Brdy :) (škoda, že nejdou ty vojenské ;) )

Ale nevím, kterou část máš tak v úvaze. Ale pokud můžu navrhnout, tak trasa Plešivec, Písek, Velká Baba, Kuchyňka, Studený vrh (a asi zpět) by byla asi výborná. Je tam mraky věcí, o kterých lze psát, jak přírodních úkazů - Plešivec, Kuchyňka, tak témat na pověstí - zase bájný Plešivec, Velká Baba a samotné Fabiánovo lože, nebo technického rázu - co by radar na Písku a zeměměřičská kamenná šestipatrová věž z r. 1942 na Studeném vrchu

což ovšem skýtá taky hooodně práce :)

No nic, jen jsem se nechal unést úžasnými Brdy :) - ale to ty asi víš. A asi máš i v oku svou nějakou oblast.

(btw, třeba by jsi to mohl i protáhnout okolo toho žraloka na Plešivci, co nechceš prozradit, kde je :) )
  • 0

#29 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 8:04

Mau Loftin napsal/a:Přímluva za Brdy :) (škoda, že nejdou ty vojenské ;) )

Jo, vojenskejm se fakt urcite vyhnu, on by se v tom zase nekdo stoural tak dlouho, az by to nucene archivovali .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#30 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:11

Mam dojem ze do vojenskejch se o vikendech smi- nejakej rezim tam je. Ale na druhou stranu jak donutit kacery aby chodili jen o vikendu ...leda ..koukal sem ze Urwigo 1.5 ma nejakou moznost hrat wig jen nekdy (treab v noci). Uz ctu ty nadavky FTF chrtu co tam prijedou ve stredu 2 hodky po publikaci a Cartridge jim oznami, ze driv nez v sobotu nemaji sanci:p A to by to bylo napsanu v listingu.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#31 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:33

Dobesch napsal/a:
Mam dojem ze do vojenskejch se o vikendech smi- nejakej rezim tam je.


Bližší o vstupu do okrajových částí vejenského újezdu je na stránkách:vojenský ujezd Brdy
Je tam jak mapa, tak i plánované střelby. Navštěvu doporučuji koncem jara, kdy tam rostou úžasné borůvky.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#32 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:41

Citecka napsal/a:
Tak to máš, holka, blbý...

Já jsem ortodox až kam - na mne i Brdy jsou málo Dušín - ale když půjdu někde kolem kešky a bude čas, anebo když budu na kempu brousit sekeru, klidně si to odlovím... nebo se bojíš, že ti Puchejř za trest nezasvítí, nebo že tě "vyloučej z osady"? :D:D:D


nenech se zmast, kdepak Puchejr, nikdy jsem nebyla clenem osady, ani nechodila v zelenym, ale je to muj pocit, blby to nemam :)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#33 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:44

Solim napsal/a:

Bližší o vstupu do okrajových částí vejenského újezdu je na stránkách:vojenský ujezd Brdy.....


jen doplním konkrétní odkaz:
http://www.vojujezd-..._dokumenty=1182

a využití prostoru:
http://www.vojujezd-...id_ktg=51&p1=58
  • 0

#34 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:49

Trhac napsal/a:Naopak, není nad spojení příjemného s příjemným. Klasickým důkazem budiž VHC (Velká husí cesta) GCM443, kterou jsme prožili jako echtovní vandr! A jsou i další na mém WL - GC12A0Z například!

Tak, tak - to byl fakt super vandr a prave jim jsem se inspiroval k tomuto wherigu.
Jinak vandr se da spojit se spoustou veci a nevidim v tom zadny problem a to si drze myslim, ze jsem celkem ortodox.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#35 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 10:25

Že jo :) Jinak, chraň nás Puchejř* před trempama, co nenosej "zelený hadry" - nic ve zlym, Májo B) - co sem tydle indivýduja kdy potkal, vždycky měla na krajíčku přednášku, co je a co nejni echt trempský... hlavně co a jak dělat. Nebo spíš NEDĚLAT ;) Přes Kuchyňku - horní kamenitou pešinkou na hřebeni - a kolem vysílače na Písku bych to táhnul určitě. Pak na Fabiána, dolů k Chumavě, na opuštěnou přehradu, od ní kolmo nahoru na věž na Studeným (je zprivatizovaná a bejvá tam pívo) a dolů do Chlumce a na vlak, popř. přes Žižkov - hospoda v Chlumci, nikoli hlavní město Prahy :) Tím chytíš na rozumný vzdálenosti maximum zajímavých míst, aniž bys musel projít kempem. * jedno z jmen božích. Trempský bůh je Sluníčko.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#36 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 10:53

jedem na tu Kapsovu Wherigovku v sobotu ráno z Pardubic se Sovimdoupětem kdyby se chtěl někdo přidat. Edit: na zelený netrváme :)
  • 0

#37 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 11:18

Citecka napsal/a:
…na mne i Brdy jsou málo Dušín…

Tohle slovní spojení mě teda dostalo!
My jsme v dávných dobách říkali Dušín přesnídávce v plechovce podle vyobrazeného dětského obličeje. Bylo to tenkrát, když byly pražce ještě ze dřeva, ale do toho velkého zdražení piva zbývalo již jen pár let - pivo zdražili přesně ve chvíli, kdy nám to začalo vadit, tedy zdražili myslím z 1,70 Kčs na 2,50 Kčs za 10° točenou…
Vysvětlující obrázek pro juniory jsem přes Google marně hledal.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#38 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 12:42

Witko napsal/a: jedem na tu Kupsovu Wherigovku v sobotu ráno z Pardubic se Sovimdoupětem kdyby se chtěl někdo přidat.

Diky za duveru, jen doufam, ze mi pak nedate do rypaku, ze jste kvuli tomu jeli takovou streku. ;)
Jinak naledi uz je pry skoro pryc, takze cesta by mela byt podstatne lepsi.
Nezapomente si stahnout novou verzi cartridge 1.4 - link v listingu GC2JEDK
Jen ta finalka je zatim bohuzel jen provizorni .... :|
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#39 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 13:44

Tak jak tady čtu tipy a doporučení kapsovi na místa, kudy to táhnout, tak ok, jsou fajn, ale připadají mi "tak trochu profláknutá". A to nejsem tramp a po Brdech se občas poflakuji jen na kole. Docela rád bych se znalým tulákem nechal zavést na zajímavá místa třeba i mimo turistické trasy. Já vím, je to těžké, ty turistické trasy jsou samozřejmě tahané právě přes ta zajímavá místa. Ale na podzim se mi třeba moc líbilo tam, kudy mě vedla kešule AZIMUTAK. Takže v Brdech určitě co ukázat ještě je, určitě jsou fajn místa, kam se neznalý člověk zatoulá jen náhodou.
  • 0

#40 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 14:51

RoKro napsal/a:
.........


Když to je těžké a můžeš se na to podívat i z druhé strany. Pokud se někdo dostane do Brd náhodou, asi bude chtít vidět právě ony profláknuté místa, kde on ještě nebyl a všichni ano. Takže tyto lidi ti jistě potěší. A těch míst, která jsou hodně zajímavá, a nejsou až tak známá zase tolik moc není. A jistě, kdo to zná tak ho potěší každá nová objevená skalka, kdežto kdo vůbec to nezná, tak ho asi bude mrzet, že viděl jen nějakou skalku, když přišel o to nejzajímavější co zde je a už se sem třeba zase dlouho nedostane.

Ale ať tak nebo tak, vždy to někoho určitě potěší ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama