Přejít na obsah


Fotka

Moje Kešky 1.0 -Mapa nalezených kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#21 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 15:24

altair18 napsal/a:

GeoZdenda2 napsal/a:

altair18 napsal/a:

altair18 napsal/a:
vypadá to to dobře. v jednoduchosti je síla ;) jen bych možná zmenšil ty body označující jednotlivé pozuce ať to na mapě nejsou kola o průměru x kilometrů


beru zpět, jsem slepej :DB)


Nejsi, v tom okně se to zmenší , v obrázku už ne. To ale nebude problém opravit. Večer to bude opraveny :)


aha. ukládat jsem to ještě nezkoušel


Tak na web jsem dal upravenou verzi s touto změnou.

http://www.srazcyklistu.cz/kesky/
  • 0

#22 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 15:38

qdo napsal/a:
Hmm LOC soubor, proc ne GPX?


Nevím, přišel mi nejjednodušší na stažení. Neznám ty soubory GPX, ani nevím kde je zatím stáhnout :(
  • 0

#23 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 15:54

PocketQuery jdou stahovat taky v LOC. Teda až na ty My Finds ... ;).
  • 0

#24 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 16:33

Takhle, dokud to nebude umět importovat GPX (My Finds) přijde to teda mě osobně dost nahouby... Ono stahovat všechny pixly co jsem našel do LOC... no fuj :D edit: na GPX musíš být PM no ... :(
  • 0

#25 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 16:39

to by už taky potom tenkle prográmek postrádal smysl, jelikož pro PM GC.com nabízí možnost vygenerování něčeho podobného, ne?
  • 0

#26 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 16:47

on tohle není program na zobrazení mapy vlastněných keší? na mapy nalezených jich je mraky, když na to přijde
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#27 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 17:09

fremen.cz napsal/a:
on tohle není program na zobrazení mapy vlastněných keší? na mapy nalezených jich je mraky, když na to přijde


Tak je ještě jeden no :)
  • 0

#28 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 17:13

D@ve_cz napsal/a:
Takhle, dokud to nebude umět importovat GPX (My Finds) přijde to teda mě osobně dost nahouby...
Ono stahovat všechny pixly co jsem našel do LOC... no fuj :D

edit: na GPX musíš být PM no ... :(



PM bohužel nejsem ale když mi pár takových souborů pošleš, juknu se jak složité by bylo z nich zjistit data
  • 0

#29 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 17:23

Pekne, zel pro mne zatim nepouzitelne. Mam PQ (My Finds) ve formatu GPX a to jsem pomoci GPSBabel prevedl do LOC formatu, ale na mape mi to vygenerovalo jen ten prvni bod a nic vic. Myslim, ze by to chtelo aby ten skript byl schopen schroustnout vic kesek v jednom LOC souboru. Kdo je BM a ma toho nalezeno vic, tak nebude stahovat ty LOC po jednotlivych cache, ale stahne je v nejakem vetsim baliku. Ja jsem osobne leta fungoval jako BM a stahoval jsem si LOC soubory po 20-ti cache do MapSource a tam jsem si pak generoval GPX soubor. Jestli bude vstupni format v LOC nebo GPX to je jedno, jelikoz se to da prevest pomoci GPSBabel.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#30 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 17:52

Solim napsal/a:
Pekne, zel pro mne zatim nepouzitelne. Mam PQ (My Finds) ve formatu GPX a to jsem pomoci GPSBabel prevedl do LOC formatu, ale na mape mi to vygenerovalo jen ten prvni bod a nic vic.

Stejne jsem se pokusil pouzit hromadny export z GSAKu do LOC a nesezere mi ani prdlajs, tvari se jako kdyby tam nebyl...

jo a btw, to ze si to stahuje z netu nektere informace, nebude zase groundspeak delat bubu?
  • 0
Užívej života...

#31 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 18:52

Solim napsal/a:
Pekne, zel pro mne zatim nepouzitelne. Mam PQ (My Finds) ve formatu GPX a to jsem pomoci GPSBabel prevedl do LOC formatu, ale na mape mi to vygenerovalo jen ten prvni bod a nic vic.

Myslim, ze by to chtelo aby ten skript byl schopen schroustnout vic kesek v jednom LOC souboru. Kdo je BM a ma toho nalezeno vic, tak nebude stahovat ty LOC po jednotlivych cache, ale stahne je v nejakem vetsim baliku. Ja jsem osobne leta fungoval jako BM a stahoval jsem si LOC soubory po 20-ti cache do MapSource a tam jsem si pak generoval GPX soubor.

Jestli bude vstupni format v LOC nebo GPX to je jedno, jelikoz se to da prevest pomoci GPSBabel.


Program zatím funguje jen jak je to napsáno v programu na stahování po jedné kešce, pošlete mi prosím tyto soubory na mail zvalek@seznam.cz a já se pokusím něco s tím udělat
  • 0

#32 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 23:39

Rad bych se zeptal, zda li je mozne jednoduchou vymenou mapy a zmenou kodu vymenit obrazek a dosadit mapu jineho statu...(nejsem IT, takze se v jave fakt nevyznám) tzn. mám mapu, jen potrebuji, aby mi autor (nebo jiny dobrovolník, ci za odmenu) v kodu zmenil souradnice do kterých se kese v mape vyplnují a velikost nocého obrazku...slo by to?
  • 0
Užívej života...

#33 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 8:41

jakou mapu mas?
  • 0

#34 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 9:12

puczmeloun napsal/a:
Rad bych se zeptal, zda li je mozne jednoduchou vymenou mapy a zmenou kodu vymenit obrazek a dosadit mapu jineho statu...(nejsem IT, takze se v jave fakt nevyznám)

tzn. mám mapu, jen potrebuji, aby mi autor (nebo jiny dobrovolník, ci za odmenu) v kodu zmenil souradnice do kterých se kese v mape vyplnují a velikost nocého obrazku...slo by to?


Šlo by to poměrně lehce připravit, potřebuji mapu a nejsevernější, nejjižnější nejvýchodnější a nejzápadnější bod mapy.
Potom by to mělo teoreticky fungovat :-)
  • 0

#35 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 9:48

stejny udaje by se sikly i mne :)
abych si mohl generovat neco jako todle: http://gc.zlej.net/tmp/mapa.png
  • 0

#36 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 14:02

GeoZdenda2 napsal/a:
Šlo by to poměrně lehce připravit, potřebuji mapu a nejsevernější, nejjižnější nejvýchodnější a nejzápadnější bod mapy.
Potom by to mělo teoreticky fungovat :-)


1) jihozápad N 63° 13.698' W 24° 14.318'
2) jihovýchod N 63° 21.863' W 13° 41.670'
3) severovýchod N 66° 58.185' W 12° 58.808'
4) severozápad N 67° 0.978' W 25° 28.569'

mapa http://puczmeloun.ic...celand_map1.gif
  • 0
Užívej života...

#37 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 16:44

mohl by mi někdo poradit, jak to spustit??? javu mam ver. 6, soubor s příponou jar to ale otevřít nechce
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#38 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 16:45

a přidávám se k prosbě o mapu, mohu poskytnout obrázek a souřadnice
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#39 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 17:08

GeoZdenda2 napsal/a:

Solim napsal/a:
Pekne, zel pro mne zatim nepouzitelne. Mam PQ (My Finds) ve formatu GPX a to jsem pomoci GPSBabel prevedl do LOC formatu, ale na mape mi to vygenerovalo jen ten prvni bod a nic vic.

Myslim, ze by to chtelo aby ten skript byl schopen schroustnout vic kesek v jednom LOC souboru. Kdo je BM a ma toho nalezeno vic, tak nebude stahovat ty LOC po jednotlivych cache, ale stahne je v nejakem vetsim baliku. Ja jsem osobne leta fungoval jako BM a stahoval jsem si LOC soubory po 20-ti cache do MapSource a tam jsem si pak generoval GPX soubor.

Jestli bude vstupni format v LOC nebo GPX to je jedno, jelikoz se to da prevest pomoci GPSBabel.


Program zatím funguje jen jak je to napsáno v programu na stahování po jedné kešce, pošlete mi prosím tyto soubory na mail zvalek@seznam.cz a já se pokusím něco s tím udělat


Pokusím se to tedy upravit na ty jiné soubory , díky za poslání
  • 0

#40 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 17:10

puczmeloun napsal/a:

GeoZdenda2 napsal/a:
Šlo by to poměrně lehce připravit, potřebuji mapu a nejsevernější, nejjižnější nejvýchodnější a nejzápadnější bod mapy.
Potom by to mělo teoreticky fungovat :-)


1) jihozápad N 63° 13.698' W 24° 14.318'
2) jihovýchod N 63° 21.863' W 13° 41.670'
3) severovýchod N 66° 58.185' W 12° 58.808'
4) severozápad N 67° 0.978' W 25° 28.569'

mapa http://puczmeloun.ic...celand_map1.gif


Juknu se na to, snad to půjde. Předpokládám že ty souřadnice jsou na pevnine, tak se to bude muset trošku oříznout
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama