Přejít na obsah


Fotka

Moje Kešky 1.0 -Mapa nalezených kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#101 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 22:19

Tak jsem si udelal mapičku pro jihomoravský kraj jakou jsem vzdycky chtel...díky tvému programu to exportuje a krásne je videt jak sipka tak oba smajlící (samozrejme pri jine velikosti bodu nez na prilozenem obrazku)... Jsou zde vsak dva problémy: 1) nezere to mystery cache, vubec si jich to nevsima a oznaci je to cerne... 2) pri exportu obrázku to vyexportuje pouze body bez podkladového obrázku...
  • 0
Užívej života...

#102 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 16:04

puczmeloun napsal/a:
Tak jsem si udelal mapičku pro jihomoravský kraj jakou jsem vzdycky chtel...díky tvému programu to exportuje a krásne je videt jak sipka tak oba smajlící (samozrejme pri jine velikosti bodu nez na prilozenem obrazku)...

Jsou zde vsak dva problémy:
1) nezere to mystery cache, vubec si jich to nevsima a oznaci je to cerne...
2) pri exportu obrázku to vyexportuje pouze body bez podkladového obrázku...


Pošli mi prosím ten tvůj program na můj email, kouknu se na to. Je to zvláštní, mě to na těch testovacích funguje.
Díky

Zdeněk
zvalek
zvalek@seznam.cz
  • 0

#103 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 23:22

poslano...zvlastni vec tydlencty internety :D
  • 0
Užívej života...

#104 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 11:00

puczmeloun napsal/a:
poslano...zvlastni vec tydlencty internety :D


No ty internety, ty mají svojí hlavu :). To máš stejné jako s ženami :D
Tak ty mystery kešky jsem opravil, měl jsem tam navíc jednu mezeru ale proč se ti nezobrazuje ten obrázek to opravdu nechápu. Mě se to zobrazí takto (pošlu ti to na email):

Vložený obrázek
  • 0

#105 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 13:45

díky za opravu uz to fachá a ideál je ze v nastaveni muzu posouvat tím textem :) jinak uz jsem si chtel stezovat na ty barvy a zacal jsem se v tom stourat sam, ale teda to ze java uznává jenom 13 základních barev je pekne hnusné, neexistují další?
  • 0
Užívej života...

#106 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 15:43

Hurá, tak jsem si s tím pohrál a mám funkční Brno, jihomoravský kraj a česko...je super ze si to clovek muze pozmenovat jak chce a pro svou spokojenost (tzn. predelal jsem i souradnice u ceska aby to nelítalo ven z mapy a bylo to presne tam kde to být má...)

ukázka vsech trí map viz. hledejte pod mapou evropy dole http://www.geocachin...40-d7377ff98192

kdyby mel nekdo zajem o komplet pro vsechny tri mapy ci jen jednu z nich at napíse...

naopak nemá nekdo mapu evropy s urceným severem, jihem, východem a západem? Ta mi chybí a prez google earth to nejde predelat, nebot mi tam strká zakrivení zeme a souradnice nejdou obektivne zjistit (nebo jestli nekdo neví jak v google earth vypnou 3D zobvrazení do 2D ;-)
  • 0
Užívej života...

#107 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 15:58

puczmeloun napsal/a:
díky za opravu uz to fachá a ideál je ze v nastaveni muzu posouvat tím textem :)

jinak uz jsem si chtel stezovat na ty barvy a zacal jsem se v tom stourat sam, ale teda to ze java uznává jenom 13 základních barev je pekne hnusné, neexistují další?


V javě jde samozřejmě vytvořit více barev, těch pár jsou pouze základní, novou barvu lze vytvořit tak že zadáš jednotlivé složky barvy -RGB.(Pomocí třídy Color, tak že konstruktoru přidáš všechny tři složky)
  • 0

#108 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 16:01

puczmeloun napsal/a:
Hurá, tak jsem si s tím pohrál a mám funkční Brno, jihomoravský kraj a česko...je super ze si to clovek muze pozmenovat jak chce a pro svou spokojenost (tzn. predelal jsem i souradnice u ceska aby to nelítalo ven z mapy a bylo to presne tam kde to být má...)

ukázka vsech trí map viz. hledejte pod mapou evropy dole http://www.geocachin...40-d7377ff98192

kdyby mel nekdo zajem o komplet pro vsechny tri mapy ci jen jednu z nich at napíse...

naopak nemá nekdo mapu evropy s urceným severem, jihem, východem a západem? Ta mi chybí a prez google earth to nejde predelat, nebot mi tam strká zakrivení zeme a souradnice nejdou obektivne zjistit (nebo jestli nekdo neví jak v google earth vypnou 3D zobvrazení do 2D ;-)


Určitě by se mi ty otestované mapy + nastavení hodilo. Rád bych do programu zakomponoval další mapy :)
  • 0

#109 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 16:15

GeoZdenda2 napsal/a:
V javě jde samozřejmě vytvořit více barev, těch pár jsou pouze základní, novou barvu lze vytvořit tak že zadáš jednotlivé složky barvy -RGB.(Pomocí třídy Color, tak že konstruktoru přidáš všechny tři složky)


Vez ze vubec tomu co povidas nerozumim, ja se v tom rejpu selským rozumem a kdyz nekde najdu slovo color a pod tím napsáno RED a BLUE tak se to snazím zmenit pro me ideálním způsobem...tzn co mám napsat místo RED abych tam mel jinou barvu vytvořenou RGB kombinací?

Jestli chces udelat komplexní program pro více map, jen dobře budu dále podporovat ;-) Vsechny tri mé mapy jsou zabaleny v zip zde: http://puczmeloun.ic...aching/mapy.zip
  • 0
Užívej života...

#110 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 23:04

puczmeloun napsal/a:

GeoZdenda2 napsal/a:
V javě jde samozřejmě vytvořit více barev, těch pár jsou pouze základní, novou barvu lze vytvořit tak že zadáš jednotlivé složky barvy -RGB.(Pomocí třídy Color, tak že konstruktoru přidáš všechny tři složky)


Vez ze vubec tomu co povidas nerozumim, ja se v tom rejpu selským rozumem a kdyz nekde najdu slovo color a pod tím napsáno RED a BLUE tak se to snazím zmenit pro me ideálním způsobem...tzn co mám napsat místo RED abych tam mel jinou barvu vytvořenou RGB kombinací?

Jestli chces udelat komplexní program pro více map, jen dobře budu dále podporovat ;-) Vsechny tri mé mapy jsou zabaleny v zip zde: http://puczmeloun.ic...aching/mapy.zip


Ale ten program nejde změnit pokuď nemáš zdrojové kody programu. Nevím kde vidíš Red a Blue. Díky za mapy. jestli chceš nějaké jiné barvy, tak mi je napiš na email v rgb podobě a já ti je tam vložím
  • 0

#111 GeoZdenda2

GeoZdenda2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2011 - 13:01

Na web jsem přidal novou verzi která umožňuje vybrat kromě mapy ČR také mapu Prahy a Brna.
Dále je zde filtr pro zobrazení určitých typů keší a opraveno pár chybek.

Stahovat můžete na http://www.srazcyklistu.cz/kesky/

Vložený obrázek
  • 0

#112 peta809

peta809

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 18:38

Jak mám ten program spustit?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama